Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Amatér Rally Cup
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SERBAUM Lukas





Založen: 17. 04. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Chrášťovice (Plzeň sever)

Příspěvek Předmět: Amatér Rally Cup Odpovědět s citátem

Ahoj pánové.
Zakládám nový turnaj pod názvem Amatér rally cup, který bude určen pro začínající a mírně pokročilé jezdce. Vše je zatím v plánech. Zatím ještě není určen kalendář, ale je jisté že bude obsahovat 10 závodů + 1 závěrečný (snad na Sosnové). Bodování bude ve dvou divizích. Divize B, která bude určena pro začínající závodníky a Divize A pro pokročilé jezdce, která bude obsahovat skupinu WRC,S2000,N4 a možná i jiné pokud bude zájem. Brzy zveřejním předběžnou přihlášku podle které doladíme skupiny v divizích.
Do které divize jezdec spadne, bude určeno počtem najetých Km a počtem procent odjetých závodů. Každý jezdec si sám vybere jestli chce být hodnocen pouze ve skupině a nebo bude chtít být bodován i v celkovém pořadí divize. Další informace dodám po vašich dotazech.


Naposledy upravil SERBAUM Lukas dne po červen 07, 2010 17:22, celkově upraveno 3 krát
Příspěvek Zaslal: ne červen 06, 2010 20:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dva dotazy bych měl:
-Kdo bude platit ty poloprofesionály?
-Co myslíš tím "cap"? U nás se tak říká kozlovi Wink

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 11:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SERBAUM Lukas





Založen: 17. 04. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Chrášťovice (Plzeň sever)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo by je měl platit?
No „cap“ jsem se přepsal .. se omlouvám .. hned to opravím
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 12:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

profesionalní a poloprofesionalní závodník je vyraz pro človeka který se závody živi takže kdo je bude platit ?? tak to nejspíše Vašek myslel Wink

použil bych tu spíše výraz začátník a mírne pokročily než amater a poloprofesional protože amateří jsme tu vlastne všichni (nikoho RBR neživi) Smile

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 14:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SERBAUM Lukas





Založen: 17. 04. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Chrášťovice (Plzeň sever)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo takhle .. tak to opět přepíšu, sem to asi blbě pochopil.
Prostě bych to chtěl, aby to bylo pro začátečníky a pro ty co už nějaký čas jezdí ale pořád nedosahují na tu špičku .. asi tak jsem to chtěl vysvětlit … tak snad to teď bude pochopitelný.
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 16:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BLAHA Martin





Založen: 31. 03. 2010
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mně by zase zajímalo jak dokážeš učit kdo do které skupiny patří?podle odjetých kilometrů na pluginu?
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 16:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kluci, nic mi do toho neni, ale jen poznámka: proč do toho cpát nějaké profesionály, když je to amater cup?? Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 16:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BLAHA Martin napsal:
mně by zase zajímalo jak dokážeš učit kdo do které skupiny patří?podle odjetých kilometrů na pluginu?


Tak... já sice s tímto nemám nic společného, ale asi nejrozumnější dělení by bylo dle odjetých kilometrů, vyhraných turnajů a vyhraných RZ. Nějak určit hranici kolik čeho...a vzhledem k tomu že by to záleželo na těchto třech věcech, dalo by se s tím taky pracovat. Jakože když někdo najezdil na pluginu 20 000 Km, ale má třeba jen jeden vyhraný turnaj nějak po haluzi a jinak bez úspěchů, tak by se k tomu dalo přihlédnout a taky ho pustit do cupu.
Jen mě to tak napadlo... co myslíš Lukáši?
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 16:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BEN Milan





Založen: 18. 05. 2005
Příspěvky: 75
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

todle poctem vyhranych poharu vs pocet turnaju nebo kilometru merit dost objektivne nejde Smile
v sestnactkach jde mesice dojizdet druhej, treti za biciema rekordow a presto v zivote pohar nepohladit, nebo naopak cilene vyhledavat turnaje kde to sici rozbijou a pak preject na jistotu a je to doma... dela z nekoho ta druha varianta pokrocileho jezdce ?
jedinej opravdu jakztakz objektivni zpusob sou zajizdene casy, tudiz rekordy nebo treba i ranky. myslim treba kazdej kdo je treba v cesky patnactce na treba Hradku, tezko bude zacatecnik, atd.


Naposledy upravil BEN Milan dne po červen 07, 2010 17:17, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
...jezdim coby amater, setrim auto, turnaje dokoncuju a trate si nezkracuju... jen me to obcas spadne 89%
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 17:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SERBAUM Lukas





Založen: 17. 04. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Chrášťovice (Plzeň sever)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano je to pro začátečníky .. ale jde o to kolik těch začátečníků pojede .. proto bych dal ještě ty pokročilé jako takový zpestření .. ale vše se ještě může změnit podle předběžných přihlášek.

S tím co napsal Honza souhlasím
No určitě bude hrát roly počet odjetých / dojetých turnajů .. a počet najetých Km na pluginu, můžeme se určitě přiklonit i k úspěšnosti ( počet vyhraných RZ, závodů atd.)...
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BEN Milan napsal:
todle poctem vyhranych poharu vs pocet turnaju nebo kilometru merit dost objektivne nejde Smile
v sestnactkach muzes mesice dojizdet druhej, treti za biciema rekordow a v zivote pohar neuvidis, nebo naopak cilene vyhledavat turnaje kde to sici rozbijou a ty pak prejedes na jistotu a mas to doma... dela z nekoho ta druha varianta pokrocileho jezdce ?
jedinej opravdu jakztakz objektivni zpusob sou zajizdene casy, tudiz rekordy nebo treba i ranky. myslim treba kazdej kdo je treba v cesky patnactce na treba Hradku, tezko bude zacatecnik, atd.


Jo vidíš, to mě ani nenapadlo. To by mohlo být v pohodě takto to třídit. No...ať si to Lukáš udělá jak chce x). Už zas moc přemýšlím xD.
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SERBAUM Lukas





Založen: 17. 04. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Chrášťovice (Plzeň sever)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BEN Milan napsal:
todle poctem vyhranych poharu vs pocet turnaju nebo kilometru merit dost objektivne nejde Smile
v sestnactkach jde mesice dojizdet druhej, treti za biciema rekordow a presto v zivote pohar nepohladit, nebo naopak cilene vyhledavat turnaje kde to sici rozbijou a pak preject na jistotu a je to doma... dela z nekoho ta druha varianta pokrocileho jezdce ?
jedinej opravdu jakztakz objektivni zpusob sou zajizdene casy, tudiz rekordy nebo treba i ranky. myslim treba kazdej kdo je treba v cesky patnactce na treba Hradku, tezko bude zacatecnik, atd.


Milane, souhlas ... chtěl bych poprosit všechny kdo mají nějaký nápad aby ho sem napsali a podle toho se budeme ubírat. A nebo kdyby mi s tím někdo chtěl jakýmkoliv způsobem pomoct ať se mi ozve. Díky
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 17:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

K tomu co psal Milan...

Sem si říkal jestli nebude problém v tom, že Lukáš nemůže vidět jaké mají ti jezdci ranky xD... By se to dalo řešit v pohodě screenem na mail spolu s přihláškou do poháru. Každy by si otevřel svoje ranky (nahoře je napsané jeho jméno, že je přihlášený), screennul by to, přibalil k přihlášce a bylo by dokázané jak na tom je.
To jen tak detailnější pohled, při tomto postupu x).
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 17:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jeden dotaz" jak to bude dělit ve třídách? já třeba v S1600 mám dost odjezděné, asi by jste mě jako "amatera" ani nepřijmuli, ale klidně bych si to rád dal třeba ve třídě S2000, se kterou jsem nenajel ani 100km, takže jsem vlastně začátečník Smile
No, a je tu problém, jak tohle řešit - asi by to pořešily ty screeny s rekordy dané třídy.
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 17:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BEN Milan





Založen: 18. 05. 2005
Příspěvky: 75
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ady ano S2k bys byl podle meho hypotetickeho klice v "amaterech" Wink
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=urec&u=60719&classid=13&state=CZ

_________________
Image
...jezdim coby amater, setrim auto, turnaje dokoncuju a trate si nezkracuju... jen me to obcas spadne 89%
Image
Příspěvek Zaslal: po červen 07, 2010 17:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme