Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

FIA Evropean Rally Championschip RBR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
Diky !! Nemohl jsem dojet do cile diky tlacitku zpet pri presahnuti delky v casu v servise. Evil or Very Mad


Myslím že když si zažádáš o reset turnaje tak ti v tomto případu kluci reset provedou.

Určitě, mě se to tenkrát stalo taky a "resetli" to
Příspěvek Zaslal: ne březen 19, 2006 17:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hlavní konkurent na vítězství v EURU na sněhu už dojel a zas mně porazil Sad , ale jdu nahoru. N třech rz jsem ho porazil, dvě dokončil těsně za ním takže jsem spokojen Very Happy

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: ne březen 19, 2006 17:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pyrosi co se ti stalo v te argentine?Ze si o tom chtel psat knihu.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: ne březen 19, 2006 18:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
BRUDER Martin napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
Diky !! Nemohl jsem dojet do cile diky tlacitku zpet pri presahnuti delky v casu v servise. Evil or Very Mad


Myslím že když si zažádáš o reset turnaje tak ti v tomto případu kluci reset provedou.

Určitě, mě se to tenkrát stalo taky a "resetli" to
To jo taky mě to napadlo, ale už nemá kdy to odjet.Ale skusim požádat o ten reset.A jestli to ani pak nepojedu tak to vyjde nastejno. Laughing

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne březen 19, 2006 18:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

NEMEC Michal napsal:
Pyrosi co se ti stalo v te argentine?Ze si o tom chtel psat knihu.

Very Happy Very Happy Ale, ani se neptej - nepochopitelně každou RZ pomoc diváků. Přitom teď na na shaku sprintu a na trénincích v poho. Asi to bylo pro mě zakletý. Možná Návštěvníci by věděli co a jak Surprised Laughing
Příspěvek Zaslal: ne březen 19, 2006 19:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Martine, s politováním oznamuji, že zase v Euru nemůžu vybrat setup na sníh pro svýho Focusa 04. Tím pádem to nemůžu jet. Fyziku mám staženou odtud, auto samo taky. prostě v některých turnajích to jde a v některých nastavení nevyberu. Question Question Pokud si ale vyberu Lancera, tak nastavení můžu zvolit vlastní.
Už sem založil téma na toto. Prosím pomóóóc Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: ne březen 19, 2006 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Tak Martine, s politováním oznamuji, že zase v Euru nemůžu vybrat setup na sníh pro svýho Focusa 04. Tím pádem to nemůžu jet. Fyziku mám staženou odtud, auto samo taky. prostě v některých turnajích to jde a v některých nastavení nevyberu. Question Question Pokud si ale vyberu Lancera, tak nastavení můžu zvolit vlastní.
Už sem založil téma na toto. Prosím pomóóóc Rolling Eyes


mluvil sem o tom s Mikem a říkal mi že se s tebou spojí nevím čim to muže být jak sem se ptal kluku tak se jim to ještě nestalo a mě také ne. Snad na to s Mikem přijdete.
Příspěvek Zaslal: ne březen 19, 2006 23:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díkes, to téma jsem smáznul, vyřešíme to Mikem Cool Já chci jééét a nic Confused Ach jo, du spát...
Příspěvek Zaslal: ne březen 19, 2006 23:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Problém uzavírám. vyřešeno. Laughing Takže zimník na sebe a hurá na Švédy...nebo Švédsko ? ...abych si to neplet s hokejem
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 18:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
Problém uzavírám. vyřešeno. Laughing Takže zimník na sebe a hurá na Švédy...nebo Švédsko ? ...abych si to neplet s hokejem


To sem rád a kde byla ta chyba? At' vime pro příště.
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hura na Svedky Very Happy Hehe Very Happy Tihle bude zase rally ja to uz vidim, davam si tak 4RZ Sad

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 20:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Pro sefa turnaje Odpovědět s citátem

No tak jsem si naladu hrube jeste dale pokazil. Sef tymu si udělal bůhví proč jinou nominaci a já musím jet N4. Si tady kvůli tomu sakruju, ku... apod. Fábka sedí v garáži, nachystaná, vyladěná a uplně na hovno. Zkoušel jsem s ní nějaké testy a honil jsem i Mikla a ted musim jezdit v nevyladěném, nevyježděném Nku. Totální zklamání a uplně zbytečná ztráta bodů. Čekám, že stejně pojedu s Nkem i toho našeho nominovaného.
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 23:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BRUDER Martin napsal:
BARTA Roman napsal:
Problém uzavírám. vyřešeno. Laughing Takže zimník na sebe a hurá na Švédy...nebo Švédsko ? ...abych si to neplet s hokejem


To sem rád a kde byla ta chyba? At' vime pro příště.


Jak jinak, než u mě. Jak sem dělal auta (Focus03 a 04), tak jsem měl upravený ini soubory ( 4 auta - 2xFoc03 2xFoc04) na různých slotech, sice jsem to upravil ale někde byla zakopaná kočka. Tak sem přeinstalil RBR a OK. Šlo o to, že když nebylo povolený auto na slotu kde jsem měl jakoby podruhý nebo potřetí Forda, tak se vybral standardní setup toho slotu a ne můj. To samý v MČR. Kur**. Dneska mě mohly fanynky ležet u nohou Razz
Ne kecám, fanynky ne, ale výsledky mohli bejt malinko lepší. I když dneska sem měřil síly s Mikem na asfaltu a Subaru06 mi teda ujíždělo. Ne moc, ale jo. I když já nejsem mistr jezdec Embarassed A to neznáte Mika, ještě říkal, že ho to moc neposlouchá. Razz Razz A já jel málem hranu...no Však Focus06 vám Subarářům zatopí
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 23:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Re: Pro sefa turnaje Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
No tak jsem si naladu hrube jeste dale pokazil. Sef tymu si udělal bůhví proč jinou nominaci a já musím jet N4. Si tady kvůli tomu sakruju, ku... apod. Fábka sedí v garáži, nachystaná, vyladěná a uplně na hovno. Zkoušel jsem s ní nějaké testy a honil jsem i Mikla a ted musim jezdit v nevyladěném, nevyježděném Nku. Totální zklamání a uplně zbytečná ztráta bodů. Čekám, že stejně pojedu s Nkem i toho našeho nominovaného.


O tomhle by mohl vypravet Martin Kozisek.Taky jsem to poplet a dal ho do N4.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 23:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
BRUDER Martin napsal:
BARTA Roman napsal:
Problém uzavírám. vyřešeno. Laughing Takže zimník na sebe a hurá na Švédy...nebo Švédsko ? ...abych si to neplet s hokejem


To sem rád a kde byla ta chyba? At' vime pro příště.


Jak jinak, než u mě. Jak sem dělal auta (Focus03 a 04), tak jsem měl upravený ini soubory ( 4 auta - 2xFoc03 2xFoc04) na různých slotech, sice jsem to upravil ale někde byla zakopaná kočka. Tak sem přeinstalil RBR a OK. Šlo o to, že když nebylo povolený auto na slotu kde jsem měl jakoby podruhý nebo potřetí Forda, tak se vybral standardní setup toho slotu a ne můj. To samý v MČR. Kur**. Dneska mě mohly fanynky ležet u nohou Razz
Ne kecám, fanynky ne, ale výsledky mohli bejt malinko lepší. I když dneska sem měřil síly s Mikem na asfaltu a Subaru06 mi teda ujíždělo. Ne moc, ale jo. I když já nejsem mistr jezdec Embarassed A to neznáte Mika, ještě říkal, že ho to moc neposlouchá. Razz Razz A já jel málem hranu...no Však Focus06 vám Subarářům zatopí


Uz se na nej tesim, se uvidi.

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: po březen 20, 2006 23:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
Strana 16 z 18

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme