Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Snad se aspoň těch 30 do tříd přihlásí.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: čt červenec 08, 2010 22:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAUSKNOTZ Viktor





Založen: 07. 07. 2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teda po velmi dlouhe dobe se tedy s dovolenim take vyjadrim k pripravovanym (a asi uz i pripravenym) zmenam.

1) placeni - nedela mi problem. Myslim ale, ze by taky nemel byt problem pak napsat vybralo se tolik, z toho slo tolik na vyhlaseni, tolik organizatorum za praci (nemusi byt jmenovite) atd. S FASem moc pravdu nemate, vsichni jsou povinni vest ucetnictvi a ty udaje jsou verejne. Takze si muzete overit, co (koho) za svou klubovou licenci mimo jine platite. Nevidim v tom zavist, ze se nekdo logicky zepta, kam penize sly. Jak uz nekdo psal, melo by to byt spise samozrejmosti.

2) bodovani - myslim, ze zmena nebude mit vyznam. Uz loni z 90% vsichni, kdo dojeli bez SR tak bodovali. Nemuzeme mit ruzove bryle, ze letos bude konkurence stejne pocetna, spise se pocetne snizi. Proto myslim, ze to je reseni kontraproduktivni

3) prestupy - souhlasim s nejakym omezenim. At uz to bude pro nas tym plus nebo minus, zcela nezaujatym pohledem si myslim, ze mezi tymy by se nemelo moc prechazet. Pokud se nekomu v tymu nelibi a zjisti to po nejake "uzaverce", muze klidne prejit, ale s tim, ze za novy tym nebude bodovat. Nevidim v tom nic extra.

4) moje tema foto - s datem narozeni nemam az takovy problem, ale striktni pozadavky na rozmery a pozadi fota (jeste s tim, co mi ma byt videt a co ne) mi prijde uz trochu prehnane... Uprimne, celkove nemam rad moc svazana pravidla a tady to uz jde do extremu, pritom se jedna o takovou prkotinu.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 0:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Asi sis ty pravidla přečetl špatně. To není striktní požadavek, ale doporučení jak má vypadat průkazové foto. Co se týče rozměru, tak snad není takovej problém to upravit, aby jsme to nemuseli dělat s každou fotkou my.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 6:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

přesne: photoshop,5 minut času a maš fotku na prukaz jak lusk

co se tyče penez ty at si jdou kam chcou ale scela jiste padne čast na vyhralšení což je akce kterou máte rádi nebo ne ??

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 8:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Placení licence mi uplně připomíná problém s HANSem!Spousta jezdců sepsalo petici že nechtěji HANS mít jako povinný.Co jim na to FAS řekl?Na to si zvyknete!Takže tady můžem říkat co chcem ale vedení TR se prostě chová jako FAS.No ale jako v reálné rally budem dál jezdit a skřípat zubama...Rád bych se ještě vyjádřil k tématu Šumburk.Spusta jezdců platilo příspěvek a potom se bude jezdit jenom v TR???To je neskutečná prasárna!!!No což zaplatím licenci a budu skřípat zubama...Děkuji vedení TR(FAS) Wink Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 12:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SPERGL Martin





Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 230

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Říkáš nesmysly Wink
To je jakoby jezdci sepsali v reálu petici aby se zrušilo startovné Very Happy
Se Šumburkem je to taky jinak - stačí číst Idea
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 12:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak...Nevím co to tu někteří chytli za nemoc,chtít najednou všechno zadarmo Arrow Stahujete hry,stahujete hudbu...Na tom ušetříte tisíce.Blbých 300,- vás kope jak skyslý mlíko Arrow a pořád tady kecají ti samí.Občas fakt nechápu.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 12:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vždyt říkám,ostatní jenom mlčí a furt dělají že jim je to jedno.Tady si člověk řekne svůj názor a hned se po něm každej sveze!Když se zeptám kam peníze půjdou co mi odpovíte???Řeknu to za Vás...Co tě to zajímá to není tvoje věc!Kam to spěje....???!!!
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 12:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě to bylo jasně řečeno kam peníze půjdou, stačí jen sledovat nebo číst zpět!! Peníze jdou na provoz pluginu, tvůrcům tratí, pořadatelům na TR a na vyhlášení. Při ceně jedné licence a počtu jezdců si pak můžeš spočítat odhadem kolik kam půjde. To by ti pak mělo stačit a nikdo to nemusí více řešit do koruny. V celkové částce to není na zbohatnutí, tak tady laskavě přestaňte napadat a urážet pořadatele TR !!!! Jestli chceš jet, zaplatíš a pojedeš jestli ne, tak je to opračně. U nás v IF Motorsportu se platící skládáme na neplatící a fungujeme jako tým. Vyjádřili se všichni samastatně a myšlenka vznikla ze strany jezdců.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 14:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BACENKO Radoslav





Založen: 31. 01. 2009
Příspěvky: 57
Bydliště: Slovakia

Příspěvek Předmět: TR 2010 Odpovědět s citátem

No už napíšem niečo aj ja.Niekto písal že vyzbierané peniaze by mali byť zverejnené a potom to rozdeliť že kam to išlo.No uvediem príklad kupíš si nové SUBARU STI za 1 400 000 KČ a potom sa opítaš predajcu koľko zarobil ? koľko stojí výroba auta ? je to blbosť ja zaplatím a viacej sa nestarám a ani to nechcem vedieť kam pojdu tie peniaze,určite uznáte že je to babračka kontrola skracovania,magazín,videa a iné veci.Ja navrhujem aby bolo možné prispieť neobmedzene, minimum však 300 Kč. Kto si cení prácu zaplatí viac kto na to nemá nech to nejde sú tu aj iné turnaje.Tak asi všetko pekný deň.

_________________
Lepšie je 2 dni nič nerobiť a potom si oddýchnúť.

TUNING.SK RALLYE TEAM
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 15:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT: Skutečně srovnání na úrovni... Ale pak pojedu s autem do servisu a tam na mě nikdo nevybafne, že chce za opravu 5000, ale na faktuře je rozepsané, co jde na práci, co jde na díly do toho nejmenšího detailu jako matice za 1,50 Kč. Je rozdíl, jestli kupuju něco hmotného, nebo platim za službu.
Timto příspěvkem nevyjadřuju, že chci vědět co na co pujde, aby se tu pak zase někdo do mě obouval, těch 300 zaplatim, jen mi prostě některý příspěvky tady přijdou úplně stupidní.

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 16:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HROCH Marek





Založen: 05. 03. 2009
Příspěvky: 117

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No kluci ja zaplatim rád,je mi uplně jedno kam peníze pujdou,hlavně že se to v TR myslím zlepší ohledně jezdcu.Kupte si hlevně prášky na nervy,protože tohle tady ustát,to je nářez.Díky za tenhle krok zpoplatnění licence.Ted jsem si zaplatil rohlik,a budete se divit,neřekly kam ty peníze jdou.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANOSEK Marek





Založen: 16. 07. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Walmez

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZAK Jaroslav napsal:
Vždyt říkám,ostatní jenom mlčí a furt dělají že jim je to jedno.Tady si člověk řekne svůj názor a hned se po něm každej sveze!Když se zeptám kam peníze půjdou co mi odpovíte???Řeknu to za Vás...Co tě to zajímá to není tvoje věc!Kam to spěje....???!!!


Právě proto spousta lidí mlčí, jelikož cokoliv komentovat zde nemá cenu. Akorát z tebe z radostí udělají idiota...

PS: tak co, kdopak mě za malinkou chvíli ukázkově setře s odkazem na nějakou reálnou situaci? Wink Razz

_________________
IRIDIUM RBR TEAM
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 17:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DANEK Miloslav





Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Někde to tu bylo napsáno. Pokud se ti to nelíbí tak neplat a nepojedeš. Alespon se TR "vyčistí od problémových jezdců"

Sám jsem se ozval ohledně zprůhlednění na co přesně budou finance použity a tak podobně mě bylo Davidem Senkem odpovězeno.

Je pravda ,že TR na pár jezdcich ,kterým se to nelíbí nestojí ani nepadá. Confused
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 17:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANOSEK Marek napsal:
Právě proto spousta lidí mlčí, jelikož cokoliv komentovat zde nemá cenu. Akorát z tebe z radostí udělají idiota...
100% souhlas Sad

Normalne si pripadam jako kdyz se historie opakuje v ruzne velkem meritku. Ale porad je to o tom samem: Drz h^Husta a krok a beda jestli se zkusis zeptat.

Ty blby tri stovky jsou mi sumak. Pruhlednost by byla urcita forma ... slusnosti. Ale okrikovat nekoho za to ze se zeptal ... to nema obdoby.
I kdyz, vlastne asi ma. Zrovna mne napadl jeden uryvek, ktery ac se muze zdat OT tak je prave naopak presne k tomu oc tu ted bezi:
citace:
"Jak jinak je přinutím aby dělali co chci?"
"Udělají to dobrovolně, ze své vlastní, svobodné vůle," řekl. "A nebude dlouho trvat a začnou dokonce veřit na to, že to byl jejich vlastní nápad. Dej si říct. My, lidé, jsme velmi přizpůsobiví tvorové."
Drak na něj upřel dlouhý prázdný pohled.
"Je dost pravděpodobné," pokračoval Zavoněl, "že nebude trvat dlouho, a kdyby náhodou někdo začal tvrdit, že dračí král je nesmysl, zabijí ho sami."

Jen pro poradek, kdyby si nahodou nekdo nebyl jisty, ta citace neni smerovana na hlavu poradatelu TR.
Příspěvek Zaslal: pá červenec 09, 2010 17:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 38, 39, 40  Další
Strana 8 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme