Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. S.A.D.A.C. Rally 29.8. - 4.9.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PECUCH Roland:Tu druhou krizovku jsi ustál výborně Wink

Jinak na trati Šumburk mám jeden velký problém.Ve vracákách je jeden (levý trochu z kopce),který ať jedu jak chci,tak pokaždé dostanu penalizaci...Žádost o smazání penalizace jsem neposílal,protože jednou jsem se kvůli tomu zbytečně hádal a nechci znova...Nevíte čím to může být?
Příspěvek Zaslal: čt září 02, 2010 21:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty já ti nevím, mě rbr nikdy nějak extra nepadalo...o reset kvůli pádu sem žádal snad 3x za rok co to jezdím... A to se můj Athlon 3000+ hodně nadře aby mi to pěkně jelo Smile
Ale to je možná tím, že tam nemám milion nějakých vychytávek ukazujících to a ono. Smile
Příspěvek Zaslal: čt září 02, 2010 21:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETER Marek napsal:
Ty já ti nevím, mě rbr nikdy nějak extra nepadalo...o reset kvůli pádu sem žádal snad 3x za rok co to jezdím... A to se můj Athlon 3000+ hodně nadře aby mi to pěkně jelo Smile
Ale to je možná tím, že tam nemám milion nějakých vychytávek ukazujících to a ono. Smile

Vazim si ze sa chces nejako prejavit ci potesit ma ze tebe to ide ci co, zaroven nechcem byt OT a sprosty ale fakt tu v tomto vlakne nikoho nezaujima ci to tebe ide - mimochodom mne ide rbr bez problemov o nejaky ten piatok dlhsie ako Tebe a pytal som sa na fakticku vec ktora ciste teoreticky moze suvisiet s aktualnemi texturami a ocakavam len reakciu pokial ma niekto identicky problem a dojem ako ja pri aktualnom podniku. Neber to v zlom ale keby sem kazdy pisal "aj mne to ide" "aj mne a na takej zostave".... tak je tu cele vlakno zasvinene dalsimi sprostostami co sem nepatria.

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: čt září 02, 2010 22:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

@Marek: No, ono to nemusi byt jen tim.
Mne treba minulej rok nepadlo RBR snad ani jednou (rozhodne ne pri TR) a mesic pred letosni TR se normalne rozpadalo o stosest. Preinstalace RBR nepomohla, nic. Padalo to porad, ale bohuzel nijak predvidatelne. Windowsy mam holy, prazdny, slouzi jen ke hrani tri her a nijak s nima nesachuju. Navic zrovna mezi TR2009 a TR2010 jsem s tema windowsama nedelal tuplovane nic (ani jsem nehral, to az zase tedko pred TR abych se do toho nejak zkusil znovu dostat).
Jedine zmeny ktere nastaly byly standardni Windows aktualizace a v RBR odinstalovani ty spesl trate co byla pouzita na posledni TR a doinstalovani Fiesty S2000 a Sumburk (ten co jsem mel byla nejaka RC verze, takze jsem ji odinstaloval a nainstaloval posledni stazitelnou verzi). Zadna jina zmena s Win nenastala.

Dostal jsem radu to RBRko, tak jak je cely nainstalovany i s tratema proste Ready to Run, cely preslehnout znovu otocenejma tratema i kdyz uz nainstalovany jsou. Tak se tak stalo a zatim to jeste nepadlo (coz, pravda, jeste nemusi nic znamenat).
Příspěvek Zaslal: čt září 02, 2010 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROHLENA Martin





Založen: 11. 07. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Dobruška

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Na tu krizi v druhe etape to pro me dobre dopadlo.
Nebyt Sumbruku, ktery se mi tak nehorazne seka by to bylo jeste lepsi
Very Happy
V kazdem pripade diky klukum z A8ček, za zajímavé souboje a Bruďasovi obvzlášťe Smile Příště ahoj
Příspěvek Zaslal: so září 04, 2010 0:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

místo voodoo panenky jsem si koupil fiestu s1600 a mlátil tady do ní kladivem. I tak to Pavla Hatleho nezastavilo:) Takže gratulace, kdybych nepodělal gumy, je to těsnota, takhle jsem musel vsázet jen na to kladivo:)

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so září 04, 2010 11:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ehm, ja vim ze to bude asi vypadat hodne hloupe, ale ... jak se safra boduje? V pravidlech je
citace:
7.1. V každém podniku boduje prvních 30 jezdců v jednotlivých třídách.
Kde prvni ma mit dle tabulky bodovani 45 bodu, druhy 40 ... tricaty 1.
ale v prehledu TR ma prvni ve sve tride bodu 30, druhy 25 ... dvacaty 1.

Priznam se ze v tom zacinam mit vazne hokej.

(A ja se tak tesil ze budu mit konecne v TR nejaky ten bodik Smile)
Příspěvek Zaslal: ne září 05, 2010 0:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, nejsem první kdo se ptá, proč se boduje jen 20 míst, tj. bodování podle loňska ...
Příspěvek Zaslal: ne září 05, 2010 1:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: bodování Odpovědět s citátem

nene, je to něco mezi... Já i kolegové z týmu jsme obsadili 20., 21.,25, a 26. místo. Přesto jsme každý přispěli pouze jedním bodem. Taktéž bych měl mít 4 body za 27. místo... Tam mám 0 ...

tedy neboduje to ani jako loni, ani jako letos, nýbrž někde mezi. Musíme počkat na vysvětlení od organizatorů..

Ahoj
Příspěvek Zaslal: ne září 05, 2010 7:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

SENK David napsal:
Tisková zpráva vedení TR:
K dnešnímu poledni máme bez mála 300 registrovaných účastníků Team Rally 2010 a přidělených 242 licencí. Vzhledem k tomu, že každou hodinou přibývají další bylo i vzhledem k současnému stavu definitivně rozhodnuto, že bodování v následujícím ročníku TR 2010 zůstává v platnosti dle vydaných pravidel.


Toto napsal tiskový dne 18.08. 2010 v 12.30 hod., takže si myslím,že je pouze chyba na pluginu v počtech (nepředělaná tabulka na body) Wink Teda, pevně v to doufám,bo jsem byl 21. a díky totálce 100m před cílem Sosny bych přišel o body Evil or Very Mad Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: ne září 05, 2010 8:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bodování bude podle pravidel tj. 30 míst. Omlouváme se za chybu v nastavení. Jak to půjde, bude bodování opraveno dle nového systému.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne září 05, 2010 8:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem se lekl že příjdem o 37 bodů Wink .Jinak to celé byla krásná rally i když asfalt nemám moc rád.Opět musím pochválit výborné textury Smile.Děkuji pořadatelům za krásnou rally Wink
Příspěvek Zaslal: ne září 05, 2010 9:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PELANEK David





Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

STOPku na slušně rozjeté domácí soutěži mi vystavila technika. Na Šumburku PC (auto) nevydrželo. Je to k nasrání. Ve skupině to mohlo být klidně na podium. Opravdu výborný začátek nové sezóny. Hodně demotivující Sad

_________________
Montek Czech RBR Team - Lancer Evo 8
Příspěvek Zaslal: ne září 05, 2010 10:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pkud jsem něco přehlédnul tak se omlouvám, ale letos dostávají pohárky jen první tři absolutně a první ve třídě? Já myslel, že vždy dostali první tři v každé třídě.
Příspěvek Zaslal: ne září 05, 2010 10:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

preco nemaju ludia ktory su druhy a treti v kategorii v statistike poharik?
Příspěvek Zaslal: ne září 05, 2010 10:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 6 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme