Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

rbr na notebooku
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tsunami205
Anonymní







Příspěvek Předmět: rbr na notebooku Odpovědět s citátem

na jaký min graf karte v ntb
beha rbr nejak solidne?
Příspěvek Zaslal: pá leden 20, 2006 18:30
Návrat nahoru
michal lederbuch
Anonymní







Příspěvek Předmět: radeon Odpovědět s citátem

cus, me to s prehledem behalo 1024 768 na plny detajly na p4 3ghz ht s radeonem mobility 9700, 64mb nesdilene. jako uplne minimum povazuji gf 5200 go nebo radeon mobility 9600. uvazujes-li ale o koupi noveho notesa, radsi si priplat na neco se 128mb pameti a pci exprese, protoze i na stejne frekvenci je notebook proste slabsi. ja se ho konecne zbavil a ted si to vsechno davam 1600 na 1200 na plny detaily na gf 7800gtx a PD 3.2. notebook uz nikde na hry
Příspěvek Zaslal: pá únor 03, 2006 20:29
Návrat nahoru
FOX RACE





Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 3

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

rozjedeš to v podstatě na jakékoli GK která má podporu pixel shaderu, tj. např. radeon 8500, a geforce fx 5200
Příspěvek Zaslal: st červenec 05, 2006 15:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rad bych se zeptal, kolega z teamu rozjizdi rbr na noutasu Intel 2300 1,66 GHz s grafikou mobile intel 945GM express chipset family a 512 MB RAM a klasicky mu po chvilce jizdy zacnou mizet stromy podel cesty. Neni nejaky ovladac, ktery by tuto chybu opravoval? Pripadne existuje nejaky jiny reseni pro nemizeni okolnich objektu?
Dik moc

co by tak bylo dobry kdyztak koupit za grafiku?

_________________
RETROMEDIA RALLY TEAM manager
Příspěvek Zaslal: ne únor 25, 2007 21:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Henri





Založen: 09. 05. 2006
Příspěvky: 16

Příspěvek Předmět: Jaký notebook Odpovědět s citátem

Jaký notebook se dá v současné době koupit tak cca za 15 000Kč Aby mi na něm RBR fungovalo... Poradí mi někdo?
Příspěvek Zaslal: ne srpen 17, 2008 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVLIK Mira





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: PŘÍBRAM

Příspěvek Předmět: Notebook a RBR Odpovědět s citátem

Takže pro informaci všem:
RBR jezdím teď trvale na notebooku ASUS X50Z series
AMD Athlon(tm) X2 Dual-Core QL-62
ATI Radeon HD 3200 Graphics
3 GB paměť, HDD 320 GB. Windows XP Home, cena nedosáhla v dubnu 2009 15.000 Kč včetně OS.

Vše naprosto bez problémů, používám volant, který jsem zdarma získal > Thrustmaster GT2 Ferrari 2in1.
Jedu na nejvyšší rozlišení, hra naprosto plynulá. Problém vznikl, když jsem zkusil jet hru v okně, naprosto nemožné, ssekal se obraz a čas běžel dál. Asi tolik. Případné dotazy k věci rád zodpovím.

_________________
Dragon Falco
Každá chvíle je další šancí.
Když tancuješ s ďáblem, ďábla nezměníš, ďábel změní tebe....
Není důležité, kolikrát jsme se ocitli na kolenou, ale to, kolikrát jsme se sami z té země dokázali zvednout...
Příspěvek Zaslal: so srpen 22, 2009 23:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FAZEKAS Jiri





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Větřní - (okr.Český Krumlov)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám notebook na kterém hra běhá v klidu ale problém mám s rozlišením. Mám externí 21,6´ monitor ale hra mi nenabídne max rozlišení externího monitoru ale pouze max. rozlišení notebooku. Nevíte někdo co s tím?
Příspěvek Zaslal: út září 08, 2009 19:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

v richardburnsrally.ini to myslím můžeš nastavit ručně jak potřebuješ.
Příspěvek Zaslal: út září 08, 2009 19:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAZEKAS Petr





Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Vetrni

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz to zmenim v richardburnsrally.ini nebo i v necem jinym, tak ma sice obraz spravnej pomer (4:3), ale zmizi mi veskery popisy nabidek ve hre... mam LCD 5:4.. nevite nekdo co s tim?
Příspěvek Zaslal: st září 09, 2009 13:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ZDRAVÍM VÁS PÁNOVÉ, BUDU MOC RÁD KDYŽ MI NA MŮJ DOTAZ NĚKDO ODPOVÍ, A DÁ SI TU PRÁCI NAJÍT SI MŮJ TYP NOTEBOOKU A POMOCT MI...

...nedávno sem si pořídil nový noťas - Lenovo G550 (dvoujádrový procesor, 3BG ram paměti, 320GB disk a nějaká ta integrovaná karta od intelu) ...doufal jsem, že když si do notebooku nahraju RBR a připojím ho na stolní CRT monitor, tak bude hra bezproblémů fungovat a já si ji zahraju konečně bez sekání. BOHUŽEL opak je pravdou, veškeré nápisy ve hře jsou kostrbaté (což by mě až zase tolik nevadilo) ale jízda byť jen se základním subaru (zatím tam nemám dané žádné nové auta, plugin i tratě nainstalované mám, jenom auta ne) byla dosti sekaná a divná, FPS se pohybovalo okolo 20-30 což je asi málo co?


ještě jednou DÍKY každému kdo mi s tím pomůže, uvítám klidně i konverzaci po PM nebo icq,

díky, Jakub Vaněk (Solby)

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: út říjen 13, 2009 16:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VANEK Jakub napsal:
... a nějaká ta integrovaná karta od intelu...
Tady bych videl asi ten zakladni kamen urazu.
Příspěvek Zaslal: út říjen 13, 2009 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANEK Jakub





Založen: 21. 10. 2006
Příspěvky: 468
Bydliště: Bojkovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nj, ale rbr je už dost stará hra, a ten notebook je nový, takže si myslím, že by to měl zvládat ne?

_________________
S.A.D.A.C Motorsport - Citroen C4 WRC
Příspěvek Zaslal: út říjen 13, 2009 18:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LECIAN Lukas





Založen: 11. 10. 2005
Příspěvky: 260
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vetsina casti notebooku jsou naprosto bezproblemu a hru zvladaji, ale kupovat si notebook s tim, ze na tom budu hrat hry a vybrat si model s integrovanou grafickou kartu neni nejidealnejsi reseni. Jak uz tu bylo psano, s velkou pravdepodobnosti bude problem prave v te graficke karte.

Btw: Jen tak pro zajimavost, ja hraji RBR taky na notebooku (Asus M50SA, dvoujadrovy procesor, 4GB RAM, 500GB hdd, graf karta ATI Mobility Radeon HD 3650 VRAM 1GB) a pokud dam fullscreen a rozliseni na max., tj. 1680×1050, tak se mi hra jakmile zacne prset taky nehorazne seka, resim to snizenim rozliseni a pak uz se to da hrat i v okne, coz znamena, ze pri prvni zprave na qipu, pripadne kdyz potrebuju odbehnout od RBR na net, tak hra nespadne a da se pak nasledne v pohode pokracovat.
Příspěvek Zaslal: út říjen 13, 2009 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAVLIK Mira





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: PŘÍBRAM

Příspěvek Předmět: Notebook a RBR Odpovědět s citátem

Jak už jsem psal vpřes ICQ > Projdem ten noťas na rbr > moje ntb je ASUS X507 a konfigurace je na toto vlákně o něco výše. Největší problém podle mně bude ta nešťasná integrovaná grafická karta. Proto jsem ji nechtěl a vybíral si podle toho(dělám hodně s grafikou a měl jsem i cenový limit do 15.000,- Kč). Jednou možností je zkusit třeba Gamebooster a druhá je zkusit spustit přes mód RBR Mod 2.15 > http://www.bhmotorsports.com/download/7278....pak až budeš na příjmu můžeme zkusit ještě probrat, ale mám pocit, že problémy s externím monitorem z noťasu už se tu řešily někde na vlákně RBR....zkus zatím pohledat. Je třeba použít položku "hledat" na fóru...
V každém případě souhlasím se všemi = integrovaná karta je potencionální důvod všech problémů a proto jsem si vybral noťas s kartou bez integrace - mám ASUS X50Z s 3 GB paměti, 320 GB HDD, AMD Athlon(tm) X2 Dual-core Q-L62 2000MHz 1024 Cache, grafická karta ATI Radeon HD 3200 Graphic 1280x800 700Mb a mohu říci, že RBR jede absolutně bez problémů, dokonce jsem ho i přestal hrát na stolním compu, který má nesrovnatelně lepší konfiguraci. Zkus změnit rozlišení, se hrou v okně mám já horší zkušenosti, mně se v okně sekal obraz a čas RZ mi běžel normálně. Ale to je jen má zkušenost.

_________________
Dragon Falco
Každá chvíle je další šancí.
Když tancuješ s ďáblem, ďábla nezměníš, ďábel změní tebe....
Není důležité, kolikrát jsme se ocitli na kolenou, ale to, kolikrát jsme se sami z té země dokázali zvednout...
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 0:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KULHANEK Ales





Založen: 02. 06. 2005
Příspěvky: 197
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

Příspěvek Předmět: Re: Notebook a RBR Odpovědět s citátem

Zkousel jsem to na sluzebnim Dell notasu s Core2 na 2.8GHz a grafu to ma NV M8600GT a na 1920x1200 to bezi uplne paradne dokud nezacne prset...pak se to cukalo...ale podle me, kdybych snizil detaily, tak to pujde vpohode... Wink

_________________
Aluna
S.A.D.A.C. Motorsport
TR - Mitsubishi Lancer Evo 9 Gr.N4
WCN - Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A8
Příspěvek Zaslal: st říjen 14, 2009 8:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme