Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rozšířený rozpis
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak děkuji vřele za reset, kvůli tomu že jsem načetl jiný profil, kde nebyl správný rozpis se mi to hned kouslo.

No a teď k rozpisu. Jede se podle toho celkem fakt parádně. Akorát teda, na startu mám 3,2,1 a pak nic a anglické "Go" místo "Jeď" ... nevím kde je chyba. No, jinak to funguje výborně, akorát mám takovou reklamačku - v té rychlosti (a na klávesnici) jsem moc nemohl kontrolovat rozdíly oproti starému rozpisu a novému. Nicméně pokud si vezmeme obvyklou rally praxi, kde sedmička je pravoúhlé odbočení, tak vracák u jezera je rozhodně víc než pravoúhlé odbočení a je přesto hlášený jako šestka - podle mně měla být tak osmička, či devítka.

No a nejsem si právě vůbec jistý, zda tam i v původním rozpisu nebyla šestka, tudíž, zda ten rozpis funguje dobře nebo kde je vlastně ta změna. Možná jsem něco špatně pochopil....
Příspěvek Zaslal: st červen 09, 2010 21:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aby v tom nebyl maglajs Jardo, tak je rozpis i na Šourkově zatím sedmičkový. Jakmile bude k dispozici editor, může každý směle započít s prací na předělání všech tratí na desítkový rozpis. Jinak Davča mi říká "jeď" moc hezky.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: st červen 09, 2010 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem si to myslel, že jsme ještě u sedmičky. Ale nebyl jsem si jistej. Diktát mám taky kompletní a je to moc dobrý. Už se těšim na ten editor, bude tam asi dost prostoru na vyladění.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st červen 09, 2010 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Karle, potom je to jasné. Akorát tedy nechápu to "go" oproti "jeď". Je fakt, že jsem samozřejmě nepoužil celé audio.dat, ale jen jeho část - speech + nějaké soubory v hlavní složce audia +eventmap, ale jinak nevím co by mohlo být špatně abych přicházel o to krásné "jeď"
Příspěvek Zaslal: st červen 09, 2010 22:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

"Jeď " je zcela nepochopitelně jediná hláška ve formátu wav ve složce Game (go.wav).

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st červen 09, 2010 23:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, Michale ... v tom případě opravdu ... zkuste prostě vystavit jen složku Audio, rozbalené soubory nového rozpisu, tak jako je to v Czech Pacenotes. Nevím jak to děláte vy, ale myslím že každý kdo to trochu více hraje má audio.dat upravený a normálně rozbalená složka se Speech atd. by byla praktičtější Smile
Příspěvek Zaslal: st červen 09, 2010 23:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo a co tak si stáhnout DATTOOL a rozbalit si to Idea
a pokud to nepojede ze složky tak si to zabalíš a je to Wink

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt červen 10, 2010 6:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Honzo, rada nad zlato Cool , TJM TJM... myslíš že zrovna já neznám a nepoužívám dattool ? Zřejmě si nepochopil co jsem chtěl říct

A) Czech Pacenotes - zabaleno v archivu, rozbalím si vlastní audio.dat, prásknu do toho Pacenotes bez nějakého rozbalování dattoolem, vím že tam přepisuju jen to a zároveň vše co je potřeba pro funkci, zabalím audio.dat, fertig

B) Tento nový rozpis - zabaleno v audio.dat, rozbalím vlastní audio.dat, rozbalím nový audio.dat, musím si pohlídat zda přepisuju jen to co je potřeba a zároveň vše co je potřeba, zabalím nový audio.dat, fertig

Prostě kdyby rozpis byl pouze jen soubory nové, třeba v zipu nebo tak, bylo by to rychlejší a hlavně by nebyly problémy se soubory, na které jsme zapomněli - viz Go.waw .... co tu vlastně řešíme, dyť de o houby.... Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt červen 10, 2010 11:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc za rozpis, je to perfekt a funguje jak v adresáři AUDIO, tak i v audio.dat, což nepoužívám. Přimlouval bych se za to, aby se udělala k instalaci i jako jedna složka pro adresář audio. Bude to vcelku malinký soubor, ne ?

EDIT: JARDA mě předběhl, než sem to sesmolil s podobnou myšlenkou Smile
Příspěvek Zaslal: čt červen 10, 2010 11:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo: jsem to špatně napsal, vím o co ti jde, měl jsem ten stejný problém pač v mém origo audio datu mám asi 108kb když jsem to přepsal tak tam zůstalo jen něco kolem 80ti. Tož jsem to udělal naopak, nechal tam new audio a překopíroval jen složky z audia, mimo složky "speech" zůstalo tam vše co jsem chtěl + nový rozpis.

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt červen 10, 2010 17:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně, tady mi nešlo o to, jak to udělat, ale že je to zbytečně složité.
Příspěvek Zaslal: čt červen 10, 2010 18:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dovoluji si zde dát link na moji úpravu dané instalace v duchu návrhu jak sem výše psal. Pány Šenky a spol. pak prosím o korekci, zda je to takto v pořádku.

http://www.rtwrc.net/download/rozpis/rozpis-david.zip


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne čt červen 10, 2010 23:03, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: čt červen 10, 2010 18:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejjedoduší je mít audio trvale rozbalený do složky.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt červen 10, 2010 22:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILFAIT Petr





Založen: 07. 05. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Jihlava

Příspěvek Předmět: .. Odpovědět s citátem

tak ja nevim menil jsem to v tim Ing.dll nepomohlo... at tam dam jakoukoliv vlajku tak vzdycky ticho pak jen "jed" a zas ticho... mam Top DVD .. takze si to jdu zas vratit na Grose jelikoz tady jsem odpoved nenasel.. skoda na tom videu je to pekny
Příspěvek Zaslal: po červen 14, 2010 17:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KARPFINGER Tomas





Založen: 17. 05. 2008
Příspěvky: 16
Bydliště: Humpolec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to taky blblo, po hlášce jeď to bylo všechno anglicky, tak jsem natvrdo dattolem rozbalil obě složky sound a zkopíroval speech a všechny dat sobory co souvisejí z rozpisem a hle je to ok.
Příspěvek Zaslal: út červen 15, 2010 8:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme