Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

MLynky a Mlynky Snow
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel sem to jen jako shakedown v pluginu. Nepřepisuju cote ani tu druhou trať.
1. Funguje to. Přehrál jsem i track-141_0.ini jinak to při některých kombinacích počasí padá.
2. Rozpis neříká ten hrbol před 3,5km
3. Replay mi nefunguje po dojetí do cíle. Pokud zastavím asi 20m před žlutýma cedulkama na konci a dám odstoupit, tak funguje. Jinak se jen načte a nespustí. Je to stejné pro original P206 i nové Polo S2000.
4. Zkoušel jsem s novými ps_british a ps_arctic i se starými. Připadá mi to stejné. Nevím, co je v těch souborech novýho. Asi nové efekty. Každopádně to funguje i bez přehrání těchto souborů.
5. Pokud si dám low detaily, tak se stejně načte originální ps_british_low . Zkoušel jsem to a taky to funguje. Jak normal, tak zimní verze.
6. Funguje i rádoby tma . Počasí neurčeno. Večer. Mlhavo. Zataženo

Jinak paráda. Teďka jí už nebudu hrát, dokud nebude v turnajích. Dobrá práce.

ps: díky Miro za tvuj videonávod na tvorbu terénu. Bez toho bych nikdy nemoh dělat svojí trať. Mam tam velký převýšení 50m nahoru, 50 dolu. Sem si jinak nevěděl rady. Fakt díky.
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 0:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

VYSKA Tomas napsal:


....ja sem to pochopil tak, ze ti mlynky jen prebalili do instalatoru a dali tam nacitaci obrazek hradku.


Presne tak ako píšeš. Písal som im aj na maily, že to nemôžu takto distribuovať. Už ten inštalátor stiahli zo svoje stránky a poslali ospravedlnenie. Very Happy Very Happy
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 8:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STOCES Jakub





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Pribram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Me taky nedje replay,je to jako kdybych mel auto na spatnem slote......jenom zacne replay a u startu to skonci.
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 10:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jakub toto fakt neviem čo je za chyba.Keby to nešlo nikomu, tak je chyba niekde v samotnej trati. Je to záhada a neviem, kto na to príde. Mne to ide, už som to skúšal toľkokrát pri rôznych počasiach a nemám žiadny problém.
Len tak hádam, či to nie je spôsobené veľkým množstvom replayou v zložke Replays. Ja má v tej zložke asi 4 replaye a vždy nepotrebné vymazávam.
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 10:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOZMAN Lukas





Založen: 23. 01. 2009
Příspěvky: 34

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáte někdo videjko,jak to všechno vypadá?
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 10:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Mato.22"]
..........

1. K počasiu. To je asi najzložitejšia vec pre funkčnosť trate v hre. Abslolútne som nenašiel nikde návod, ako sa tieto parametre medzi sebou ovplyvňujú alebo ako to funguje. A prehadzoval som tam aj z originálnych tratí aj z nových tieto údaje. Je to alchymia a keby to niekto vedel lepšie nastaviť, tak by som bol len rád.
2. Rozpis mi prerábal K.Kuncl na Bánociho. Možno by bolo dobré urobiť aj na Grossa. Ten má iné hlášky.
3. Replay - písal som to teraz Jakubovi. Neviem kde je chyba.
4. Nové ps_british a ps_arctic majú lepšie efekty a za mokra aj na šotolinovom particle - za autom strieka viac vody. A grafiku si nemusíš znižovať. To už hádam nemá niekto horší stroj ako ja.

Trať nie je graficky tak vymakaná ako najnovšie trate. Tiež sa s tým UvW mapovaním trápim. Je to najzložitejšia vec aspoň pre mna v 3ds maxe. Ako som písal ide o testovaciu trať, na základe ktorej som vytváral priebežne aj videotutorály na nový postup modelovania a texturovania.

Aby som to ukončil k otázke uvedenia trate na plugin. Tak či táto trať spĺňa podmienky a hlavne funkčnosť, aby neboli problémy pri turnajoch, k tomu sa musí vyjadriť Wally.
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 11:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STOCES Jakub





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Pribram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to me taky napadlo ale vymazal jsem replaye a nic.....snad nato někdo přijde.
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 11:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

plny nadšení z nového úseku jsem se pustil do instalace a vše udělal tak jak je zde ve vláknu popsáno. ono se zdá že vše funguje až na to že nevim kde RZ mlynky najít. v shaku se mi nic neukazalo.. nevite plz kde by mohl byt zakopany pes?? diky

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 11:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A dal si do súboru track.ini v adresári MAPS na koniec tento text ?

[Map141]
TrackName="Maps\track-141"
Particles="Maps\ps_british"
StageName="Mlynky"
Surface=0
Length=7.06
SplashScreen="Textures\Splash\141-Mlynky.dds"

[Map142]
TrackName="Maps\track-142"
Particles="Maps\ps_arctic"
StageName="Mlynky Snow"
Surface=0
Length=7.06
SplashScreen="Textures\Splash\142-Mlynky.dds"
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 13:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Předně díky Miro.
Teď k trati.Mám stejný problém jako Honza ZPEVAK,když taky nemám Mlýnky v shaku,nebo jen snow verzi.Asfaltové Mlýnky jsem spustil jedině přes rychlou rally,což ale pro mě není ideální.Replaye mám já v pořádku a normálně frčí,i když dojedu až do stopky.Sněhová verze mě ovšem přijde taková hodně nebarevná a ani není skoro poznat,kde je trať.A osobně bych raději použil snow france,než dávat to na sněhový slot,ale v shaku mě stejně ta sněhová varianta jede na asfalt.slotu.
Teď ještě takový názor na nějaké ty hrby.Podle mě,je to někde opravdu moc velký extrém a fyzika RBR si s tím nedokáže reálně poradit.V reálu auta na hrbech fungují daleko líp,tady mě to několikrát zcela nesmyslně katapultuje,tedy je to podle mě téměř nesjízdné,nebo sjízdné na náhodu.Toto by podle mě chtělo ještě trošku doladit,ten 1-2 extrémní hrby trošku zjemnit,protože jinak tato RZta v důležitých turnajích bude spíše noční můrou.Toť moje jediná výhrada na asfaltové variantě. Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 13:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STOCES Jakub





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Pribram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už sem našel tu trat kde mají při načítání ten obrázek mlýnky snow.....Jestli chceš tak ti pošlu odkaz at to tady neventyluju.
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 13:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Resl Jan

Tak si nepostupoval podľa návodu. Ty si si zmenil len trať v zozname tratí, ale to je verzia len pre offline ( rychlu rally). Cez plugin tam musíš dať, len tie riadky čo som uviedol teraz a potom to budeš vidieť celkom naspodu v Shakedowne. Veď to je tam napísané.

Neviem prečo by sa mala snow trať nastaviť Na Snowfrance, veď fyzika je urobená na sneh a nie na aflalt. Už som to písal. Musíš si nastaviť pneu na sneh. Bohužiaľ to nejde automaticky nastaviť, lebo to ešte v editore nikto zatiaľ nerobil. Asi by sa musel urobiť editor aj na snehové verzie. Taktiež, ak si si všeimol, traťový animovaný usporiadatelia sú niektorí v kraťasoch. To je tiež problém editora, že nevie načítať scripty z arctic adresára.

A že je to moc hrboľaté, tak hádam nebudú všetky trate ako francia. Veď aj Hrádky aj Šumburk sú v niektorých pasážach hrboľaté. Musíš si zvykať na tvrdé podmienky Very Happy . A že to skáče niekomu viac je vecou aj zvoleného setupu. C4 to prebehne bez problémov a Fiesta 1600 tak isto. Keby to bolo až taký extrém, tak by sa to v testoch už dávno bolo opravilo. Ja viem, že to nebude všetkým vyhovovať ako každá trať.

Ale prerábať to zatiaľ nebudem....
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 13:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro,ty řádky do track.ini i do tracksettings.ini jsem nakopíroval,ovšem v shaku mám pouze Mlýnky Snow a to úplně dole,samotné Mlýnky nikde v seznamu nemám a je to pro mě docela záhada.

K těm hrbolům,řekl bych,že už někdy docela i Strýčkovi jsou v tomto na hraně.Ne proto,že to tak doopravdy není ve skutečnosti,ale prostě proto,že si s tím bohužel fyzika RBR nedokáže pořádně poradit.Prostě tady jedu a auto div nejde na boudu a to tam nemusím jet ani tak rychle.Řekl bych,že i můj nenastavený seríák by to pobral 10x líp,jak závodní a o 300kg lehčí auto.A se setupama řekl bych zase takový problém nemám.Ale jako je to jen můj názor.Nikomu nevnucuju Francii,ale do té i bez těch pár extrémních hrbů to má opravdu daleko. Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 14:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RYBAR Jan





Založen: 17. 02. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Zarnovica/Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mam jeden problem...skusal som tuto trat s Corsou S1600.Imprezou N14,P207 S2000 a s Lancerom Evo 6,5 A8 a vsetko OK aj replay ide a ide mi to aj v Shakedowne...ALE:skusil som dat Ibizu Kit Car a auto sa mi na starte nacita otocene na strechu...najskor sa ho snazia prevratit divaci ale potom aj tak zostane na streche a neda sa volat ani pomoc divakov pretoze do RZ proste neodstartujes

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 14:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Trať je to krásná,na můj vkus teda až moc rychlá,tak nějak jsem čekal trošku něco jinýho ale to je jedno,nějak se s tím porvem.Co se týká těch hrbů tak je to tak...Ať je to hrbatý jak chce,to je jedno,každej si s tím musí poradit když je to v normě ale když jedu,nic před sebou nevidím,nic není hlášený a najednou na rovině kopanec a auto (konkrétně Fabia S2000) dělá salta vzduchem tak je to trošku mazec Wink .Přece jen v tom reálu bych tu díru aspoň viděl,tady v RBR bohužel v 90% případů jen tak můžu jen slepě čekat že se někde nějaká past vynoří bez toho abych ji před tím viděl.Ale to je jedno,trať je to pěkná a snad bude brzo v turnajích,jen je škoda že je hned volně přístupná,ale to už je jiná věc.Hodně štěstí při další tvorbě Wink

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 14:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme