Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Pokles úrovně fóra
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
POKORNY Lubomir





Založen: 12. 01. 2008
Příspěvky: 105

Příspěvek Předmět: Pokles úrovně fóra Odpovědět s citátem

Dámy a pánové,
nějakou dobu jsem kvůli pracovnímu vytížení nestačil sledovat dění na tomto fóru a upřímně říkám, že jsem v šoku co se tu děje. Osočování, urážky, výpady proti autorům tratí, modelů....jedním slovem hrůza.

Nevím jestli si to uvědomujete, ale tohle může být cesta ke konci těchto stránek, jelikož autoři už nebudou mít motivaci tvořit něco nového...

Nebudu se tu dlouze rozepisovat, myslím, že ti rozumní pochopí, že se musí udělat nějaké razantnější opatření. Tímto bych rád apeloval na moderátory fóra, aby daleko tvrději rozdávaly body do černé listiny a BANy. Myslím, že to je jediná cesta jak nevychovance donutit, psát slušně a nebo raději vůbec.

Myslím, že by vůbec nebyl špatný nápad, pokud by nový člen fóra, měl omezené možnosti do fóra přispívat.

Rád bych také apeloval na všechny přispěvatele.....raději dvakrát, nebo i třikrát zapřemýšlejte, než něco napíšete. Zapřemýšlejte jestli váše reakce je adekvátní a je v mezích slušného chování.

Přeji hlavně těm, kterých se to týká, aby začali více používat onu věc na krku....říká se tomu hlava.

Přeji všem hodně zábavy a všem tvůrcům pevné nervy.
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 17:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HROCH Marek





Založen: 05. 03. 2009
Příspěvky: 117

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Naprosto souhlasim,myslím že tvrdší udělování banu by mohlo spoustě neurvalcum zabránit v urážkžch a napadání ostatních kolegu.
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mám na to podobnej názor a než tohle někdo smaže tak si zakoleduju o BAN i já protože to nejde napsat jinak než to na co se tady každej den koukám jsou naprostý sračky od bandy zprominutím tupejch hlav...
Denně storkát napsaný témata a znova a znova zakládaný,pořád dokola se opakující atd...Jsem z toho tady fakt už tak zhnusenej že mám chuť vždycky když to pustím,to totálně zabalit,nejen ježdění (to už pomale realizuju) ale hlavně ty návštěvy samotnýho fóra,jen poslední tejde téma Šumburk,Roman jasně napíše co je potřeba a hned je tady 20 novejch témat "prosím pomoc,nefunguje mi Šumburk" , "prosím pomoc píše mi to aktualizovat plugin,co mám dělat," "nefungujou mi auta" ... Ale to je jen zlomek toho...
Kždej den co přilezu z hokny a než se prokoušu tou hromadou naprosto zbytečnějch témat a kravin,škoda dál pokračovat...
To napadání tvůrců za to že si vůbec dovolí za stovky hodin požádat o nějakej dar,to je fakt už asi vrchol,je mi z toho zle a fakt bych se nedivil kdyby se na to i ti poslední co se tady o to starají totálně vys..li a celý se to tady zrušilo.
Když jsem to začal pře 2 rokama jezdit tak už ti staří veterání říkali že to tady není už to co to bejvalo ale kam to kleslo díky některým vypatlancům dnes,to už se snad ani nedá popsat...
Tím nechci ani náhodou obvinit moderátory protože ukočírovat tuhle zvěř je prostě nemožný.
A to že Tom Mikl teď přidal pravidla fóra je sice dobrej nápad,ale ti kterejch se to nejvíc týká to stejně číst nebudou,fakt je to už tady síla občas,teda často...
Tak jsem se zas blbě vykecal z nervů tak sorry Embarassed

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 21:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vlasto klídek ať tě neklepne,se ti divím v tomhle věku Smile .Je to tak trochu odraz dnešní společnosti,prostě si lidi neuměj vážit svobody ,,slušného,, slova,tak plyjou a plyjou.Spoustě skutečnostem jako je hloupost se stejně neubráníš ale co si myslím já,maximálně bych zpřísnil pravidla fóra a možná systematicky mazat vulgární,neurvalé příspěvky.Je opravdu škoda,že vše pomalu ale jistě směřuje k předlistopadovým komunistickým praktikám,kdy jeden donášel na druhého a všichni se báli nakonec něco říct.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 16:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENY Martin





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Mělník - Czech Republik

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak se píše v předchozích příspěvcích, opravdu se to tu začíná řádně hrotit, ale pokud se podíváte na ID autorů zbytečných a osočujících příspěvků, převažují ti to tu jsou spíš krátce. Je pravda, že začínal tu každý a potřeboval pomoc, ale některá forma komunikace je na facku.
Proto přivítám veškerá opatření i finanční, aby se to tu od těchto trochu pročistilo a všem nám zas bylo RBR jen dobrou zábavou.
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já to tvrdím pořád že pokud se nezavedou nějaké poplatky tak to bude jenom horší Very Happy

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 18:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VYSKA Tomas





Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 877
Bydliště: Valmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

poplatky za prispivani do fora? nasledovat budou: za otevreni prohlizece, za kliknuti, za pohyb mysi a nakonec poplatek za zaplaceni poplatku..? tady nekdo dela v bance, ne?

_________________
Image | Stínadla se boří.. | FORZA PROTON !!!
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTUNEK Honza





Založen: 26. 03. 2010
Příspěvky: 75
Bydliště: Czech Republic

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

já si myslím že by stačilo něco jako je černá listina,ale z tím že za urážky,nadávky atd.zablokování učtu,to definitivně,vím že by se dotyčný mohl přihlásit znova pod jiným nickem ale to by se snad dalo pohlídat přes IPčko,které by se bloklo,nejsem se si jistý jestli by to tady šlo ale vím o webech kde to tak mají.
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 18:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOLUB Milan





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 371
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak ted jsi mě Tome dostal Laughing je jasné že za používání fora by se neplatilo,spíše by ti jedinci kteří jenom nadávají když se má za něco platit po zavedení poplatků za využívání pluginu a věci s ním spojené přestali na forum chodit,max. si něco stáhnout co by bylo zdarma Wink

_________________
Ford Fiesta S1600

http://www.kcm-rbr.cz/
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vyshi,tady ten národ je tak strašně lakomej,málo kdo chce něco dělat,ale skoro každý by chtěl všechno zadarmo.Sorry,ale pokud má člověk RBR opravdu rád,nebude pořád nad něčím mrmlat.Ono nebude donekonečna pořád bavit někoho trávit tisíce hodin a skoro veškerý volný čas jen tak pro srandu,aby se ostatní bavili.Pokud se má rbr někam posouvat a má pořád ještě skutečné fandy,rádi přispějou.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 23:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych navrhoval pro zlepšení úrovně fóra doplnit k profilu fotografii respondenta.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út červen 08, 2010 8:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOLLAR Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 207
Bydliště: Libčice nad Vltavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V jednom z turnajů se objevil následující komentář Twisted Evil
Cituji, tak snad to nebude za body Very Happy
"Skurvena hra,vy kokoti kedy ma uz vylucite z pluginu vy vyjebany kokoti"

Ještě dneska odpoledne jsem mu chtěl poslat nabídku, jestli by nešel k nám do teamu.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na každého dojde, dřív nebo pozdeji.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 21:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LEV Patrik





Založen: 11. 10. 2009
Příspěvky: 7

Příspěvek Předmět: kvalita Odpovědět s citátem

I Já pozoruji jak klesá úroveň fóra. začínal jsem před půl rokem. Nikdy jsem si nezaložil téma a většinou jsem se snažil najít tu správnou "šňůru" příspěvků. Ono se zde hledá obtížně, když je zde někdo nový a neví kde správně hledat. Chtělo by to nějaké ucelené návody v kostce přímo na hlavní stránce. Sice je tam odkaz na stránku "Jak začít" ale tam skoro nic néni popsaný. Já jsem mladý a rád experimentuji. V PC se poměrně vyznám. Studuji v tomhle oboru, ale to trochu OT. Takže bych měl návrh, jestli by nebylo možné zrealizovat na hlavní stránce novou rubriku Návody a tam by je mohli přidávat i hráči po schválení moderátora. Byli by u toho i nějaké odpovědi pro doplnění atd. Toť trochu hodně Ot ale myslím si, že by se něco takovéhlo hodilo.
Příspěvek Zaslal: po červenec 05, 2010 22:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme