Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

10. Fido Rally - 28.3. - 3.4. 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajíci,to bude asi tím,že mám přesně opačný názor,než Ty Razz .Pokud se tedy budeme bavit jen čistě o asfalt.skladbě,nepřijde mě správné,aby byla možnost úplně vynechat české asfalty a aby se mohlo jezdit jen na francouzských.Prostě bych se snažil udržet nějaký podobný poměr používání těch tratí a to ať se to týmům líbí nebo ne.Takže možná máš pravdu,že si každý tým může asfalt.skladbu poskládat jak chce,pro mě to je ale vzhledem k celému poháru špatně.Jet 58x RZ z francie a 27 z česka mě prostě přijde docela veliký nepoměr...Mimochodem,ty české mě zrovna nějak zvlášť nejdou,aby mě někdo neobviňoval z nějaké vypočítavosti,stejně tak anglické. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út duben 06, 2010 13:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěl jsem tady rozpoutat nějakou velkou diskuzi která už vlastně ani nepatří sem Embarassed .A je to jak píše Honza,prostě jsem jen poukázal na to že se o 100% upřednostňuje Francie,není to nějaký navážení do pořádajících týmů,ať si každej staví co chce,to je pravda,ale jestli už tady člověk nemůže napsat vůbec nic...
Jinak jestli náš tým bude stavět svou rally tak já na to žádnej vliv mít nebudu a CZ to taky rozhodně nebude,protože mi připadá že se CZ tratě asi líbí jen mě Laughing
Pořád se brečí tady že je málo tratí,že chtělo by to víc tratí, a když ty krásný nový český tratě jsou tak se stejně nejezdí a jezdí se milionkrát za ty léta projetá Francie...(mě už se z některých originálních tratí fakt zvedá kufr tím neustálým opakováním,ale to už je jen a jen můj problém a na to prosím nereagovat Wink )
Mimochodem,ty statistiky jsem si při troše času dělal na všechny tratě,teď budu ještě víc OT,tak sorry ale třeba taková pro mě nejlepší a nejtechničtější RZta jako je Pirka Menoko 2,se jela za celou sezonu dvakrát.Zatímco Noikery se jedou snad v každým šoto závodě,Joux Plane,je jedno jestli jednička nebo dvojka,pro mě je to prostě pořád jedna trať,Joux Plane se jelo 15x,oproti pro mě nejkrásnější český RZ Oslí,která je stejně dlouhá a jela se 5x,atd... atd...ale to už jsem hodně mimo,tak mi dejte klidně BAN,mě už je to jedno...
Jen jsem si prostě musel ulevit a po tom co mě někdo před Fido Rally navnadil na to že podle testů co jsou založeny se pojede hlavně CZ tak jsem si řekl "konečně",no a když to bylo opět obráceně a mě to prostě zase zklamalo,tak jsem to ze sebe musel dostat...Nic proti Fidu...Tak sorry že jsem se ozval Laughing

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: út duben 06, 2010 19:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT:
A já chci a chci o 20% více sněhu Laughing (protože mi nejde) Rolling Eyes

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út duben 06, 2010 19:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BAYER Jiri





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 56
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja teda nevím mě se skladby rally líbí ale uvědome si že to je hra která nás má hlavně bavit a co se týká CZ tratí jsou opravdu nadherný má to jedno velké ALE ...projíždějí se křížem krážem stejnymi useky a když se poskladají za sebe tak to prostě po 3 - 4 rz prostě omrzí proto vítam že se to proloží i fantíkem Idea Mě nezajíma nějaká logická či reálná skladba ...buďto je rally poskládana tak že mě baví a užiju si to ( pestrá ) na druhou stranu zas může byť podle reálu logicky složená rally být pěkná nuda ...dokolečka dokola Crying or Very sad
Fido má u mě za 1
Příspěvek Zaslal: út duben 06, 2010 19:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kontrola Fido rally dokončena bez postihu. Čistota. Díky

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: pá duben 09, 2010 9:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Udělal jsem takový menší průřez, když Legenda závodí.
Všechny záběry jsou teď z Fido Rally Wink

http://www.youtube.com/watch?v=S1YNGUwAhvU

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: so duben 10, 2010 19:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ptíco, ty jsi ďábel Laughing ten titul to vystihuje - "Legenda is BACK" Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so duben 10, 2010 19:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ptáku, to by mne zajímalo jestli to auto prošlo technickou přejímkou?

Dobré video, pokud by to vydrželo moje auto, tak by to asi nevydržely moje nervy. Dík za zlepšení nálady Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so duben 10, 2010 20:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No kurnik, ja si skrabnu naraznik a koncim a tady koukam na "otloukej se pistalicko" a vono to jede dal Smile
Příspěvek Zaslal: so duben 10, 2010 21:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VONDRA Honza





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 169

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to by moje auto rozhodně nezvládlo Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so duben 10, 2010 22:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s mírným spožděním ale přece jen se podařilo Wink

Sestřih z Fido rally můžete stahovat ZDE
(je to trochu větší než obvykle ale v době rychlých připojení v tom nevidím problém - a hlavně se mi to nechce předělávat Very Happy ) - 200 MB a 15:04 min

nebo můžete doufám už brzy sledovat online ZDE

Za spolupráci jako vždy patří díky Honzům Hingarovi s Mikulkou a taky Martinu Kebertovi, který letošní sezonu poskytuje prostor na webu. Wink

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: út duben 20, 2010 22:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá práce kluci, děkuji

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: st duben 21, 2010 7:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MORAVEK Jan





Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Třebíč / Nymburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opravdu jako vždy. Skvělá práce! Smile
Příspěvek Zaslal: st duben 21, 2010 8:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím vyzdvihnout muziku, pěkně jsem si podupkával nožičkou.....a jeden detail, kdy byl zabírám tzv. z vrtulníku David Kučera, tak sem tam zazrnil obraz, jako chyba při přenosu.
Prostě paráda kluci!

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: st duben 21, 2010 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak píše Martin PTACEK Very Happy ,ty záběry z vrtulníku a ten jeho zvuk,hmm,paráda.Děkuji Very Happy .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 21, 2010 13:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme