Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12. Montek Rally - 17.-23.4.2011
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: 12. Montek Rally - 17.-23.4.2011 Odpovědět s citátem

Finálový podnik Team Rally 2011.
Jako již tradičně je posledním podnikem sezóny Team Rally závod pořádáný týmem MONTEK MOTORSPORT, který se jezdi na tratích Monteklandu.
Pro tento ročník nás ale bohužel nečeká žádná závratná novinka. Pouze je vydána finální verze tratí Monteklandu, kde byly opraveny drobné nedostatky,chyby a rychlostní zkouška Šourkov a Šourkov 2 je dokončena včetně stínů.
Tuto finální verzi je možné stahovat ZDE. Nebo taky ZDE.
S původní instalací Monteklendu Vás to do závodu již nepustí.

Ještě dnes nastavím první oficiální testy před Montek Rally. Na každou RZ budou dva možné průjezdy. Aby nebylo nutné jet 10 RZ najednou, rozdělím první průjezdy na tratě I. a II. Stejně tak to bude v příštím týdnu, kdy bude možný další průjezd.

Test č. 1
Test č. 2
Test č. 3
Test č. 4


Naposledy upravil SENK Michal dne so duben 09, 2011 12:22, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st duben 06, 2011 16:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen dotaz: Montek099 má 739MB, finální verze má POUZE 438.6MB Shocked Je to tak v pořádku Question

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st duben 06, 2011 18:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to v pořádku. Časy jsou zlé, musíme šetřit Smile
Wally použil lepší systém zabalení tratí do instalátoru. Všechno je OK.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st duben 06, 2011 18:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MASTRLA Martin





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Varnsdorf

Příspěvek Předmět: 12. Montek Rally - 17.-23.4.2011 Odpovědět s citátem

Ahoj Michale, nechci dělat zmatek, ale nebylo loni nějaké omezení, ze 4 testů se mohli jet jen 3 a pokud to bylo porušeno byla dotyčnému dána penalizace, to letos platit nebude?. Omluva předem jestli jsem to nepochopil Laughing Laughing zatím Martin
Příspěvek Zaslal: st duben 06, 2011 20:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyby jsi se podíval na testy,tak uvidíš, že nejprve se jednou trasy s označením I a v druhém testu pak II. Tedy jedeš pokaždé jinou (v jiném směru), no a příští týden to bude stejně,tzn.,že každou projedeš 2x Shocked Wink Pokud tedy nemáš více profilů Exclamation

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st duben 06, 2011 20:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MASTRLA Martin





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Varnsdorf

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Jirko, díky za vysvětlení a upřesnění - narážku o profilech nemůžeš myslet vážně Laughing Laughing To by mě ze sna nenapadlo - to snad nikomu za to nestojí Question Martin
Příspěvek Zaslal: st duben 06, 2011 21:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si odjel testy - stíny na Šourkově pěkné. A ačkoli jsem to nejen já zmiňoval komentářích oficiálních testů, když už to máte jako finální verzi, tak mne docela zaráží, že tam máte opět chybu v rozpise Hroudovan 2 - pravá tři stopadesát (největší skok, pak pravoúhlá zatáčka doleva, pokračování ve sjezdu, esíčko levá pravá a pak na konci sjezdu má být hláška), ačkoli jsem na tu chybu upozorňoval již loni. A omlouvám se tím předem Michalovi Šenkovi, páč ačkoli mám dojem, že mi opravu loni posílal, tak ji nikde nemám.

Tak bych prosil to opravit, případně zde aspoň postnout opravený soubor rozpisu.

Jinak teda nevím jak to bude v Montek Rally, ale v té tmě se mi tady jelo poměrně slušně. K mlze se radši vyjadřovat nebudu, pořadatelé evidentně s mlhou ve skutečnosti doposud nemají dost zkušeností Very Happy .

Jinak se tedy na tento závod těším moc, je to pro mne kromě Carlsbad Rally vrchol sezony nejen díky tomu, že je to poslední závod a doufám, že sám sebe nezklamu.
Příspěvek Zaslal: po duben 11, 2011 11:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Opravený rozpis na Hroudovany II sem co nejdřív dodám. Za to se omlouváme. Bohužel se asi do posledního instalátoru dostala původní chybná verze.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po duben 11, 2011 12:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl jsem se zeptat, jaká fyzika povrchu je použita pro tratě Monteklandu (pokud je stejná, jako některé jiné tratě v RBR). Mám totiž dojem, že stejná jako pro USA není, že se to spíše blíží Austrálii. Proč se ptám... osobně nejsem příznivcem trénování RZt tak, že ty, které se jedou v závodě si všechny několikrát najíždím, ale spíše si najít nějaký vhodný testovací úsek, který povrchem a stylem odpovídá dané rally, naladit setup a pak si odjet jen "seznamovačky". Nicméně takto to lze udělat v reálu, anebo v případě tratí, které jsou volně k dispozici v shakedownu. Na samotných oficiálních seznamovačkách to není šance dost dobře zjistit.

Jako ideální věc, která mne napadla, ale proti které by určitě spousta lidí protestovala a ani by asi realizovatelná nebyla je vytvoření krátkého testovacího úseku pro každou rally (tzn. stejný povrch jako určitá sada tratí a podobný tvar trati), stačilo by třeba půl km. No a jinak by tratě byly zablokované a nešlo by na nich jezdit v shakedownu, pouze v online rally Smile

Edit: Ten návrh je samozřejmě hypotetický, jen taková idea Smile a pokud by to šlo, vztahovalo by se to i na základní tratě.


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne st duben 13, 2011 12:30, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: st duben 13, 2011 11:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nápad zajímavý Jardo, ale asi zbytečný vůči počtu RZ, které máme k dispozici. Např. Carlsbad rally víš, že se jede s France modem, takže není problém si ty tratě najet, protože jich moc není.
Asi specifický Montekland je nejblíž tomuto návrhu. Kromě pár jedinců ho k dispozici ostatní nemají Idea

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: st duben 13, 2011 11:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ, možnost trénovat má na Monteklandu jen někdo, ale na druhou stranu, nikomu není upíráno právo udělat si vlastní nové rychlostní zkoušky a z nich pak vytvořit podnik TR Cool

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: st duben 13, 2011 13:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tratě dělané z amerických jsou americké. I když někdo říká, že je to jiné, tak tam jsem skutečně jen vymazal objekty a nasázel jiné. Šourkov má fyziku mám pocit z anglie, ale už si nejsem jistý. A co se tréningu týče, tak já vím o třech lidech, kteří mají kódy a jednom, který má jen pár tratí a všichni slíbili, že to dál šířit nebudou. Ani kolegové z týmu tu možnost nemají. Kromě úzkotína si myslím není problém trénovat v americe a stačí jezdit po trati a neřezat to, široké je to dost.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 13, 2011 14:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, díky za odpověď. Pak to byl jen mylný dojem. A akorát taková oprava - myslím, že kromě Šourkova ne Úzkotína Smile (a i ten jde trénovat na jisté japonké trati žejo Smile
Příspěvek Zaslal: st duben 13, 2011 14:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No já to mysle tak, že tři tratě jsou široké ameriky a jen přibily stromy mimo trať. Úzkotín je sice taky amerika, ale zúžená a stromy jsou blízko. Tu jsem myslel, ale ono to vlastně tak trochu trénovat jde taky no a Šourkov se trénovat nedá vůbec. Cool (tak né že mě tam budete porážet, Krtku, nebo si ji najedu)

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st duben 13, 2011 15:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, tak když už jsme to tady tak rozmazali, tak ono, pokud je opravdu povrch stejný, tak se zrovna Montek dá celý perfektně natrénovat v Americe. Úzkotín v podstatě = Prospect. Tam je to jen texturová kosmetika. Ostatní jsou též stejné, akorát pár nových šutrů kolem trati (Lernovec) a jinak jen nové stromy přímo na hraně kraje cesty. Takže zrovna tady je celkem jedno, zda už se trénuje přímo na Monteku, či ne. Akorát ten pocit stromů blízko ... no a Šourkov, kdo najde podobnosti, ví kde trénovat Smile
Příspěvek Zaslal: st duben 13, 2011 15:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme