Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ TEAM RALLY 2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím oznámit, že jsem zjistil velmi potěšující novinu. Věhlas a sláva TR se již dostává za hranice ČR i SR! Došlo to již tak daleko, že už i v Turecku složili svůj vlastní TR SONG! Wink Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=rjvdmazbchU

Vděčíme za to jenom a jenom pořadatelům, kterým bych chtěl znova a ještě jednou (a pak třeba ještě tak 16x Very Happy ) poděkovat.

Ps: jsou tam znát pasáže z české verze, např. "slunce mi sviti, WRC v řiti"

Very Happy

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 12:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hm,ale ten,kdo měl možnost vidět včera na vyhlášení TR vystoupení "Michala Davida " - ví,že naši jsou nepřekonatelní !!
Díky,že jsem se mohl zůčastnit - jako pozorovatel za týmy z nižších pater...
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 13:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
tož už jsem taky dorazil dóm a mrknul na fotky. Na stránkách www.ludotcifer.com je galerie z pátečního večera a slavnostního vyhlášení v sobotu večer.

Co se týče samotné akce, mno tak jak jinak než naprosto super. Michal David naživo nejde dohnat žádnou sebelepší kamerou nebo zvukovim záznamem a atmosféru si taky nepošlu ímejlem. Kdo nebyl o dost přišel, jako vždy.

Díky kluci a příští rok, snad, nashledanou.

PS: Já jsem NEJ Smile

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 17:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HONZALEK Vratislav





Založen: 10. 11. 2005
Příspěvky: 357
Bydliště: Borová u Poličky,casteji Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jednou diky za pekne zaopatreni celeho vikendu, kde nebyl cas ani na piskvorky z nudy;)

Vasku budes ty fotky davat nekam na stazeni?

_________________
Sometimes steering wheel, sometimes keyboard,but almost equal speed ;)HSF (Subaru WRT in the past) , The Mask
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 20:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co říct? Shodli jsme se s nejmenovaným legendárním jezdcem, že to strašně rychle uteklo - člověk se na to těší víc jak na Vánoce, a ani se nanaděje a už ho Karlos veze dom... Ale byla to s váma paráda ostatně jako vždy...
Chtel bych touto cestou poděkovat klukům Šenkovým a jejich promotion teamu za tradičně skvěle připravený večer a rovněž ještě jednou dík Davidovi a jeho "Relaxx teamu" za prvotřídní servis... Wink

Dík a "za rok se zas u Team Rally sejdem..."

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 21:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takto fantasticky organizované akce jsou jedním z mála důvodů proč RBR ještě pořád jezdím Very Happy . Bravo, pro mně to byl opět nezapomenutelný zážitek. Díky za parádní program hochům z Monteku, za vzornou a starostlivou péči Davida, Soni a týmu Relaxxu Wink

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo to opět perfektní. Obrovský dík všem zainteresovaným. Uteklo to opravdu rychle. Takže 4.-5.6.2011? Laughing
Letos byl bar Pajerův Very Happy

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANAC Ondrej





Založen: 03. 01. 2007
Příspěvky: 58

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

letos mi to konečně čas dovolil a i já se dostal na tuhle parádní akci,stejně jako ostatní,i já všem co se podíleli na vyhlášení děkuji za skvělý víkend a už se těším na další ročník.Kluci máte můj obdiv.
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zařekl jsem se, že do fora už kvůli některým lidem nikdy nic psát nebudu. Poprvé a na dlouhou dobu naposled měním své rozhodnutí.
Díky, díky díky. Michalovi, Davidovi, Wormovi, Hroudovi, Relaxxu, krátce všem, kteří se na organizaci a zdárném průběhu akce jakkoli podíleli.
Poděkování i všem ostatním, díky nimž jsem si opět nabil baterky energií potřebnou pro další osud TR Magazínu. Moc se už těším až po...jedu, jedu Team Rally, každý den i v neděli .... Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 22:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo, akce byla naprosto super, sice obcas vazla technika, ale kluci to dohaneli srdickem a nasazenim Smile

P.S. Myslite, ze ma David jeste porad tik, kdyz uvidi maly dite? Very Happy

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 9:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar pánové. Na Čeložnici jsem byl poprvé a můžu říct, že poznat tolik nových fajn lidí se mi za žádný jiný víkend nepodařilo. Díky všem, kdo se postaral o super organizaci a atmosféru, nemám nic, než slova chvály a hlavně DÍKŮ. A s vyhlášením INDENPENDENT TROPHY jste mě fakt dostali!!
Dík a mějte se fajnově. Mirus

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 10:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji všem zúčastněným za skvělou atmosféru a parádní víkend. Těch 1000 km, které jsem kvůli tomu najezdil jsou úplně nicotné.

Hluboce smekám před Davidem a Michalem Šenků. Stejně tak před tvůrci videí a reklam. Wink Skvělá práce.

Příští rok opět na značkách Very Happy

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 10:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Karle, Tobě chci poděkovat za tahání ručky v sobotu večer Smile. Po jemném dámském likéru "na tři" jsem měl asi nějak moc síly Razz

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 12:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Také se připojuji k velkému díky....Úplně parádní akce. Michal David byl naprosto bezkonkurenční! Vážně smekám pomyslný kloubouk...Zážitky budu vstřebávat ještě nějaký čas... Twisted Evil

PS.: Sadac napříště zajistí lepší techniku i hostesku... Laughing

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 13:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TAUS Petr





Založen: 10. 06. 2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Samozrejme i ja se pripojuju s diky vsem co se na tehle, nebojim se toho slova, velkolepe akci podileli, protoze opravdu jsem moc takovych vybornych akci nezazil a opravdu smekam pred Michalem Davidem, paradni vykon! Cool
Uz se nemuzu dockat pristiho rocniku TR a hlavne nasledneho vyhlaseni, protoze ta atmosfera byla opravdu paradni a kdo nebyl, tak opravdu muze jen tise zavidet, protoze prisel o hodne... Razz

P.S. Hlavne uz konecne muzu bez ostychu rici : I ja uz znam konecne krtka! Wink

_________________
tumba
FRONTLINE Rally Team

P.S. Znám Krtka! Wink
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 14:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 7 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme