Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Šumburk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jasné... Jen mi přijde blbé že já narazím...a někdo kdo to projede na chlup stejně, nenarazí xD. Na tom Šumburku se mi to trochu přetočilo a tak to dopadlo no, ale už mám nasetupovaný Proton, tak budu měnit x).
Ale jak říkáš, je to hra.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 23:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PURMENSKY Vaclav





Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj chlapi. Nechci se k tomu vyjadřovat ale Jara Pančocha má naprostou pravdu a tak si to nějak vybavuji i já. Bohužel musíme respektovat tyto lidi a pro přístě se podle toho i tak zařídit. Myslím si, že kdo je fanouškem RBR na pluginu tak určitě rád zaplatí za skvělé nové tratě. Kdo na dar nemá tak ať si jezdí ve hře sezonu pořád dokola.
Příspěvek Zaslal: út červenec 06, 2010 13:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
SCHAFER Martin





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Vaškem,je to tak,jen bych se chtěl zeptat,Jestli platí to co je v napsáno u nyní probíhjícího turnaje: ---Předposlední závod, další bude příští týden. Ten bude také poslední o prázdninách. Další Šumburk nebo Sosnová budou už jen v TR2010. ---Nebo Š. budou moci používat pouze ti co maj povolení zakládat turnaje?Je možné,že by taky se mohli zde svézt i ti co nemaj licenci TR(ke které se nedostanou,taky ji nemám).Jo a nemícejte Sosnovou se Š. ta vznikla asi jako něco speciálního,ale Š.se prezentoval jinak,a ti co zaplatili (já jo,ale mně nikdo nutit nemusel,já jsem chtěl) a nemaj TR nejedou?
Příspěvek Zaslal: út červenec 06, 2010 18:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ti co maj povolení zakládat turnaje, můžou zakládat Šumburk, když budou chtít. Je to bráno tak, že by na ně měl být spoleh a nedopustí tuto Rz pustit do hotlapu. Jezdit to může kdokoli. Je to můj poslední ústupek, který zřemě dost lidí nepochopilo, takže nevím, co si o tom mám myslet. Pokud se toto neosvědčí a rz bude používána jako hotlap, natrvalo zmizí do šuplíku a já konečně budu mít klid od některých lidí. A bude mi úplně fuk kdo platil a kdo ne Exclamation Rád bych konečně aby se tady bezúčelně přestalo debatovat o tom samém furt dokola a dokola. Už na to nemám sílu. Jestli to nepřestane, znova to tady smáznu, protože se tu jasně porušují pravidla fora a mám pocit, že si ze mě děláte srandu. Takže poslední varování Exclamation Založte si téma v OSTATNÍ a tam si debatujme.
Příspěvek Zaslal: út červenec 06, 2010 19:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sumburk2007 by měl být od teď nastaven pro tvůrce pohárů.

Pro ty co to zase nepochopili a aby to Jarda nehledal v kontextu zase ( Smile ) :

Když tvůrce poháru založí turnaj, může použít Sumburk2007 a Sosnovou. Takže v popisu mýho posledního závodu by mělo být:
Předposlední závod, další bude příští týden. Ten bude také poslední o prázdninách. Další Šumburk nebo Sosnová budou už jen v TR2010 a ostatních pohárech, či závodech tvůrců pohárů.

Jak vidíte pořád ustupuju od těch restrikcí, které zavinili někteří z vás.

TEČKA.
Příspěvek Zaslal: út červenec 06, 2010 19:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHAFER Martin





Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 10
Bydliště: Olomouc

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně řečeno,děkuji
Příspěvek Zaslal: út červenec 06, 2010 20:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PURMENSKY Vaclav





Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Kopřivnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Romane, je to od tebe podraz na všechny


Naposledy upravil PURMENSKY Vaclav dne čt červenec 08, 2010 18:40, celkově upraveno 3 krát
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 18:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bóže.. Myslete si co chcete, ale nechte si to všichni pro sebe simvás už konečně.
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 18:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: licencia Odpovědět s citátem

ja mam taky napad, co tak vytvorit novu licenciu??? davala by sa len do turnajov kde je Sumburk,
vytvarat turnaje so Sumburkom by mohli vsetci co mozu robit turnaje, ale jazdit by ich mohli len ludia s touto licenciou.
Bolo by povinnostou nastavit tuto licenciu, ak by sa tam Sumburk objavil co len raz.
Licenciu by dostal ten kto prispel na Sumburk, kontrola by bola jednoducha, kto je v zozname darcov, dostane licenciu.
Takto by to bolo asi najspravodlivejsie. V TR by zase mohli jazdit vsetci co maju licenciu na Team Rally Very Happy To je moj nazor

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 18:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ked na TR tak asi aj na rbr old rbr wcn a dalsie licencie
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 19:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když čtu Romane tvoje příspěvky, už se tomu jen směju. Asi jsem otupěl za tu dobu. Jsi prostě člověk, se kterým neni pořízení a který bude pořád všechno měnit. Pěkně jsme si zaplatili Šumburk za určitých pravidel, který jsou tytam. Teď to ještě domáznem v licenci na TR. Ale asi to nikomu nevadí. Ještě si pamatuju, jak si psal, že pro platící Šumburk samozřejmě bude v nejbližších dnech vypuštěn. Moc dlouho to nevydrželo, ale je to tvoje volba. Wink

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 23:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Milý Martine, ani tvůj příspěvek nezůstane bez odpovědi. Slušné, protože už asi mám skoro plný počet bodů. Zřejmě tě ale stále baví i přes otupění omýlání stejné písničky. Hold Bárta si vydělal, že ? A teď ještě tě k tomu TR...to je tragédie. Jak si to ten Šenk může dovolovat.
...nic, dost demagogie.

Jinak moc dobře víš jak to bylo s Šumburkem a překrucuješ to zase jenom proto aby si rozvířil debatu o ničem. Mám pocit že záměrně a teď se budeš tlemit u klávesnice. Naštěstí snad patříš k té menšině. Každému už odpovídám stejně a budu tak dlouho, až vás to přestane bavit.
A ty jsi přeci nedávno prohlásil, že ode mě nic nechceš ne ? A v PM si mě taky "chválil" že, tenkrát. Já jen aby si na to nezapomínal. Šumburk máte téměř volně jak jen to jde na tomto zvlčelém foru. Tak co chceš ? Vrátit prachy ?

Moje citace ze sekce: http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=3683&start=30

Přispívali snad všichni dobrovolně , nebo ne ? panebože, původní plán byl že dočasně bude otevřeno ježdění pro všechny apak podle situace se to promění do placený RZ. Jenže to udělat nešlo, tak se to hodilo volně - humus typu 10 Sumburku se smajlíkem je na moje roky moc a přihlouplé komentáře pubertáků taky. Tak se to zavřelo na dobu, než se to vyřeší nadobro s adminama a s možnostma pluginu. A je to ted vyřešený, kolikrát sem se za to omlouval a nic, každý si z toho vzal co jen se mu hodilo.
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 23:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To, že si Bárta vydělal mi vůbec nevadí, naopak, přeji mu to. To že dobře vim, jak to se Šumburkem bylo pravda neni. Nestíhal jsem sledovat každodenní změny. To, že od tebe nic nechci stále platí. Co se týče PM, nezapomněl jsem. Nenapsal jsem ti tam jediné křivé slovo, pouze dotazy a názory, stejně jako tady. A když si nakousnul tu paměť, tys asi zapomněl, jak si prohlásil, že už sem nikdy nic nenapíšeš Very Happy Ale to je jedno. Žádnou debatu o ničem nečekám. Jen jsem typ člověka co se nevydrží nevyjádřit. Určitě patřím k menšině co se ozve, ale nemyslim si, že těch co sdílí můj názor je úplně málo.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 23:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, budiž, máš tedy poslední slovo. Aspoň nějakou radost tady. Anebo ne, co takhle vyhlásit blokádu Šumburku - všichni protestanti povstaňte a zvedněte zbraně. Bojkotujte RZ pana Bárty. Je to podvodník a lhář. Zlotřilec a člověk denně měnící pravidla. Včetně sobot a nedělí... Už nikdy nebudeme jezdit jeho tratě. A on se z toho zblázní. A bude doma pro sebe šudlat třeba otočenky. A po nocích je jezdit v off-linu. Ano tím mě prosím vás potrestejte. Já si to zasloužím.
Přijde ti to divné, tenhle příspěvek ? Ano, stejně jako tvůj předchozí.
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 23:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Problém vyvstává v tom, že se asi teda bude jezdit v TR, což bych rád jel. Tebe třeba nenapadlo, že ti poslali příspěvek i lidé, kteří TR nebo jiný oficiální pohár jet nechcou a tím pádem jim zbyly oči pro pláč?

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st červenec 07, 2010 23:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
Strana 16 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme