Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

MLynky a Mlynky Snow
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I changed the registry drive D - H and the installer is already running. Thank you !
Příspěvek Zaslal: ne květen 16, 2010 16:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BERGLEZ Boštjan





Založen: 03. 11. 2005
Příspěvky: 11

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I updated the installer. Now it does not do any checking if you have correctly installed or not but instead just suggests default path which you can change freely.
Příspěvek Zaslal: po květen 17, 2010 13:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj. nějak jsem to tady ve foru nenašel ale mlynky už se dají jet jen online?? zkusil jsem tu instalačku tady protože před tím se mi to v nabídce neobjevilo vubec a ted to sice v shaku najdu ale píše mi to že trať není možné jet offline.. tak jak to teda je? Díky Miro

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: po květen 17, 2010 17:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zatiaľ v online trate nejdu. Písal som,že to záleží od Wallyho a funkčnosti trate cez plugin v online turnajoch. Zatiaľ spustíš trate len v Shakedowne.
Příspěvek Zaslal: po květen 17, 2010 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
STOLFA Ondrej





Založen: 21. 06. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Vrchlabi

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj!Moc děkuji za bomba Rz... Tohle nemá prostě chybu!!! Moc pěkný... úzký,rychlý a rozbitý asfalt tu ještě nemáme.... tímto videem bych se chtěl trochu pochlubit jak vypada Rz v mém podání s Fabii S2000

http://www.youtube.com/watch?v=i7PSxx4I_NY
Příspěvek Zaslal: po květen 17, 2010 19:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak to potom fakt nechapu proč mi to píše co mi to píše.. a to jsem to zkoušel jen v tom shaku.. si to snad nezajedu.. =( Sad

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: út květen 18, 2010 0:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

... ted to sice v shaku najdu ale píše mi to že trať není možné jet offline......

Tak tomu nerozumiem ani ja.

Inštalácia od BERGLEZ Boštjana je urobená tak, že je všetko automaticky nainštalované ( aj do tracksettings.ini, track.ini atď). Inštalácia z eDisku a torrentu je potrebné doplniť o pripojené súbory ručne.Všetko je uvedené v návode.
Příspěvek Zaslal: út květen 18, 2010 13:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak trať je naprosto super, moc se mi líbí povrch i profil. Ale taky mi nejde rpl. Kamera se otočí kolem auta a konec. Přesně jak když je nesprávná fyzika. A to nepoužívám DLL a mám XP SP3. Tak nevim.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st květen 19, 2010 21:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vista a RBRDLL to robí a ešte aj XP SP3 ? Veď to mám aj ja. A skúšal som to aj cez RBRDLL. Sad. Skús si moj replay na strane 4.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MLYNKY SNOW - aby sa nastavili automaticky pneumatiky na sneh, stačí v TRACK.INI opraviť Surface=0 na 2 Wink

[Map142]
TrackName="Maps\track-142"
Particles="Maps\ps_arctic"
StageName="Mlynky Snow"
Surface=2
Length=7.06
SplashScreen="Textures\Splash\142-Mlynky.dds"
Příspěvek Zaslal: st květen 19, 2010 22:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

problém vyřešen. v tracks.ini zustalo nad tratěmi (key=x) tudíž mi to psalo co to psalo. smazal jsem to a vše funguje bez problémů i s replayem. je to hodně uskákané a bez dobrého setupu je to celé jízda na srdce.. pohoda=) diky Miro

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: čt květen 20, 2010 11:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To snaď nie. Veď ja mám nad tými tratiami "key=x" a nemám žiadny problém. Ten budeš mať asi ty, keď pôjdeš turnaj a bude tam trať , pod ktorou si vymazal key=x. A nemal si to náhodou pod tými tratiami ? Lebo to píše len vtedy, ak to je pod údajmi trate ( trate urobené len na online hranie cez plugin).
Příspěvek Zaslal: čt květen 20, 2010 15:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KUREK Miro napsal:
Vista a RBRDLL to robí a ešte aj XP SP3 ? Veď to mám aj ja. A skúšal som to aj cez RBRDLL. Sad. Skús si moj replay na strane 4.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MLYNKY SNOW - aby sa nastavili automaticky pneumatiky na sneh, stačí v TRACK.INI opraviť Surface=0 na 2 Wink

[Map142]
TrackName="Maps\track-142"
Particles="Maps\ps_arctic"
StageName="Mlynky Snow"
Surface=2
Length=7.06
SplashScreen="Textures\Splash\142-Mlynky.dds"


Ani tvůj rpl mi nejde. Hodil jsem na slot původní Xsary tu C408. Tak by to mělo být ne? Opět se to zastaví na startu jako při špatné fyzice. Nevim kde je co špatně.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt květen 20, 2010 23:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUREK Miro





Založen: 28. 01. 2008
Příspěvky: 462

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vážení, týmto končím svoje komentáre k tratiam. Na všetky otázky vám zodpovedia tak isto aj ostatní skúsení tvorcovia a Wally...

Už v zrušenej téme o Šumburku som písal, že končím s modelovaní a tvorbou ďaľších tratí. Som sklamaný s prístupom Wallyho od začiatku. Nekomunikuje so mnou vôbec a to už bude pomaly 2 roky.Takto sa spolupracovať nedá. Keby nebolo Vráťu Honzálka, tak to už dávno zabalím.


Ahojte a prajem všetkým veľa šťastia a úspechov!
Příspěvek Zaslal: čt květen 20, 2010 23:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jo, co se tady posledni dobou deje? Nejak mi to hlava nebere. Misto toho, aby se tady clovek radoval z novych trati, ktere by mohly byt na pluginu, tak ctu kazdy tyden, ze na to vsichni pecou, ze se nemuzou dohotnout atd atd.

To nam ten RBR klan speje ke svetlym zitrkum Idea Question
Příspěvek Zaslal: pá květen 21, 2010 9:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PECUCH Roland





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 316
Bydliště: Moldava nad Bodvou {SK}

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to snaď nie... ale dalo sa to čakať... žiadna odozva, žiadna komunikácia... atď Crying or Very sad ja chápem že času je málo a že nemôžu tu každý sedieť stále ale tak... takto to fungovať nemôže... nech sa potom najdú nejaky ďalší nový admini a moderátori ktorý by sa tu o to starali a rozvíjali to ďalej, viem že je to ťažké.. ale tak niečo sa robiť musí lebo onedlho to tu fakt celé zanikne... chceme nové veci a potom takto to dopadne... Sad takto nový tvorcovia nebudú... komu sa bude chcieť ?... nikomu pri takomto prístupe Crying or Very sad

inak už mi konečne ide replay.. nvm čo som robil ale ide to Smile spustil som hru cez RichardBurnsRally_SSE.exe a išlo to.. tak neviem... ale teraz som skúšal aj cez normalné RichardBurnsRally.exe a už to ide aj tam Shocked inak aký je rozdiel medzi tými verziami ? RichardBurnsRally.exe, RichardBurnsRally_SSE.exe a RichardBurnsRally_NoSSE.exe ? viem že to tu niekde bolo písané ale už neviem kde Confused

http://www.youtube.com/watch?v=NTh_gJNuQMo troška som testoval Ladu, je to zatiaľ len beta verzia ale dúfam že bude čím skôr hotová a bude na plugine povolená aspoň s takouto fyzikou Cool fakt sa im podarila Wink nádherné auto Razz

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá květen 21, 2010 10:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme