Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

MLynky a Mlynky Snow
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZAHORA Martin





Založen: 14. 10. 2006
Příspěvky: 401
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DÍKY za tyto RS! Zkoušel jsem zatím jen letní variantu a to s N14 a je to hodně rychlé a rozbité, ale dá se to! (pod 4min Very Happy) Jen mám trochu problémy z rozpisem, ale to není nic nového.
Ještě jednou díky, pěkná práce!

_________________
ZahyM
CRF RBR team - Logitech DFP 648° => Fotky
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 16:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="RESL Jan"]Miro,ty řádky do track.ini i do tracksettings.ini jsem nakopíroval,ovšem v shaku mám pouze Mlýnky Snow a to úplně dole,samotné Mlýnky nikde v seznamu nemám a je to pro mě docela záhada.
.....

Vieš to sú veci, ktoré má vždy vedeli vytočiť, ked som všetko urobil ako v návode a zabudol som napr. skopírovať text bez jednej hranatej zátvorky A dosť často sa mi to stáva, keď dávam nové auto
Very Happy

A k tým hrbolom, myslím na ten dvojskok, určite je to aj štýlom jazdy. Ty si vyjazdený a valíš o stošesť. Ja to prejdem bez plynu. A ten hrbol ,kde ťa vyhodí, to neviem kde je. Máš pravdu, že v reále je takéto nerovnosti vidieť, len tu v hre nie sú tak dokonalé tiene na zemi aby to bolo v tom mieste ako v reaále, To by sa muselo renderovať cez Vray alebo radiosity a to by tam určite už bolo vidieť, Tak sa tu musí človek spoliehať zo začiatku na rozpis a po 5 jazdách už vieš čo ťa čaká a kde Very Happy

EDIT:
Ešte k tej Francii, myslel som povrch vozovky , ktorý je skôr pre závody do vrchu, hladký, bez jednej nerovnosti. Písal som aby ste tu neporovnávali s majstrami od fachu.Ty sa na to vybodli a nenechali za sebou žiadne návody ani nástroje. O čo by sa všetkým lepšie aj kvalitnejšie robilo. Presne ako si aj písal, že RBR nema rado hrboly. Tak načo to potom robili. Veď aj tie šotolinové trate ideš ako na lodi. Jemné zhupy a výmoli. Každý valí na plné pecky. Ja som to chcel troška zreálniť ale asi sa mi to nepodarilo. A naši majstri od fachu mi pri testoch nepovadali, že je to problematické ( nereálne pre fyziku v RBR), že to musím prerobiť. Tak som bol spokojný.
A už budem písať len v skratkách. Prepáčte.
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 17:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Miro,tak s tou hranatou závorkou jsi to přesně vystihl Laughing díky.Zkontroloval jsem všechny uvozovky a všechno,jen číslo mě nenapadlo.
Ještě k těm hrbům,tuším,že je to právě ten dvouhrb,jak píšeš,ostatní se nějak projet dají.Ale doporučuju projít třeba nějaký onboard třeba z total rozbité Pinduly.Ti lidi tam jedou taky dosti naplno a opravdu se nemusí pořád pomalu modlit,aby jim to neustřelilo,ještě takovým to způsobem,že to člověka skoro převrátí.Prostě podvozky v reálu fungují mnohem líp a člověk se spíše soustředí na samotnou jízdu,než aby se nervoval jestli to zase někde neustřelí.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 19:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: trat Odpovědět s citátem

Miro,je to parada.diky, muj nazor na hrby,v pohode,aspon to neni jednoduchy,takze jeste jednou diky,pekna rz
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 20:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FAZEKAS Jiri





Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Větřní - (okr.Český Krumlov)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju Mirovi za návod, trat už funguje. Je to pěkná a náročná trat jen jak už bylo psáno občas nečekané hrboli ale jinak moc pěkná práce. Hodně štěstí v další tvorbě Smile
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Práce moc pěkná, ale své mušky to má. Ale já děkuju za každou novou trať takové kvality. Takže DÍKY!
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 21:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
POL Radek





Založen: 28. 03. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Moc se mě líbí tato nová trať. Pokud jde o tu hrbolatost, nemyslím si, že by bylo nereálně, aby zmiňovaný dvojhrb auto dost rozhodil (viz. Štajfova nehoda z loňské Šumavy. Co se týče fyzika RBR na asfaltu, tak spíš mě vadí, že slicky mají příliš velkou přilnavost na suchu a při brzdění v zatáčce je auto málo nedotáčivé (ve srovnání s LFS). Záměrně nesrovnávám s reálem, protože jsem nikdy závoďák neřídil. Na RBR mě právě nejvíc baví ty hrbolaté české/slovenské tratě, Francie je pro mě trochu nuda.
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 23:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POL Radek





Založen: 28. 03. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je ten Štajfův crash

http://www.ewrc.cz/ewrc/videoportal_show.php?idvideo=3100&title=vojta-stajf-crash-sumava-09
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 23:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čau vespolek.
Tak jsem se dnes taky dostal k otestování nové tratě a musím smeknout před Mirou a jeho spolupracovníky, tuším Karel Kuncl a samo wally.
Trať není vůbec špatná a nechápu co tady kdo řeší s hrbolatostí. Napoprvé jsem to s EVO 9 zajel za 3,53 rozpis bez chyb, řekl bych suprový, a fyzika tratě taky úplně v pohodě. Nevidím v tom žádný problém a Miro Tobě moc děkuju. Doufám že budou Mlynky on line a budou se jezdit na TR a jiných velkých podnicích.
Mě ty hrby podvozek pobral všechny, a to jsem o nich předem nevěděl, holt asi někdo jezdí za limitem auta. Výše popsaný záběr Štajfa sedne, prostě když jedeš moc rychle, na kompresi to auto stratíš.
Ježiš to jsem se vykecal, ale ne, Miro super, ze screenů se mi to zdálo takové nemastné, ale jak jedeš tak super.
PS: replaj mi taky nejde.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po květen 10, 2010 23:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom poznámku k tomu rozpisu. MIRO ho dělal většinu sám, já jsem jenom to jenom mírně doplnil a upravil.

Rozpis je připraven pro použití s Jendou Tománkem. Pokud by byl zájem, připravím i verzi s Grossem. Rozdíly tam samozřejmě jsou. Např. jak psal Milan Ostrovský v jiném vláknu Gross umí říct "Bordel" nebo "Probrzdi".

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: út květen 11, 2010 8:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: trat Odpovědět s citátem

ahoj,ja bych mel zajem o toho Grosse,diky predem Razz
Příspěvek Zaslal: út květen 11, 2010 15:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NADVORNIK Tomas





Založen: 25. 10. 2005
Příspěvky: 105
Bydliště: Kraslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,přispěju taky trochou do fóra:
RZ Mlýnky jsem jel jen jednou a to s Fabii s2000 na základní nastavení. Nejsem žádnej střelec, můj dosažený čas je 04:20.65 (zde se můžete podívat, jak jsem jel - http://www.youtube.com/watch?v=bPUYsCF4XIM )
Někteří střelci jedou o mnoho rychleji, ale očividně pak ztrácejí kontrolu nad vozem. Já jsem měl vše v poho, hrboly jsou super a řekl bych, že jsem je i zaregistroval předem, než jsem do nich vlítl Cool
Miro, děkuju ti za super příspěvěk do RBR. Je to opět k nezaplacení, jako u ostatních tvůrců a všech, co se na tomto podílejí. Patří tobě a jim obrovský dík. Skvělá práce.
PS: používám rozpis z pacenotes 3.0 (možná jedu jen na oči Shocked )

_________________
KCM team - Škoda Fabia WRC 06
- Pežooo 207 s2000
vrrrrrn vrrrnn!
http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: út květen 11, 2010 22:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rozpis ve verzi Gross můžete stahovat zde. Místy se mi zdá, že je trochu pozdě, připomínky mi piště do PMky.

http://karelnyvlt.com/rbr/files/stages/mlynky/track-141_M_dls.zip

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 21:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem K.Kunclovi za rozpis na Grossa.

Nezabudnite si tento rozpis 4x premenovať :

track-141_M.dls
track-141_O.dls
track-142_M.dls
track-142_O.dls

a potom všetky 4 skopírovať do adresára RBR ......\MAPS

Pôvodné súbory si najskôr zálohujte !
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 21:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAJDUCEK Tomas





Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 85
Bydliště: Košice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Cavte, v provom rade by som chcel podakovat tvorcom trate za ich obetavost a namahavu pracu je to fakt skvelel ako ste to zvladly. klobuk dole ste naozaj machri.
Dalej by som rad pridal moj postrech na tomoto obrazku http://img269.imageshack.us/img269/964/rbr027.png ako je ten sklad dreva tak pri vrazení do nich mi stale vypne hru teda ani do nich nenarazim ale len tesne vedla nich a sekne a konec. Neviem ci je tento problem u mna alebo v trati. Naziadnej inej mi to neroby len tu. Kazdopadne je to skvela trat a ja este raz dakujem tvorcom.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 12, 2010 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme