Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Žádám pořadatele, v čele s Michalem Šenkem, pojďme zde o věci v klidu diskutovat ..... Very Happy Very Happy Very Happy Idea Idea Idea
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 16:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHIMMER Jakub





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Výpočet Odpovědět s citátem

J.Pančocha : ... protože se momentálně docela nudím a přišel jsem na vcelku jednoduchý způsob jak to provést, zkusím tvůj nápad zrealizovat a přepočítám celkové pořadí, ale udělám to tak, že přepíšu loňské body na "letošní", zas tak se nenudím, abych dohledával, kdo kde dojel 27. apod. Laughing ... Samotného mě to docela zajímá, jak by to dopadlo ... Dočkejte času, za půl hodinky budeme znát výsledky Wink

_________________
Mobil1 Racing Team isn´t died!! Never alone!!
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 16:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, ano v klidu diskutovat můžeme.
Demokracie je moc pěkná věc. Na každou záležitost je několik různých názorů. Všem se zavděčit nedá. Někdo (já) to prostě rozhodnout musí.

Pokud jezdec nepředloží replaye, může se za tím skrývat třeba upravený setup, který není podle pravidel. Je to prostě trest za nedodání replaye ke kontrole. Stejně tak, jak se musí s autem například na technickou přejímku.
Pokud technický komisař ze zaslaných replayů zjistí že jezdec nepovoleně zkracuje trať zcela úmyslně, může si podle pravidel vyžádat i další replaye a jezdce trestat mnohem víc. Víme, ale že trestů za nepovolené zkracování hodně ubylo, tudíž to ještě nebylo potřeba.

Ohledně částky 300,-Kč je to jak jsem psal 1 závod - 1 pivo!
Z vybraných peněz mám v plánu uspořádat Vyhlášení bez stresu, jestli mě to vyjde nebo ne, odměnit pořadatele (i sebe) a chci odměnit za TR i tvůrce tratí. Výše částek budou plně v mé kompetenci a nebudu nikde uvádět kolik kdo za co dostal. Samozřejmě se vše odvine podle toho, kolik licencí se udělí.

Ještě jednou zopakuji jednu věc:
Není možné o všem dlouze diskutovat! Já než nějaké rozhodnutí učiním, vždycky se s x lidma o tom poradím. Není to jenom mé rozhodnutí.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 17:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

1) Zpoplatnění TR 2010 semi moc líbí.

2) Určitě jezdci, kteří chtěj bojovat o vavříny se přihlásí a Startovní Listina nebude prázdná!

3) Zhruba za 2 měsíce se má startovat. To semi moc líbí Very Happy Laughing

4) GL do TR 2010.

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 17:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ROHLENA Martin





Založen: 11. 07. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Dobruška

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OK. Díky Michale za vysvětlení Smile
Já jsem měl např. loni ale problém, že jsem (ač svojí vinou) vymazal komplet replaye a nebylo návratu a 10min se mi zdaleka nelíbilo Very Happy
Nakonec jsem to vyšťoural přes různé prográmky k obnovení dat, ale byl to stres Very Happy
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 17:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHIMMER Jakub





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Výpočet Odpovědět s citátem

Jak zde někteří volali po přepočítání letošních výsledků, pro zjištění, jak by fungoval nový systém hodnocení, tak jsem na tom máknul, přepočítal TOP10 a dopracoval se k výsledku. Výsledek je vcelku překvapivý, v TOP10 by byla pouze jediná změna a to ta, že Chrást by přeskočil P.Spišáka a získal celkový titul, takže se tím potvrzuje názor mnoha lidí, že širší bodová škála by znamenala větší ztrátu při výpadku a daleko větší starosti při jejím dohnánění. Toť vše z mého počítání, doufám, že to někomu pomůže k upřesnění svého názoru na nové bodování Wink ...

_________________
Mobil1 Racing Team isn´t died!! Never alone!!
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 17:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ad.1: placení licence - klidně bych podpořil i větší částku.
Ad.2: ostatní pravidla - jsem zásadně pro.
Ad.3: nakonec - díky Cool

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 17:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: tr Odpovědět s citátem

Ahoj Michale,ja vim ze je to asi zbytecne ale neslo by to zahajeni TR o tyden posunout,ziju v Anglii a protoze se jede Barumka tak budu na ni a v CR nemam pocitac tak bych prvni podnik bohuzel nestihl,vim ze by to pro TR nebyla zadna ztrata ze nepojedu ale me by to mrzelo,vim ze se to asi nebude posouvat kvuli jednomu cloveku ale zkusit to musim,nic jineho proto udelat nemuzu Razz ,tak to jen tak kdyby nahodou jste o tom diskutovaly,jestli ne tak nevadi,holt nepojedu,takze zatim ahoj a hodne stesti v organizaci
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 17:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nám by to též bodlo, aspoň o týden, neb někteří z našich členů budou do barumky zapojeni buď pracovně, což v praxi znamená, že pro nás ta rally zdaleka nekončí v neděli odpo jak pro fanoušky, ale spíš několik dnů po, nebo se jí budou účastnit jezdecky. Ale kdyby nic, tak holt nezbyde než se přizpůsobit Smile Ale myslím, že by posun alespoň o týden uvítali i mnozí jiní.

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 18:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Částka 300kč je docela dost i když mi nedělá až takoví problém to zaplatit.Mám ale strach že to dopadne jako v MS (WRC).Spíše bude posádek ubívat a to není ten správný krok.Dále jsou v týmu jezdci kteří to nebudou chtít zaplatit a to je další problém.Jsem pro 100-150kč kdo chce dát více ať klidně dá.
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 18:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA David





Založen: 25. 07. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Budget? Odpovědět s citátem

No jéé. Už se začínají dělat ofuky kvůli 300 Kč. Kluci, tak parkrát si odpustíte cigarety nebo pár piv. Za ten rok určitě probendíte víc peněz někde na diskotékách či za jinou zábavu Smile
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 18:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HROCH Marek





Založen: 05. 03. 2009
Příspěvky: 117

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak myslím že 300 kč je tak akorát,popravdě jsem to tipoval na 200,ale myslím že za tu práci,vyhlášení,starosti a nervy co stím pořadatelé mají to není zas až tak moc.Budu startovat do TR třetím rokem a asi se těším zatím nejvíc,protože podle mého názoru do dalšího podniku nastoupí opravdu jen ti jezdci co mají opravdu zájem se zůčastnit.Takže z mé strany palec nahoru.
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 19:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

S placením souhlasím,už bylo na čase Wink .A je mi uplně jedno,kam peníze půjdou.3 sezóny jste pro nás tvořili zábavu a vždy to bylo na úrovni,takže nějaký zdůvodňování,kam peníze jdou,prostě neřešit.
Jen bych se ale taky přimlouval zato,aby se nějak vymyslel systém přestupů.To je prostě věc,která dělala a mnohdy ještě dělá frašku z různých soutěžích,jako např. hokejová extraliga.Ale prostě se to řeší a za poslední roky se to hodně vylepšilo.Já bych navrhoval ty přestupy ukončit třeba po cca 6-8 závodech.Fungovalo by to tak,že by hned po konci 8 závodu už další závod,nikdo nemohl jet na body pro jiný tým,než jel přitom 8 závodě.Pokud by byl zájem,jsem ochoten to ohlídat Wink .

edit:A k tomu rozšířenemu bodování,řekl bych,že to je jedině k dobru.Už loni v docela dosti závodech měli i docela slušní jezdci problém bodovat.Takže pokud by mělo jet cca +- podobně lidí jako vTR2009,určitě to neuškodí.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GABOR Stefan





Založen: 28. 05. 2008
Příspěvky: 157

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zpoplatnění licence? ANO!!! Bodování? ANO!!! Ten jezdec co chce něco dokázat ve světě RBR a přitom se pořádně bavit a taky nervovat klidně ten poplatek zaplatí.
Jednoduchej příklad:Simracing.cz má zpoplatněnou "licenci" na jeden rok.
Je to částka 600 KČ.Tyto peníze jdou na provoz serverů a na další výdaje
spojené s okruhovým závoděním.Bez tohoto poplatku si neztáhnete ani pořádnej MOD nebo trať.A lidi ty peníze zaplatí.
RBR "TR" nám dodává auta a většinu tratí uplně zdarma.Tak já osobně v
tomto systému žádnej problém nevidím.A plně s pravidly TR souhlasím
Akorát jedna věc mi nesedí:Limitoval bych střídání aut.max dvě auta na sezonu.
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 19:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DANEK Miloslav





Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Možná mě někdo odsoudí protože si bude myslet že dělam ofuky kvuli 300kč. Mě osobně nevadí příspěvek 300kč. Jsem nekuřak a skoro abstinent tak nemusím volit mezi pivem a TR Very Happy .
Vadí mě to ,že dost dobře nebude vidět jak bude s finanční čáskou naloženo. Pokud to bude Michale jak si napsal tak to myslím není uplně štastné řešení.
Vyhlašení TR si každý zaplatil a bylo to v klidu. Ted pokud budeš chtít část peněz na to použít ,tak už vidím ty reakce lidí kteří nepřijedou, ale bude jim vadit ,že se na to použila možná část jejich přispěvku.
Na nové rz jsem také přispěl tak proč další finanční ohodnocení? Mám snad přispět za ty lidi co jezdí ,ale neposlali ani kačku?

Pokud to zde na foru víc vysvětlíš ,tak budu rád..

To, že uplně nesouhlasím s tvým návrhem ohledně financí, neznamená ,že bych si nevažil práce kterou pro nás Ty a ostatní děláte.
Příspěvek Zaslal: út červen 22, 2010 19:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Další
Strana 3 z 40

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme