Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FIA Evropean Rally Championschip RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
BARTA Roman napsal:
BRUDER Martin napsal:
BARTA Roman napsal:
Problém uzavírám. vyřešeno. Laughing Takže zimník na sebe a hurá na Švédy...nebo Švédsko ? ...abych si to neplet s hokejem


To sem rád a kde byla ta chyba? At' vime pro příště.


Jak jinak, než u mě. Jak sem dělal auta (Focus03 a 04), tak jsem měl upravený ini soubory ( 4 auta - 2xFoc03 2xFoc04) na různých slotech, sice jsem to upravil ale někde byla zakopaná kočka. Tak sem přeinstalil RBR a OK. Šlo o to, že když nebylo povolený auto na slotu kde jsem měl jakoby podruhý nebo potřetí Forda, tak se vybral standardní setup toho slotu a ne můj. To samý v MČR. Kur**. Dneska mě mohly fanynky ležet u nohou Razz
Ne kecám, fanynky ne, ale výsledky mohli bejt malinko lepší. I když dneska sem měřil síly s Mikem na asfaltu a Subaru06 mi teda ujíždělo. Ne moc, ale jo. I když já nejsem mistr jezdec Embarassed A to neznáte Mika, ještě říkal, že ho to moc neposlouchá. Razz Razz A já jel málem hranu...no Však Focus06 vám Subarářům zatopí


Uz se na nej tesim, se uvidi.

Já se taky těším, pokud to ovšem hoši v tlupě eddyho3spaina dodělaj Very Happy
Teď sem ale zvědavej jak si povede Focus04 vs "Subaru and Xsara MČR CUP" na asfaltu po Finsku. V rukou kvalitního jezdce to vidím aspoň na bramborovku.
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 0:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale musis uznat ze tlupa eddyhoSpaina ted dala do kupy paradni Imprezu06 takze verim tomu ze dokonci i Focuse a ja vam pak ukazu co je to Impreza Power Very Happy


Myslis ten Impreza and Xsara vs rest of world CUP?

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 0:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Ale musis uznat ze tlupa eddyhoSpaina ted dala do kupy paradni Imprezu06 takze verim tomu ze dokonci i Focuse a ja vam pak ukazu co je to Impreza Power Very Happy


Myslis ten Impreza and Xsara vs rest of world CUP?


Ano zbytek světa, vyjíma Focusínka Razz Razz
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 0:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Fokin Odpovědět s citátem

No to doufam, ze na asfaltu dojde k obrozeni Fordu, protoze ted to je spatny.Musim priznat, ze s Imprezou jsem aspon dojizdel, ale s Focusem se mi to nepodarilo hodne dlouho (kdo vi jestli vubec nekdy) na sotoline.
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 12:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V shakedownu je ve 3 RZ schválně vypnutá volba pneu a jsou tam sliky , protože předpokladám když dám 2 RZ suché a 3tí vlhkou tak všichni pojedou na slikach tak aby jste si to vyzkoušeli .Ok?
Příspěvek Zaslal: út březen 21, 2006 20:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Shakedown a další Odpovědět s citátem

No pro informaci, mně to tam zaplo teda suchou šotolinu na mokrý asfalt - to jen na okraj. Jo a chtěl jsem se zeptat na Italskou rally na výsledky. Ve výsledkové listině jsem na 14. místě a 11. ve WRC. Ale v celkové tabulce výsledků ze všech rally poháru mně to když zapnu WRC ukazuje 16. místo - to je nějaké divné ne ?
Příspěvek Zaslal: st březen 22, 2006 7:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ta 3rz na shaku na asfaltu s gumama na šoto byla docela zábava kort se 1600 Smile

_________________
CARLSBAD Rally Team driver


ŽÁDNÝ VANTY A Z KOPCE VYHAZUJ.....Smile
Příspěvek Zaslal: st březen 22, 2006 16:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STEINER Pavel napsal:
ta 3rz na shaku na asfaltu s gumama na šoto byla docela zábava kort se 1600 Smile


To je divny měl sem za to že tam sou slicky mmt. JJ jsou tam slicky ale to je schválně Twisted Evil protože se podívej na rozpis rally po druhém servisu Twisted Evil Twisted Evil Laughing to bude mazec jo počasi je mrcha nevyspytatelná. Furt je hezky a najednou ........ Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: st březen 22, 2006 17:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Svedsko Odpovědět s citátem

Martin BRUDER: Uz nejak dopadlo to s tou mou ucasti ve Svedsku a problemem s TOR souborem? Kdyz jsem koukal na vysledky tak bych tam "utrpel" premierove vitezstvi a o to vic by mne to stvalo.
Příspěvek Zaslal: st březen 22, 2006 17:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
STEINER Pavel napsal:
ta 3rz na shaku na asfaltu s gumama na šoto byla docela zábava kort se 1600 Smile


To je divny měl sem za to že tam sou slicky mmt. JJ jsou tam slicky ale to je schválně Twisted Evil protože se podívej na rozpis rally po druhém servisu Twisted Evil Twisted Evil Laughing to bude mazec jo počasi je mrcha nevyspytatelná. Furt je hezky a najednou ........ Rolling Eyes


A ty se podivej jeste jednou na tabulku mezicasu na te 3.rz, protoze to tam 95%um lidi skutecne dalo suchou sotolinu.
Příspěvek Zaslal: st březen 22, 2006 20:43
Návrat nahoru
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Pneu Odpovědět s citátem

To ze to tam dalo suchou sotolinu je spravne, protoze jsem to jednou studoval a chova se to takto a myslim, ze je to dobre:
- na RZ2 vsichni meli moznost zvolit pneu a vsichni zvolili Suche na sotolinu
- pak prijeli do servisu pred RZ3 a zde bylo povoleno jen servis a ne prezuti a tudis tam na aute musi zustat pneu z predchozi RZ2 a ne ty co jsou v prednastaveni RZ3. Kdyby se to ridilo podle nadefinovani u jednotlivych RZ tak nejste schopni nikdy dosahnout toho, ze je servis a vymena pneu napriklad po 2 RZ a jedna je such a jedna mokra. Nekdo zvoli mokre jiny suche a aby to bylo jak v realu, tak musi i pro druhou RZ byt zachovana pneu z predchozi.

Nedokazi ale rici proc u tech 5 lidi to dalo slicky. Mozna by jim nekdo kdo to da dohromady anglicky mohl poslat soukromou zpravu. Ale tipnul bych chybku v pluginu.


Anonymous napsal:
BRUDER Martin napsal:
STEINER Pavel napsal:
ta 3rz na shaku na asfaltu s gumama na šoto byla docela zábava kort se 1600 Smile


To je divny měl sem za to že tam sou slicky mmt. JJ jsou tam slicky ale to je schválně Twisted Evil protože se podívej na rozpis rally po druhém servisu Twisted Evil Twisted Evil Laughing to bude mazec jo počasi je mrcha nevyspytatelná. Furt je hezky a najednou ........ Rolling Eyes


A ty se podivej jeste jednou na tabulku mezicasu na te 3.rz, protoze to tam 95%um lidi skutecne dalo suchou sotolinu.
Příspěvek Zaslal: st březen 22, 2006 21:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Slicky na vlhku Odpovědět s citátem

Jinak poharovy zavod je nadefinovan dobre a vsichni pojedou RZ9 (vlhky asfalt) na slickach. Teda pokud nezvoli intermedia uz na predchozi dve RZ.



Anonymous napsal:
BRUDER Martin napsal:
STEINER Pavel napsal:
ta 3rz na shaku na asfaltu s gumama na šoto byla docela zábava kort se 1600 Smile


To je divny měl sem za to že tam sou slicky mmt. JJ jsou tam slicky ale to je schválně Twisted Evil protože se podívej na rozpis rally po druhém servisu Twisted Evil Twisted Evil Laughing to bude mazec jo počasi je mrcha nevyspytatelná. Furt je hezky a najednou ........ Rolling Eyes


A ty se podivej jeste jednou na tabulku mezicasu na te 3.rz, protoze to tam 95%um lidi skutecne dalo suchou sotolinu.
Příspěvek Zaslal: st březen 22, 2006 21:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To s těmi pneu sem nevěděl . Myslel jsem když tam dám slicky že nam je to dá do rz. Tak se omlouvam myslel sem to dobře abychom si to zkusili.
Příspěvek Zaslal: st březen 22, 2006 21:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jak se boduje v Euru?CHtěl bych vědět samotny jezdce a i týmy.???
Předem dík

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt duben 13, 2006 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tomas Holba





Založen: 01. 04. 2005
Příspěvky: 114
Bydliště: Banska Bystrica,Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
Jak se boduje v Euru?CHtěl bych vědět samotny jezdce a i týmy.???
Předem dík


http://rbr.onlinegames.cz/forum/viewtopic.php?t=57&start=0 Very Happy

_________________
Imagewww.peugeotmotosk.szm.com
Příspěvek Zaslal: pá duben 14, 2006 0:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
Strana 17 z 18

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme