Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

MLynky a Mlynky Snow
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: MLynky a Mlynky Snow Odpovědět s citátem

Ahoj. Tak som sa rozhodol vytvoriť samostatné téma k tratiam Mlynky a Mlynky Snow. Možno by mohol niekto presunúť podstatné veci z témy "Nové trate ?"

Trať Mlynky bola pôvodne vytvorená ako testovacia trať na nové postupy modelovania a texturovania 3DS max. Po pol roku skúšania sa podarilo urobiť funkčnú trať a vytvoriť zodpovedajúcu fyziku trate. Mlynky Snow boli zasa urobené už dodatočne len zo zábavy a vyskúšania snow fyziky , ako je v originálnych tratiach Fínska.
Ďakujem tým, čo mi v tomto pomáhali - V.Honzálek, V.Šourek, Wally,K.Kuncl, R.Bárta

- Píšte sem svoje poznatky, nedostatky a návrhy.

Niektoré doposiaľ zistené chyby sú už uvedené v téme "Nové trate?" a na mojej webovej stránke http://rbr.mypage.cz, sú na stiahnutie aj samotné trate a súbory, ktoré je potrebné v inštalácii upraviť alebo nahradiť.

Download:

torrent - doporučujem sťahovať v uTorrente

http://media0.rbr.mypage.cz/files/media0:4be54a25229aa.torrent.upl/%5BCzT%5DMlynky_a_Mlynky_Snow.torrent

Dovnload eDisk:

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/64558/Mlynky_Install.zip_251.93MB.html
http://muj.edisk.cz/stahnout-soubor/52271/Mlynky_Install.rar_252.19MB.html

Opravy súborov:

Oprava track-141_0.ini :

http://media0.rbr.mypage.cz/files/media0:4be6b91964f8b.ini.upl/track-141_O.ini

Oprava v návode track.txt ( spustenie v OFFLINE):

http://media1.rbr.mypage.cz/files/media1:4be658f1c634a.txt.upl/Track.txt

Prajem všetkým pohodové jazdenie Very Happy


Naposledy upravil KUREK Miro dne ne květen 09, 2010 22:15, celkově upraveno 4 krát
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 17:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám viacero dotazov ohľadom nefunkčných replayou. Po dojazde do cieľa sa pri nahrávaní replaya, tento zastaví v obraze ako,keď máte auto na nesprávnom slote. Mne to zasa ide bez problémov. Neviem. ako sa dá toto odstrániť. Nedával sa do zložky Replays v RBR nejaký súbor. Kto vie poradiť ?
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 17:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

miro prosim ta daj mi na seba nejaky kontakt.. najlepsie ICQ
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 17:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOLLAR Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 207
Bydliště: Libčice nad Vltavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dennis: Vždyť ho má Mira v profilu Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 17:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GAJDOSIK Ivo





Založen: 25. 08. 2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Kroměříž [Zl]

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak uz jsem psal Mirovi, nezda se mi zcela rozpis, ktery je na vice mistech trochu pozadu. Nevim jestli to muze byt zpusobene rozdilem Banoci/Gross, k tomu asi bude vedet vic K.Kuncl. Je pravda, ze nemam nastavou delku hlaseni pred udalosti na maximum, ale vsude jinde mi to sedi. Byl bych rad, kdyby sdelili i ostatni sve zkusenosti.

Jinak trat je v RBR pozoruhodna, uzka, rychla a sakra hrbolata, myslim ze setupari se zapoti.. Twisted Evil
Ta snehova je pak dost o hubu a velmi zradna, kazdopadne Miro jeste jednou diky za prijemnou zmenu!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=RC7E-14iAZc
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 18:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Lada predtym som na to klikol a neslo to.. teraz to uz ide.. zaujimave
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 18:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEN Milan





Založen: 18. 05. 2005
Příspěvky: 75
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

awesome Smile to je hardkor...
Fabia WRC 05 setup stryckovy okruh dva prujezdy
a bude to chcet novej Very Happy
rozpis se mi zda celkem v poradku, pouzivam Real Czech Pacenotes v3.0, ale zas tak rychle sem nejel 4:20 i s divaky, pac sem si hupnul bokem na ty jedny ctyrce ze svahu. Mozna by to chtelo vic hlasek typu bacha a bude bordel atd.
Jen me prijde, ze ty vnejsi krajnice misty dost klouzou az moc a nekde kdyz sem si ji chtel pomoc zatocit ve vnitrni strane vubec nebrala a pritom povrch vypadal stejne.
Hrboly sou dobry, misty mozna kopou vic nez by meli na setup co je na hrbolaty, kdyz na to nevypadaj, ale ta vlna, ta vlna je supr Smile
Kazdopadne klobouk dolu, libi se me to a myslim ze to bude docela tridit vody kdyz se to strci do turnaju.
Diky

_________________
Image
...jezdim coby amater, setrim auto, turnaje dokoncuju a trate si nezkracuju... jen me to obcas spadne 89%
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 18:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na tých krajniciach je dosť nanesenej šotolinky, preto ti to kĺže. Very Happy Asfalt je v 70 % prašný.
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 20:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DUBOVAN Mario





Založen: 17. 12. 2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro diki moc fantasticka robota na vode to bol super zazitok a spravanie sa mi zdalo hodne realne replay som si pozrel a mne to islo tak neviem-bude sa to jazdit aj v turnajoch?
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 20:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARASEK Zdenek





Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moc těžká, ale o to víc zajímavá. U mě se N4 a S2000 nechytá. Podvozek mám naladěný, ale jsem často venku.
Naopak Citroen C4 WRC si s touto tratí poradí mnohem líp. Smile

_________________
SAS Krmelín
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 20:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DUBOVAN Mario napsal:
Miro diki moc fantasticka robota na vode to bol super zazitok a spravanie sa mi zdalo hodne realne replay som si pozrel a mne to islo tak neviem-bude sa to jazdit aj v turnajoch?


Mne tie replaye tiež idú, tak neviem čím to môže byť. Je to záhada. V turnajoch to môže byť až vtedy. keď to dá Wally na plugin.
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 20:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FAZEKAS Jiri





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Větřní - (okr.Český Krumlov)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi mi to už nemyslí ale mohli by jste někdo napsat česky postup instalace asi dělám někde chybu stále ji nemužu naistalovat. dík
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 20:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DUBOVAN Mario





Založen: 17. 12. 2006
Příspěvky: 25
Bydliště: Povazska Bystrica

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja viem ze teraz nie myslel som to tak ze ci sa s nou pocita jazdit ju cez plugin z tvojej odpovede som pochopil ze ano to budem len rad
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

FAZEKAS Jiri napsal:
Asi mi to už nemyslí ale mohli by jste někdo napsat česky postup instalace asi dělám někde chybu stále ji nemužu naistalovat. dík


Postup inštalácie:

1. Spustiť Mlynky.exe (z priečinka Install Files) a inštalovať do adresára.....C:\SCI Games\Richard Burns Rally\MAPS

2. Priečinok TEXTURES kopírovať do adresára RBR .... C:\SCI Games\Richard Burns Rally

3. Postupovať podľa návodu v týchto dvoch súboroch:

- Track.txt ( označ a nakopíruj uvedený text do súboru track.ini)
- Tracksettings.txt ( označ a nakopíruj uvedený text do súboru Tracksettings.ini )

Nezabudni si zálohovať pôvodné súbory track.ini a Tracksettings.ini , ktoré máš v adresári .... \MAPS

4. Kopíruj súbory PS-British.ini a PS_Arctic.ini do adresára RBR ....C:\SCI Games\Richard Burns Rally\MAPS ...... pôvodné čo máš v tomto adresári si zálohuj !!
Příspěvek Zaslal: ne květen 09, 2010 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro, mohl bys prosimte napsat, co presne udelali polaci s tim archivem mlynku? nekde sem se docet, ze hacknuli hradek a liptakov, coz si myslim, ze je kravina a hodne velky blabol.. a bylo by nemile, kdyby kvuli spatne pochopenemu vznikaly zbytecne rozbroje..

ja sem to pochopil tak, ze ti mlynky jen prebalili do instalatoru a dali tam nacitaci obrazek hradku.

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 0:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme