Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozhozena auta !!

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wuwear





Založen: 16. 05. 2010
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Rozhozena auta !! Odpovědět s citátem

Zdravim mam problem u nekterych aut napr. subaru 08,citroen c4 08,focus 06, peugeot 207, mam rozhozena predni kola mam je posunuty bliz ke dverim a u nekterych aut je to fkt hrozny fkt nwm cim to je driv my to vubec nedelalo. a treba subaru 06, lancer 9 n4, fabia s 2000 .. tak u nich to je v pohode.diky moc za rady.
Příspěvek Zaslal: st květen 26, 2010 19:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se mi stalo u N14ky že sem měl zadní kola jak stará 120cítka, stačilo přeinstalovat auto a bylo po problemu.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st květen 26, 2010 20:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wuwear





Založen: 16. 05. 2010
Příspěvky: 5

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam kola stejne akorat ze jsou posunuty dozadu ke dverim a preinstaloval sem ho asi 10 uz sem skousel to delat i rucne pres model a phisic a nic porad to same.
Příspěvek Zaslal: st květen 26, 2010 20:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LEV Patrik





Založen: 11. 10. 2009
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: fyzika Odpovědět s citátem

Zřejmě se špatně nainstalovala fyzika. Zkus jí přepsat manuálně. Pokud se v tom nevyznáš, zálohuj si to.
Příspěvek Zaslal: st květen 26, 2010 21:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, jezdím už asi 3 roky a ten samý problém mě trápí už od začátku. A volantem to není, protože to dělalo i v dobách, kdy jsem jezdil na šipkách. Dost mi to vadí, protože všechny setupy jsou pak naprd a já jezdím stále cca o 7-10 s pomalejší časy na RZtu než když to funguje normálně. Přeinstalovával jsem všechno mnohokrát a forum jsem za ta leta pročetl taky slušně, myslím, tak nevím, čím by to mohlo být. Někde jsem na foru našel, že je dobré mít nainstalovaná nastálo alespoň 3 auta originál, aby to fungovalo dobře. Jinak je dobré dát si tam originál všechna auta a originál fyziku a nakopírovat je tam ručně znovu. Používám Total Com. Ahoj

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: so červen 19, 2010 8:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme