Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím si, že pro některé občany České rep. je té slovní demokracie škoda....

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHIMMER Jakub





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s Tomášem Černým, někteří jedinci tady v sobě evidentně mají všechnu moudrost světa Rolling Eyes ... Navíc mi příjde, že někteří lidé vůbec nechápu, že jim TR nikdo nenutí, prostě je tady jistý M.Š., který nabízí možnost startovat v jeho poháru za 300 Kč, stejně jako Vám nabízí firma Porsche Praha-Smíchov nabízí Audi A5 za 1 079 000 Kč ... Nutí Vám to auto někdo ??? ... Ptá se Vás někdo, jestli Vám to příjde moc ??? ... Máte možnost si koupit jiné auto, stejně jako máte možnost startovat v jiném seriálu, než je TR a věřte tomu, že spoustě lidem by se ulevilo Wink ...

... Dále se zde řešilo, že tahle diskuze směřuje naprosto to kytek. Nechci si zde hrát na nějakého revolucionáře, ale myslím si, že by bylo naprosto ideální, kdyby bylo vlákno "TR 2010" po přidělní licencí přístupné pouze těm, kteří by ji měli, čímž bychom se zbavili těch, o které tady stejně nikdo nestojí. Nicméně můj job je logistika, tohle je pro mě absolutní španělská vesnice, takže vůbec netuším, jestli je to realizovatelné, ale doufám, že si Wally můj nápad alespoň přečte Smile ...

P.S. vím, že v pravidlech fóra je taky nějaký bod o reklamách. To s tou Audinou není reklama, s dotyčnou firmou nemám nic společného, pouze doma vybíráme nové auto, tak mi to přišlo jako celkem vhodné srovnání, tak se nezlobte, kdyby s tím někdo měl problém, smažu to Wink Very Happy

_________________
Mobil1 Racing Team isn´t died!! Never alone!!
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 18:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Wally: a muzes mi pls napsat, cim provokuju? To ze se mi nelibi arogantni chovani je provokace?? To nemyslis vazne, ze ne. Ale fajn, mej te se, uz radeji nebudu psat, aby se tu kvuli me provokaci nemuselo zamykat foru. Hodne stesti pri TR
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě napadlo jestli nezavést pravidlo,že by se škrtal nejhorší a nejlepší výsledek.Co vy na to? Wink
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 21:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHIMMER Jakub





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To KOZAK Jaroslav : ... můžeš mi prosím vysvětlit podstatu škrtnutí nejlepšího výsledku ??? Shocked

_________________
Mobil1 Racing Team isn´t died!! Never alone!!
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to jsem napsal blbost Very Happy .Škrtal by se jenom nejhorší nebo by se třeba počítalo 10 podniků z 12.Je to jenom návrh pro spestření.Může se stát že někomu to spadne nebo nebude mít čas závod odject a tohle pravidlo by se zrovna hodilo Wink
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHIMMER Jakub





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hned sem si myslel, že v tom bude nějaký překlep Laughing

_________________
Mobil1 Racing Team isn´t died!! Never alone!!
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 22:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: TR Odpovědět s citátem

Týjo kluci čtu každý den fórum a den o dne to tuje horší.

Já si myslím, že se to tu řeklo už několikrát, ale néééé ono to tu rozebíraj další a další chytrounííí, kteří si myslej, že stim něco udělaj, ale já si myslím, že stim něco udělaj... Udělaj to, že Michalovi dojde trpělivost a TR ukončí a MY budem mít po nejlepším poháru a po dobrých soubojích na tratích PRD Very Happy

No tak lidiiii... Snad 300,- není takový darda, aby to nemohl někdo zaplatit! Tak co? Budeš týden bez piva no Very Happy Very Happy Sakra lidi dyť WORM pro nás vytváří VIDEA... K.Arno a spol MAGAZÍN, který nikdo snad ještě tak dobrý co máme tady neudělal. Pavel Chrastina REPLAYE. Jak řekl na vyhlášení ,,mam co dělat, abych to stihnul do čtvrtka´´. Tak si toho aspoň važte ne?

Michal Šenk: Tobě patří velký dík za tento pohár... Pevný nervy... Pevný nervy

Ahoj na trati TR 2010

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: so červenec 10, 2010 23:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HARANT Lubos





Založen: 29. 07. 2008
Příspěvky: 30

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi vždyť jste jak ženský už jen samé kecy pořád do kola.
Taky mi vadí chování hlavně jednoho tvůrce trati ale co stím udělám nic =)
tak bych dal návrh vytáhnout to co tady je co se týče pravidel (to je hned na začátku což by problém být neměl ) zbytek bych smazal . řešil bych pravidla další věci kolem TR 2010 nic jiného.... a chlapi myslete na to že jste chlapi a ne ženský !!! pořád se vám něco nelíbí jako ženský =D opravdu tady pak to fórum už nemusí být zkuste se zamyslet nekamenovat lidi ale hlavně všechno v klidu !!!
Příspěvek Zaslal: ne červenec 11, 2010 0:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Harante, ty si musíš rýpnout viď za každou cenu, aby si neztratil EGO. Ani Vaskovi si neprispěl, takže tvůrce tratí jsou ti ukradený. Jinak Michala podporuji. A držím palce. Michale, neboj, brzy od těchto provokatérů bude klid. Brzy.
Příspěvek Zaslal: ne červenec 11, 2010 9:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Než by kecalové byli rádi, že je něco skvělého jako TR, že se tady o nás někteří starají (nebudu vyjmenovávat, abych na nekeho nezapomněl Smile) tak do teho budou rýpat a rozryvat to těm, co o to opravdu stojí-

Uvědomte si, že bez nich, nebude NIC a budete si moct jezdit akorát volné turnaje, hůře snad jen rychlou rally!!

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: ne červenec 11, 2010 10:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám takovou obavu že tihle provokatéři a profi prudiči si zaplatí licenci na TR jern aby mohli dál vesele provokovat a pak budou kecy typu "zaplatil jsem si a ani nemůžu napsat svůj názor?" nebo "zaplatím a budu skřípat zubama Confused " a provokace pořád na denním pořádku...A když jim někdo srozumitelně napíše to co naprosto sedí "nelíbí se ti to,nejezdi,nikdo tě nenutí" tak si ještě budou hrát na ublížený ale budou rejpat dál...
Jinak z pravidlama pro TR naprosto souhlasím,jen ta fotka se mi taky nějak nelíbí,přijde mi to zbytečný a já se tak nerad fotím Laughing

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: ne červenec 11, 2010 11:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Od Jardy dobrej návrh... Byl bych klidně pro, ale nevím jestli by to nějak moc nestěžovalo práci pořadatelům... Každopádně to stojí aspon za zvážení
Příspěvek Zaslal: ne červenec 11, 2010 11:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ááále,Vlasto,jen se vyfoť -aspoň bude vidět,že jezdí i "zralí muži"... Very Happy
Příspěvek Zaslal: ne červenec 11, 2010 11:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TOMAN Patrik





Založen: 20. 09. 2009
Příspěvky: 27

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

1) Dá se registrovat i do již rozběhnutého šampionátu??

2) Poplatek se týká pouze TR, nebo bude brán i jako příspěvek na plugin => možnost zakládat turnaje??

3) Je možné jet TR i bez toho aniž bych byl v nějakém týmu ( tedy jako jednotlivec )??

Děkuji

_________________
BMW ///M Power
Příspěvek Zaslal: ne červenec 11, 2010 11:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 38, 39, 40  Další
Strana 10 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme