Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. S.A.D.A.C. Rally 29.8. - 4.9.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tam kde ti to spadlo je nastavený suchý povrch, nicméně ve druhé etapě to na vlhku jednou je.

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: po srpen 30, 2010 0:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GABOR Stefan





Založen: 28. 05. 2008
Příspěvky: 157

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jo to jo ,ale je zařazená za vlhkou kombinaci.O tom se už tady psali romány.Nechápu proč táto trat neni na konci.Ale to je jedno.když dostanu reset a spadne tak to budu mít jako tech.problém.Ale takto jsem nechtěl začít letošní TR.
Příspěvek Zaslal: po srpen 30, 2010 0:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím že 3 z 56 ale nejsou dvě třetiny. Takže to nebude tak strašný.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po srpen 30, 2010 7:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JASIK Martin





Založen: 18. 11. 2009
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Teraz som skusal test s rovnakou skladbou trati, ako v prvej etape TR, a pri nacitani Joux PlaneII mi to stale pada, cize uz pred startom prveho podniku mam obavy Sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po srpen 30, 2010 9:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tohle bylo naposled co jsem kdy psal komentar k RZ. Priste uz nebudu riskovat abych si u toho stiskl spolu s mezernikem taky klavesu "Win"(ktera je na my klavesnici hned vedle mezerniku).
Boha jeho, to uz bych byl radsi kdybych to rozsekal nekde o strom.
Příspěvek Zaslal: út srpen 31, 2010 20:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: dotaz Odpovědět s citátem

.. Tak nevím,co si mám myslet......
Projížděl jsem RZ 10 - Šumburk,menší seknutí pouze v navazujících vracácích před městem....
Asi 100 m před cílem -už na dohled cílových terčů . se ztratil obraz a slyším navigátora "a rovně -ně -ně - ně -ně "....a to bylo vše !!!!
Bez jakéhokoliv doteku nečeho,hra spadla na lištu a opět nazpátek - zase černo a slyším zvuk motoru.....
Žádný program navíc,nebo antiviry,aktualizace - ty odbývám dlouho před závodem...
Co je tohle za podivný problém ???
A mám okamžitě DNF - bez havárie -pouze při pádu na RZ !!
Zatímco někteří jezdci -s penalizací 50 -60 minut přechází do druhé etapy.Dívám se,že nafasují např. navíc čas - +6:08.70 a DNF ne....
Takže přicházím o celý závod.....
Na závěr - replay se uložil pouze z předchozí RZ -BISSANE II.
Řekl,bych,že při havárii bych viděl,co se stalo,ne?
Příspěvek Zaslal: út srpen 31, 2010 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste se zeptam - jak to je kdyz z pravidel splnuju jak bod 9.2. (Nenastoupil na RZ), tak bod 9.3 (Win klavesa) ?
Příspěvek Zaslal: út srpen 31, 2010 21:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BUJACEK Jakub





Založen: 30. 07. 2006
Příspěvky: 57
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Re: dotaz Odpovědět s citátem

VALEK Vlasta napsal:
.. Tak nevím,co si mám myslet......
Projížděl jsem RZ 10 - Šumburk,menší seknutí pouze v navazujících vracácích před městem....
Asi 100 m před cílem -už na dohled cílových terčů . se ztratil obraz a slyším navigátora "a rovně -ně -ně - ně -ně "....a to bylo vše !!!!
Bez jakéhokoliv doteku nečeho,hra spadla na lištu a opět nazpátek - zase černo a slyším zvuk motoru.....
Žádný program navíc,nebo antiviry,aktualizace - ty odbývám dlouho před závodem...
Co je tohle za podivný problém ???
A mám okamžitě DNF - bez havárie -pouze při pádu na RZ !!
Zatímco někteří jezdci -s penalizací 50 -60 minut přechází do druhé etapy.Dívám se,že nafasují např. navíc čas - +6:08.70 a DNF ne....
Takže přicházím o celý závod.....
Na závěr - replay se uložil pouze z předchozí RZ -BISSANE II.
Řekl,bych,že při havárii bych viděl,co se stalo,ne?

Už se mi to taky stalo....vím, že bych neměl kritizovat práci kterou bych sám nikdy nezvládl, ale vysvětlete mně, proč se Šumburk spoustě lidí tak seká? Vždyť když jedu Oslí od Vaška Šourka, které jsou mimochodem přibližně stejně dlouhé jako Šumburk, je to bez problému!

_________________
BUJÁČEK RBR TEAM - Ford Fiesta Mk.VI S2000
Příspěvek Zaslal: út srpen 31, 2010 21:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOCKAL Stepan





Založen: 02. 05. 2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Vsetín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

"Problem" Sumburku je hlavne ve vysokem poctu objektu, ktere se natahuji najednou do pameti. To same textury. Na Osli neni zdaleka takovy pocet objektu jako na Sumburku, Hradek se trosku blizi pri projizdeni vesnicema.

_________________
... RBR I´m lovin it ... Image

Geofre eWRC RBR Rally Team
Příspěvek Zaslal: út srpen 31, 2010 21:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZEMEK Michal





Založen: 20. 11. 2008
Příspěvky: 15

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám podobný problém jako výše. Pád hry na Sosnové, v seznamu posledních turnajů ani řádku o TR a v seznamu turnajů DNF. Do 2E mě to asi nepustí... je škoda, že jezdec nemůže nastoupit aspoň v rámci SR.
(a nebo to jde?? )
Příspěvek Zaslal: út srpen 31, 2010 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, jak je to s tím Šumburkem, prý jde nějak zmírnit sekání pro nás se slabým železem...rád bych,abych přes něj už v turnajích přejížděl a ne že se mi to vždycky kousne...
Příspěvek Zaslal: út srpen 31, 2010 22:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To že byste v rámci SR nenastoupili do druhé etapy nemusíte řešit, určitě nastoupíte. Co se týče padání hry na Sosnové a podobně, mám takový dojem, že tyto problémy může způsobit nesoulad rozpisu a audio.dat. ALe přesnou souvislost sám nechápu, páč do toho až tolik nevidím.
Příspěvek Zaslal: út srpen 31, 2010 22:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

TO: PLESNIK Martin
http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?t=3660&start=270

Stačí se koukat Wink
Ne vždy to ale pomůže.

Jinak nechápu co zase řešíte s padáním Sumburku a s kousáním....tolikrát se o tom psalo, tolikrát se vysvětluje a furt nic... Prosím abyste přestali srovnávat jednotlivé nové tratě z hlediska trhání/netrhání. O tom to opravdu není. Je o tom co píše výše Štěpán. Nebudu ho opakovat, napsal to celkem jasně. Otázka "proč to tak je" je nemístná Cool

U Vlasty (nevím jakou má konfiguraci) to ale spíše vypadá na problém buď zvuku nebo procesoru...někdy pomůže u slabých PC ve Windows snížit HW akceleraci zvuku na střední START->ovládací panely->zvuky->záložka ZVUK->odstavec Přehrávání zvuku->UPŘESNIT->záložka VÝKON

OT: Nedávno jsem byl u nejmenovaného zákazníka, který měl problém, že nemohl spustit hru FarCry2, resp mohl, ale trhání bylo neúnosné. Ať prej mu to přijedu "spravit". Když jsem viděl jeho konfiguraci železa, tak jsem se v duchu pousmál a vzpoměl si na jeden návrh, který tu kdysi padl i ohledně Sumburku - že by se udělala light verze pro slabý kompy Smile Tři stromy jeden barák, dva vojaci za keřem a paříme i na 486tce. ...zavolat pánům do Ubisoftu, ať na tom začnou makat Smile

Omluva za nepatrný sarkazmus. Pokud jste někdo okolo Vysočiny, nabízím postavení kompu po dohodě za solidní cenu - nepřekročí 8000 s DPH a pojede na ní komplet RBR a další. To slibuju a je to vyzkoušené.
Příspěvek Zaslal: út srpen 31, 2010 23:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARTA Roman napsal:
... nabízím postavení kompu po dohodě za solidní cenu - nepřekročí 8000 s DPH a pojede na ní komplet RBR a další. To slibuju a je to vyzkoušené.
Spln jeste podminku "a pojede na tom 100% MacOS X" a okamzite vyrazim Smile
Příspěvek Zaslal: út srpen 31, 2010 23:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mně se RBR vždycky po chvíli hraní začalo sekat. Po tom, co jsem nainstaloval Windows7, šlape RBR jak hodinky.

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: st září 01, 2010 7:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 4 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme