Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Šumburk - dočasně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOLLAR Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 207
Bydliště: Libčice nad Vltavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teď nechci kecat, ale o tom, že trať bude mít omezené používání v turnajích se mluvilo již, když byla beta ne? Ovšem jistý si nejsem.

To bych řekl, že není zrovna dobré přirovnání, protože instalatér se tou prací živí a očekává se od něj, že něco za peníze udělá. Jenže Roman to dělal ve svém volném čase. To by si se takle mohl ohradit i za přispěvek na plugin.

Roman se očividně snaží, aby byla trať přístupná pro platiče, jenže není to pouze na něm a jak řekl, neví, jestli by to vůbec šlo.
Co kdyby se vytvořila nová licence pro tuto trať pro lidi, co přispěli? Jezdec, co nemá licenci TR, nemůže TR jezdit, tak jezdec, který by neměl licenci na trať, tak by ji taky nemohl jezdit.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá červenec 02, 2010 12:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SKALICKY Michal





Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Äd1) Ted sis odpovedel pro zmenu ty sam. Proti prispevku na plugin se ohradit nemuzu, protoze ho vyuzivam v plne mire.
Ad2) Mluvilo se, ze trat bude jednoduse k dispozici. Proto se zverejnila. Stahla se az pote co si nekteri blazni mezi rbr komunitou zakladali nesmyslne turnaje.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 02, 2010 13:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARASEK Zdenek





Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SKALICKY Michal:
Přesně tak. Škoda že není někde zvěřejněné jak to teda bude. Aspoň bychom nemuseli Romana pořád otravovat, taky mě to nebaví, ale napsat to musím. Nejsem ten co to hodí za hlavu.

KOLLAR Lada:
99% jezdců přispěli z toho důvodu, aby trať mohli jezdit a tou peněžní částkou nějak poděkovali Romanovi. Pochybuju, že přispěje kolega v práci, který má rád rally, ale RBR nejezdí.

A nebo. Romane co to normálně vypustit jako Hrádek, Liptákov a Příbram, ... a vůbec si s tím nelámat hlavu. Smile Ať si každý jezdí jak chce, šak si to dělal pro lidi. Smile Čím víc bude jezdit lidí, tím víc přispějou. Žádny stres, pohoda, všichni by byli šťastní a bylo by tu krásně. Very Happy

_________________
SAS Krmelín
Příspěvek Zaslal: pá červenec 02, 2010 15:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHLEBNY Ludek





Založen: 29. 05. 2007
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tu budu nepopulární, ale nedá mi to se nezapojit.

Přispěl jsem abych tě podpořil, ale určitě bych to neudělal, kdybych věděl, že si to zase zamkneš do skříně (nebo kam).

Nemusím Šumburk jezdit vlastně vůbec. Za prvé nemám moc času, tak stejně jezdím jenom občas. Za druhé: jezdí se mi na Šumburku poměrně špatně, takže žádnou velkou radost z jízdy nemám, přesto se mi provedení líbí (to se vzájemně nevylučuje). Příspěvek jsem ti poslal i právě kvůli ostatním, aby mohli jezdit.

Vazba na TR se mi taky vůbec nelíbí, protože je tady teď předpoklad, že by jí autoři tratí chtěli do každé TR (aby se vůbec jela), a to je podle předchozího bodu 2 ... Mad

Tímto taky nastavuješ horší podmínky pro další potenciální stavitele tratí. Příště si každý rozmyslí, jestli přispívat do nejistého podniku. Měl jsi deklarovat požadavky předtím, než jsi trať uveřejnil k ježdění. Měnit dodatečně podmínky je nefér ke všem, kteří už přispěli.


Ostatním se omlouvám, ale už jsem musel...
Příspěvek Zaslal: pá červenec 02, 2010 20:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zhruba asi tak KOLLAR Lada to vyjádřil správně. Snažím se...Jediná chyba byla, že jsem si myslel, že vše půjde hned. Nejde. To je celý, zbytek bez komentáře. Neočekávejte, že budu omílat furt to samé. Takhle to je, komu se to nelíbí, tak sorry.

Čeká mě taky dovolená a v ní nemíním zakládat nějaké zatracené turnaje se zatraceným Šumburkem. Maximálně můžu požádat Karlose...Zájem zas až takový není, aby se to přes prázdniny nevydrželo.

Pomalu už budu dávat CTRL+C v předchozích odpovědích a CTRL+V v současných. Kdyby jste byli mlýnek na kafe, to by toho bylo umleto Smile
Příspěvek Zaslal: pá červenec 02, 2010 23:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARASEK Zdenek





Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně se kluci nesmíme rozhádat, ale najít postupně to nejlepší řešení Very Happy

_________________
SAS Krmelín
Příspěvek Zaslal: pá červenec 02, 2010 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi...řeknu to takto:

Spokojení nikdy nebudou všichni, tak to prostě vždycky bylo, je a bude. Tak si prosím pěkně nechte zapojené volanty, ať tu nepíšete pořád dokola to samé a čekejte, co z toho bude. Toto nepomůže nikomu v ničem.
Příspěvek Zaslal: so červenec 03, 2010 15:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATEJ Martin





Založen: 06. 03. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Čeká mě taky dovolená a v ní nemíním zakládat nějaké zatracené turnaje se zatraceným Šumburkem. Maximálně můžu požádat Karlose...Zájem zas až takový není, aby se to přes prázdniny nevydrželo.


Mám to chápat tak, že zas až takový zájem o trať není mezi lidmi kteří by to chtěli jezdit? Na co teda takové obštrukce s tratí když o ni není zájem? To mě teda můj glóbus nebere Laughing
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 20:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATEJ Martin





Založen: 06. 03. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Celá ta situace se Šumburkem je pěkný BS. Kdo by chtěl vysvětlit co je BS nechť mě napíše. Tady to zveřejnit nemůžu. Možná jenom můžu prozradit, že je to zkratka amerického výrazu pro něco co se vůbec nelíbí. Ať je to situace, věc nebo cokoliv jiného. A pro ty kteří by to chtěli chápat nějak špatně mám na mysli SITUACI kolem Šumburku. Nazdar.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 20:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši,jedinej BullShit je jen to co tady pořád a pořád dokola rzmázáváte,jak se to říká o tom hovně když se do něj rejpe tak smrdí víc a víc.Už je to fakt trapný,ale chápu že jsou tady (a i všude jinde) jedinci kteří se prostě rádi hádají a cokoliv takovýho jim příjde vhod,poplatek za licenci TR,Šumburk atd...Takoví profesionální prudiči jim říkám,teď mám na mysli třeba jen dva uplně jiný co se zrovna třeba naposled angažovali v tématu poplatek TR,nemyslím jen poslední příspěvek ale i tak všeobecně.Už byste se na to fakt mohli fakt vys..t
Čekám body do listiny za výrazy a je mi to víte kde ale už mě tohle fakt nebaví pořád dokola číst...Nelíbí se vám něco?Tak to prostě neplaťe a nejezděte Wink .
Taky můžete říct tak to nečti,ale když vidím nějakej novej příspěvek tak si ho jdiu přečíst s tím že najdu něco hodnotnýho a smysluplnýho a ne pořád dokola ty stejný k....... Už je to celkem hrubě ohraná písnička která už fakt nemůže nikoho bavit. Sorry za OT


Naposledy upravil MATOUSEK Vlastimil dne po červenec 05, 2010 21:59, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pan MATEJ Martin dostane zřejmě po zásluze odměnu. Už jsem ho hlásil a řešilo se to ve vlákně Šumburku. Jen všichni provokujte. Aspoň se vás tady zbavíme. A bude konečně klid jako byl "před vámi".
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 21:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATEJ Martin





Založen: 06. 03. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, co bych taky chtěl za ty prachy že? Wink
Příspěvek Zaslal: út červenec 06, 2010 6:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZPEVAK Jan





Založen: 30. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Hodonín, CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nevim jestli to patří sem ale nědělá někomu opět problém momentální turnaj se šumburkem 2. etapa?? opět mi to píše že je chyba v tracksettings.ini.. =(

_________________
Zádí vpřed!!!
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 15:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mi dokonce turnaj s šumburkem nejde najit Smile
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 15:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mně to minule taky hlásilo tracksettings, ale stačilo přeinstalovat Šumburk. Ale u mě to bylo zřejmě tim, že jsem odstraňoval zbylé textury z TR.

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 15:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme