Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

1. S.A.D.A.C. Rally 29.8. - 4.9.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, zvláštní to není, taky musíš brát v potaz kolik si v těch etapách odjel rychlostek, takže chyba se stala pravděpodobně u tobě. Já to dal jako příklad, že jsou tam i tací, kteří odstupovali v obou etapách a na bodech jsou. Kdyby sis to co jsem napsal pořádně přečetl, tak tam stojí cituji:"boduje i někdo, kdo to zahodil v obou etapách."

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: po září 06, 2010 19:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NODES Michal





Založen: 01. 01. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Český Krumlov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Martine, nejspisse jsi prehlisl toho smajla na konci
Příspěvek Zaslal: po září 06, 2010 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No,já se taky vyjádřím k tomu bodování.I když jsem to z počátku docela i uvítal,je fakt,že počty startujících se od loňska poměrně změnily a třeba na Sadac letos odstartovalo o 90lidí miň,než loni,což je skoro 20 lidí na třídu a to není málo.Loni bych to opravdu uvítal,ale spíše tak na 25,než těch 30.Letos je těch 30 už opravdu moc a pravidelně podle mě budou bodovat i lidi se 40min SR,což je opravdu moc a spíše to tak bude bodováni mršit,než že by to nějak pomohlo.
M.BICA: Co se toho odstupňování po bodu týče,tak to bych řekl že je vcelku normální a funguje to tak všude ve světě,že chvost,nebo druhá půlka bodujících je odstupňovaná po bodě.A i když si sice člověk může říct,proč se honit za 12 místem,když budu mět na 13tém jen o bod míň,tak to je sice fakt,přesto ale,když se to v té sezóně nakupí,může i těch pár bodíků jezdci,či týmu chybět Wink .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po září 06, 2010 19:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spis je zarazejici ta vysoka umrtnost. Ta ti v tom udela hodne.
Ale tak u 1. podniku se to mozna da brat jako normalni - vsichni byli nateseni a drobet se to precenilo.
Příspěvek Zaslal: po září 06, 2010 19:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOLECKAR Tomas





Založen: 26. 03. 2005
Příspěvky: 89
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přátelé,kamarádi nenašel by se tam někde jeden bodík za 1 flek od konce??? Very Happy Musím se přiznat, že mám zvláštní pocit. Sad

_________________
#47 Schumi

www.hsfrt.ic.cz
Příspěvek Zaslal: po září 06, 2010 21:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PREISINGER Peter





Založen: 07. 11. 2007
Příspěvky: 80
Bydliště: Bratislava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Onoho casu ked som poriadal timovy cup tak som riesil tych co dosli na body za pomoci SR velmi jednoducho - pocet ziskanych bodov minus 2b za SR. Aj pre pre mnohych pomalsich ale spolahlivych jazdcov TR by to podla mna bolo zadostucinenie za spolahlivost. PRIKLAD: 20 miesto bez SR = 20 ; 20 miesto zo SR minus napriklad 3b = 17

_________________
KC MOTORSPORT - http://www.kcm-rbr.cz/ LADA Cup 21074 - http://rbrslovakia.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: po září 06, 2010 22:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ač nerad (vzhledem k tomu, že jsem to zahodil), tak musím přiznat, že takové bodování za nic se mi opravdu nelíbí... Ale zas na druhou stranu, když nebudu stíhat, tak stačí zapnout RBR a 2x odstoupit... Laughing

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: po září 06, 2010 22:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je zajímavé, že jsou všichni "chytrý" PO závodě Rolling Eyes. Že bude o dost méně lidí se vědělo dost brzy, tak jste mohli lamentovat a brečet dřív Confused Neříkám, že je vše ideální, ale jistě nečekáte, že se v rozjeté sezoně budou měnit podmínky tak zásadním způsobem Shocked A že je od 10-tého fleku odstup po bodu Question No a co, to má být snad rozdíl podobný jako mezi 1 - 2 místem Question Snaž se být do TOP 10 a máš větší rozestup Wink A jak už někdo napsal, ve finále můžou hrát důležitou roli i body za 12. či 13. místo, v součtu 12 podniků to je 12 bodů Idea Idea Idea
Příspěvek Zaslal: po září 06, 2010 23:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK David





Založen: 01. 12. 2005
Příspěvky: 36

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vážení příznivci Team rally,

cítím potřebu to malinko zhrnout, ať se zbytečně nerozvášníme nad jedním tématem:
- změna bodového systému určitě není ideální a prochází vývojem ve všech odvětvích nejen motoristického sportu; rozšíření počtu bodujících vyšlo z široké řady připomínek, že pokud nejedu v TOP 20, nemá pro mě cenu v TR závodit (názor celkem dost početné skupiny účastníků minulých ročníků). I proto Hrouda vyhodnocoval v rámci TR vlastní bodování nenominovaných jezdců a už se po něm dost lidí ptá na letošní ročník
- počet nominovaných za tým zůstává a tak se rozšiřuje možnost bodovat týmům, které by v minulosti na nějaký větší počet bodů nedosáhli a mají tak větší šanci se někam propracovat a myslím si, že i větší motivaci
- nechme bodování čas a prostor, jedině praxí se každá změna ukáže, jestli byla dobrá nebo ne; to co se někomu zdá hloupé a nevhodné, může dalším naopak vyhovovat a motivovat je
- a ještě na závěr pohled do minulých ročníků: v prvních podnicích nového ročníku se vždy výrazně víc bourá než v těch následujících, dojde k umravnění a k posílení týmového ducha.
Těším se se všemi na další podnik.
Příspěvek Zaslal: út září 07, 2010 6:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALEK Vlasta





Založen: 04. 04. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Brtnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Velmi dobře,pane tiskový mluvčí. Very Happy .
Svůj slabý hlásek bych přesto přidal k názoru Petera Preisingera,ohledně snížení bodů za SR. I když na druhou stranu vím,že by to přidalo spoustu práce při přepočtu bodů.
Příspěvek Zaslal: út září 07, 2010 8:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Velmi zajímavý nápad Peter. Líbí se mi to.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út září 07, 2010 14:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Před další sezonou TR o tom můžete diskutovat a navrhnout, v té probíhající už nikoliv. Nebudou se přece měnit pravidla jednak v rozjetém podniku a jednak po každém návrhu Rolling Eyes Jak psal tiskový mužíček .... nechme bodování čas a prostor... Wink
Příspěvek Zaslal: út září 07, 2010 15:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jirko, jestli jsi diskuzi sledoval, tak navrhovat ani diskutovat se tady moc nemohlo. Všechno bylo dáno a já jsem se k bodování vyjadřoval už před sezonou.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út září 07, 2010 16:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Právě proto se Ti divím, že se do toho pouštíš i teď. Přece Ti musí být jasné, že se to v průběhu sezony na 99 % měnit nebude Wink Dej to jako návrh ke konci sezony, či na srazu Laughing
Příspěvek Zaslal: út září 07, 2010 16:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prostě to zde jako návrh padlo a je jedno kdy. Pořadatel, pokud bude chtít, si to někam zapíše.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út září 07, 2010 16:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme