Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TEAM RALLY 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moravu sem neviděl, ale co sem dneska nepochopil, byly ty "dopolední" záplavy na Dřevnici... Když sem jel do školy, měla eště tak metr a půl rezervu...kolem deváté se to vylilo do Zlína a když sem se vracel, už byla zas v korytu s rezervou cca 2 metry. Snad to budete mít v Čeložnici v pohodě...problém je v tom že zem už žádnou vodu nebere, tak záleží jen a jen na tom, jestli zaprší nebo ne, což teď nikdo neřekne.
Příspěvek Zaslal: st červen 02, 2010 21:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKULKA Jan





Založen: 24. 02. 2006
Příspěvky: 460
Bydliště: Přáslavice,okres Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, měl by prosím Vás někdo cestu ze Zlína/Otrokovic a volné místo?

_________________
http://sadac.tym.cz/
Příspěvek Zaslal: st červen 02, 2010 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tady je jedina vyhoda, ze Celoznice je na kopci Wink

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: st červen 02, 2010 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo jj jedu sám takže bych potřeboval navigátora Smile
Když tak Bruďas má na mě tel Wink

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st červen 02, 2010 21:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prave jsem dokoukal videozaznamy a fotky z lonska a hrozna nostalgie!! Vrele doporucuju!! Tesim se na vas ogari Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st červen 02, 2010 23:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Důležité upozornění!

Prosím všechny účastníky zájezdu na Vyhlášení Team Rally 2009 v Čeložnici, aby se po příjezdu do rekreačního střediska Relaxx zaregistrovali u mě. Dostanete vizitku, kterou budete celou dobu pobytu nosit připnutou na hrudi.
Nerad bych, aby se opakovala záležitost z minulého roku kdy se nám tam pan Kundlak pohyboval celej den bez přihlášení a pak si ještě suveréně přišel pro pohár.

Děkuji za pozornost.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 8:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nojo Kundlák je jedinečnej Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 10:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jedinečnej je každej, ale někteří jsou nesmrtelní Very Happy

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 10:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PISTULKA David napsal:
Prave jsem dokoukal videozaznamy a fotky z lonska a hrozna nostalgie!! Vrele doporucuju!! Tesim se na vas ogari Wink

Davčo hele koukej,co je to ogaři? Cool
Vašku,v pátek budu první,mezi mrtvýma Very Happy

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Romčo, že se budeš ptát zrovna ty jako obyvatel části České republiky označované jako Morava - to mě nenapadlo! Dobrá, pokusím se rozšířit tvé obzory - takže s použitím slovníku cizích slov ogar znamená v tom vašem nářecí chlapec Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt červen 03, 2010 12:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Srazu se bohuzel opet neucastnim, kvuli zkouskam a pro me tedy velmi nevyhovujicimu terminu, vikend volna venuji rally v Hustopecich a 2 vikendy po sobe byt mimo opravdu nemuzu, ale jelikoz jsem z Kyjova, tak bych vsechny chtel informovat o zdejsi dopravni situaci....

Kvuli stredecni "velke vode" jsou Bohuslavice u Kyjova NEPRUJEZDNE!!!, udajne se tam utrhla silnic, v jake mire, to bohuzel nevim a jestli to bude do vikendu v poradku, to zatim nevi nikdo, takze si radeji vsichni pokud mozno naplanujte cestu, ktera nepovede pres Bohuslavice....

Kdyby mel nekdo nejaky dotaz, tak me nevahejte kontaktovat (idealne na mail), jak jsem jiz psal, jsem z Kyjova, takze tady ty mistni cesty trochu znam a rad poradim kudy kam Wink
Příspěvek Zaslal: pá červen 04, 2010 2:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ARAZIM Petr





Založen: 20. 03. 2006
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar borci....myslel jsem, že to vyležim, ale bohužel...nemá cenu abych tam na vás chrchlal a ještě pak zas tejden ležel. Dost mě to mrzí, zrepasoval jsem motor u RC, aby nedělal ostudu a na program MichalaDavida jsem se po loňsku fakt těšil, protože to nemělo absolutně chybu. Navíc jsme si měli dojít i pro bronz ve třídě na podium....no nic. Nedá se nic dělat..nemoci neporučíš. Prachy asi ani částečně vrátit nepůjdou, tak ať si dá krtek dvojitej oběd a večeři Smile Nebo jestli někdo pro koho to bylo drahý chce na poslední chvíli můj balíček třeba za 300kč odkoupit? Každopádně si to užijte, a mně nezbyde než závistivě skouknout videa po akci Sad

_________________
Peugeot 207 S2000, Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: pá červen 04, 2010 13:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Péééétřéééé, neser! Confused Myslel jsem si, že tam budeme v silné sestavě! Má být horko, přijeď a vypotíš se!!

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: pá červen 04, 2010 13:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: vyhlaseni Odpovědět s citátem

ahoj kluci,tak na to video nas bude vic,:-)vzhledem k tomu ze se nemuzu bohuzel dostavit z duvodu ze ziju mimo CR,tak bych vam chtel aspon touto cestou vsem poprat hezkou zabavu a dekuji vam vsem co se kolem rbr motate za vse co pro nas delate. Doufam ze TR a vyhlaseni TR vydrzi dostatecne dlouho aby se i me aspon jednou podarilo zucastnit,takze jeste jednou diky,prijemny zakonceni TR a v nove sezone ahoj,jo a dam si s vama na dalku aspon jednu stamprli slivovicky:-)


Naposledy upravil KUCERA Stanislav dne so červen 05, 2010 9:51, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: pá červen 04, 2010 15:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VITA Pavel





Založen: 01. 05. 2005
Příspěvky: 37
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim všechny učastníky vyhlášení obzvlášť HSF,Montek,CRT, dejte na sebe bach slunce pálí a pálí. Zdravim K.Kuncla meho zachránce.

_________________
http://www.carlsbadrt.cz/
Příspěvek Zaslal: so červen 05, 2010 9:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme