Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Světla

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
helion





Založen: 08. 03. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Světla Odpovědět s citátem

Rád bych,jestli by mě tady někdo nějak polopaticky nevysvětlil,jak mám rozsvítit auto.V některých složkách se objevuje Light off a Light On,a to jaksi nechápu.Někde jsem zahlídl nějaký ty návody,ale nikde není zmínka o tom,že tam jsou dvě složky "off/on".Díky.
Příspěvek Zaslal: so květen 08, 2010 18:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEN Milan





Založen: 18. 05. 2005
Příspěvky: 75
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

u kazdyho auta je to trochu jinak, ale obecne plati, pokud mas u modelu napr. Fabia Kit Car slozku light_on a v ni soubory fabia_kit_s1600.ini a fabia_kit_s1600_settings.ini tak staci kdyz tyhle soubory prekopirujes do slozky hry do korenu daneho auta ve slozce cars a prepises ty puvodni. a to v pripade treba Fabia Kit Car prida rampu svetel a rozsviti ji a hlavni a zadni svetla. pokud tam zas prekopirujes a prepises soubory ze slozky light_off rampa zmizi a hlavni a zadni svetla zhasnou.

u nekterych aut byva vice slozek se svetly treba u Fabia WRC 05 si muzes vybrat jakou kombinaci chces rozsvitit light_on nebo treba s rampou ci bez rampy light_on_whit_ramp / light_on_no_ramp stejnym postupem jako vyse. kdyz pak budes chtit zas zhasnout das soubory z light_off

pak je tu este jako treba u evo 9 kde sou jen hodnoty v *.txt a ne primo *.ini nebo nejsou soubory na rozsviceni vubec, kdyztak napis jaky auto, kdyz by ti ten obecnej pohled nestacil.
a kdyz das hledat, urcite se nekde jak rozsvitit rampu atd. resilo Smile

Edit1

_________________
Image
...jezdim coby amater, setrim auto, turnaje dokoncuju a trate si nezkracuju... jen me to obcas spadne 89%
Image
Příspěvek Zaslal: so květen 08, 2010 19:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helion





Založen: 08. 03. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vím,co se týká ohledně těch ramp,to se tady řešilo.Mě spíš jde právě o ty složky Light off a Light on,v tom jsem trochu (no spíše více) zmatenej.A když už si v tý pomoci,jedná se zatím o auto Subaru 06.Dělám si totiž svůj skin,no a tak chci ještě ty světla.
Příspěvek Zaslal: so květen 08, 2010 20:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MECHURA Lukas





Založen: 28. 12. 2009
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

měl bych dotaz,je nˇáký mod na světla,dybich chtěl v rz zapínat světla
Příspěvek Zaslal: so červenec 03, 2010 11:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

helion napsal:
Vím,co se týká ohledně těch ramp,to se tady řešilo.Mě spíš jde právě o ty složky Light off a Light on,v tom jsem trochu (no spíše více) zmatenej.A když už si v tý pomoci,jedná se zatím o auto Subaru 06.Dělám si totiž svůj skin,no a tak chci ještě ty světla.


Otevři si Total Com. V obou 'půlkách' si v Cars otevři auto, které chceš rozsvítit. Tady máš několik složek, pak taky několik souborů ".ini". V jedné půlce Commanderu si otevři složku light_on. Máš v ní 2 soubory s příponou ".ini"... Tyto soubory překopíruješ do modelu (jo, to je to, co máš otevřené v druhé půlce Commanderu). Normálně to přesuneš a dáš "přepsat".

Pak když budeš chtít auto zhasnout, tak je to úplně to samé, akorát budeš kopírovat soubory z light_off x)

U některých modelů najdeš taky extralight_on nebo light_on_with_ramp, a podobné... to sou zas světelné rampy. Stačí primitivní angličtina.

Snad to z tohoto už pobereš x).
Příspěvek Zaslal: so červenec 03, 2010 15:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Loni i letos kdesi proběhla debata o svícení v noci. Toto jsem našel u konkurence a zdá se mi to jako velice zdařilá cesta a zároveň ukázka že to jde. Wink

http://www.youtube.com/watch?v=W_46m_4PRKc&feature=relmfu
Příspěvek Zaslal: ne květen 13, 2012 0:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ludvik: Nojo, ale tohle je nejspíš RBR Night Mod, kde jde z auta kužel světla i když máš v .ini světla zhasnutá Wink pokud se tedy dobře pamatuju
Příspěvek Zaslal: ne květen 13, 2012 10:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem znalec. Vím jen že se v loňském i letošním podniku TR vyskytovaly RZty které se jely v noci. Kdes na fóru TR proběhly diskuse a "námitky" jak by mělo vypadat svícení aut versus osvícení okolí. A jsem si jistej že tahle možnost svícení (co jsem viděl na videu RBR World) se tady nepoužívá. Respektive určitě ne v TR což si myslim že je veliká škoda. Je to jen hozená rukavice pro lidi kteří ví jak na to. Wink
Příspěvek Zaslal: ne květen 13, 2012 16:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NOVY Karel





Založen: 18. 06. 2005
Příspěvky: 1306
Bydliště: Rumburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by stál Night mod za oprášení. Ve své době se od něj ustoupilo pro náročnost na paměti a výkon PC. Dneska jsme přece jen trochu dál.... tedy měli bychom být Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 13, 2012 17:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Máš pravdu, Karle , přesně to jsem si řekl nedávno při koupi nového stroje Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne květen 13, 2012 21:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

@K.Arno

No ono to asi dělalo problémy na nových RZ, ale na origo tratích mi to šlo s X800XL 256MB, AMD 1,8GHz a 1GB RAM šlapalo bez jediného problému.

Každopádně kdyby to bylo možné, rozhodně bych se přikláněl za používání tohoto modu na pluginu. 1000x lepší než ta rádoby tma co se používá teď. Idea

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: po květen 14, 2012 17:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

hmm jedinej problém je, že jsou pak všechny rz v noci, takže by musela být v noci celá rally, nebo jen jedna etapa Rolling Eyes

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: pá prosinec 21, 2012 17:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme