Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. S.A.D.A.C. Rally 29.8. - 4.9.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZA Ludvik : Pustí tě to i bez placení

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 19, 2010 16:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jde upravovat rozpis i jinak než přes RBRdll?

Když jsem si zkoušel upravit Montek land při tréninku, tak jakmile jsem chtěl zapnout úpravu rozpisu, tak mi hra spadla...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: čt srpen 19, 2010 17:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych apelovat na tvůrce textur, aby s novým ročníkem mysleli i na zachování přesného počtu MipMap a také nastavení DXT tak, jak jsou v daném track-XX_Y.ini. Hodně to pomáhá grafikám, které mají malou paměť a textury průběžně načítá procesor. Zároveň se zrychlí i načítání tratě.
Příspěvek Zaslal: ne srpen 22, 2010 21:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kde seženu ten balíček textur na S.A.D.A.C. Rally. TR jedu poprvé. Dík
Příspěvek Zaslal: po srpen 23, 2010 13:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: textury Odpovědět s citátem

SCHWARZ Martin:

Ahoj, balíček textur bývá vydán několik dní ( cca dva, tři) před startem a najdeš jej v odkazu, který se objeví v názvu turnaje v seznamu turnajů.
Odkaz bývá umístěn i zde ve fóru.
Příspěvek Zaslal: po srpen 23, 2010 14:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Balíček textur pro S.A.D.A.C. Rally ke stažení ZDE

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: čt srpen 26, 2010 1:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Textury moc chválím. Precizní práce jako vždycky... Ty jeřabiny prostě žeru!! Laughing Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt srpen 26, 2010 17:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím kam to napsat, protože většina vláken je zamknutých - odjel jsem si oficiální tréninky a musím říct, že prostě Šumburk je hardcore, v životě jsem ho dojel do cíle jen jednou na Pyrosově testu AGP Aperture size. Tj. v závodě to bude o přežití. Musím říci, že tuto RZtu naplno můžou odjet asi jen hotlapeři. Rozpis v zásadních místech zcela vynechává zásadní místa, jako např. mostek, který má ohraničující zídku tak malou, že ji vidíte až jste na mostě. Přitom tam zcela chybí hláška neřež (ano je tam hláška na most, ale když ten most není vidět, tak to člověk automaticky řeže). A pár dalších takových míst. Tak tedy kloubok dolů před každým kdo to zajede aspon jakžtakž naplno Shocked
Příspěvek Zaslal: pá srpen 27, 2010 2:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je fakt ze ten rozpis ma svoje mouchy, ale bez nej bych byl uplne v haji (ano, uznavam dnesni Sumburk na vode musi ode mne vypadat jako by mi vypadl zvuk - nekde vznikla chyba a povedlo se mi na nejakym mostiku ci co urvat snad vsechno co ma co do cineni se zadni napravou. Ale dojel jsem Smile).

Umet delat rozpis, nebo alespon odhadnout co by tam melo byt lepe*, tak uz prispivam k lepsimu rozpisu. Ale takhle muzu jen tajne doufat ze to vylepsi nekdo jiny a mezitim proste musim prezit s tim co je. Na druhou stranu, kdyz to srovnam s jinymi RZ, tak se poradim nijak zasadne nelisim, takze je to +- vyrovnany (proste nejsme sami kdo s tim rozpisem drobet zapasi Smile).


*) Jak clovek vi ze treba misto pravy sestky nekde v lesiku by melo byt napriklad "prava ctyri, tezka" nebo tak neco? Navic zrovna Sumburk asi dost mate tim ze uzkou silnici. Tohle fakt neni jednoduchy.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 27, 2010 3:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V závodě S.A.D.A.C.u doporučuji jet čistě, žádná ručka, žádný bláznění a pokud možno nastupujte s nepoškozeným řízením. Jedině čistá jízda tady přinese dobrý výsledek. To nejsou moje slova ale Karlosova. A měl pravdu Smile
Jasně se tu ukazuje, jak je těžké jet trať, která není najetá tisíci průjezdy. V originálech ale i ostatních nových RZ je spousta chyb, některý jsou podchycený výpisem, ale některý rozhodně ne (Příbram) Ale projedu ji v pohodě, protože ji mám najetou a vím co mě čeká.
A tohle se mi právě na RBR líbí. V závodě pak ten "strach" co mě čeká. Jak v předchozí RZ už se blbě soustředím a myslím na to abych Šumburk zajel.

Já doufám že dalším přiblížením reality bude i možnost udělat si rozpis sám. Samozřejmě kdyby třeba na Barum rally byl jednotně daný rozpis, asi by vznikla stávka jezdců Smile Takže co vím Karlos tvoří (nebo už vytvořil) rozpis podle těch nových namluvených sekvencí. Jako tvůrce tratě a člověk , který v reálu nejezdí žádný závody nemám kompetenci udělat rozpis sám, natož aby byl lepší. Ale když koukám po testech Šumburku, tak se dá jezdit za 6:40 v pohodě. Já to tedy zatím nedal a to to znám Smile Apropo, tamní místní potvrdí, že tohle je slabý odvar toho, jak to tam vypadalo, než udělali novou silnici.


O.T.:

Téma TRATĚ bude otevřeno až s novými pravidly - tolik slova Wallyho, než odjel na dovolenou.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 27, 2010 9:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ARAZIM Petr





Založen: 20. 03. 2006
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nešel by dát ještě jeden, dva tréninky na Šumburk?

Řekl bych že bychom my, kteří jaksi to období, kdy se to borci učili nazpaměť vynechali, mohli alespoň snížit ten propastnej rozdíl....z minutové ztráty třeba někam k 30-40sec. Těm co to znaj dva průjezdy navíc moc nepomůžou, zatímco ostatním dá každej průjezd navíc dost. Představa že na každý RZ dostanu 10-15sec a na Šumburku minutu, mě předem poměrně demotivuje.

_________________
Peugeot 207 S2000, Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: pá srpen 27, 2010 12:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Abrakadabra... Budiž Šumburk Wink
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=d86b07f68bdbc1a10023721d6cfa8cd9

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá srpen 27, 2010 13:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ARAZIM Petr





Založen: 20. 03. 2006
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Supr, nevšiml jsem si. Dík za info

_________________
Peugeot 207 S2000, Kizz-me WRT
Příspěvek Zaslal: pá srpen 27, 2010 13:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dal jsem ještě jeden:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=a0fa373be51683429a3e41bc55075544

A nebojte se Wink

P.S.: I já se bojim, že to tam rozmlátím a to sem to dělal a jel 100x Smile To moc neuklidnilo, co ?
Příspěvek Zaslal: pá srpen 27, 2010 14:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DANEK Miloslav





Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je nutné,aby testy Šumburku jeli jen s licencí TR. Nešlo by to udělat bez této licence ? Jde přeci jen o test a například u mě je to jedna s mála možností jak si tuto rzetu projet. Dik za odpověd a omlouvam se ,protože mě je jasné ,že to do tohoto vlákna uplně nepatří.
Příspěvek Zaslal: pá srpen 27, 2010 15:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme