Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally 19. - 25.9.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tato soutez patri pro me k jedne z nejhezcich v Team Rally. Dekuji za ni. O to vic me mrzi, a omlouvam se i ostatnim, ze vznikl chaos v texturach a nektere trate byly bez nich. Bohuzel jsem dostal jinou skladbu, nez ktera se jela - moudre se presunul padajici Falstone II na zacatek a tak se to trochu prehazelo. Sad

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so září 25, 2010 9:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GRUNTORAD Franta





Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek Předmět: Protest Odpovědět s citátem

Zdravím,tak si tak jedu druhou etapu,poslední RZ 26 a první mezičas se mě neukázal,druhý jo,ale v něm jsem nefiguroval jak časem tak ani jménem,a dojedu do cíle a najednou mě to ukáže DNF!!Připočetlo mě to SR za tuhle poslední RZ,a přitom jsem nehavaroval,nevolal díváky,a nebral zkratkama.Je to pro mě docela šok,v životě se mě tohle nestalo!Poslal jsem mail na TR mail přesně podle pravidel a nikdo se zatím neuráčil odepsat proč se tak stalo,nebo prostě s nějakým odůvodněním.Tímto žádám pořadatele aby si otevřeli TR schránku a mrčli na můj problém-mail i s replayem.Díky
Příspěvek Zaslal: so září 25, 2010 14:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Letošní CRF Odpovědět s citátem

Ahoj, texturama se netrap, je rozhodně lepší mít FALSTONE II na začátku, i za cenu "malinko"proházených textur. Takže úplně v pohodě.
Podnik krásný, ale dlóóóóóuhý ....

GRUNTORAD Franta:
Otočená rallye škola tohle občas dělá. Nejsi první. Vzniká to v míste několika brodů. Pokud neprojedeš brody čistě, mineš druhý checkpoint a tím dostaneš penalizaci. Mě se to třeba stalo jednou a podruhé na, myslím, Hrádku 1.

Ludvík
Příspěvek Zaslal: so září 25, 2010 15:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REGNER Tomas





Založen: 18. 01. 2010
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, tak nemůžu odjet druhou etapu. Píše mi to: "Nenalezeno správné nastavení auta" nebo tak nějak. Se setupama jsem si hrál, to je pravda, ale myslím, že jsem ho vrátil tam kde byl. V pravidlech TR jsem nic nenašel, že bych nemohl měnit setup.
I tak mi to nedalo a vytáhnul jsem si setup z vlastního replaye z 1.RZ a stejně mě to nepustí. Nevíte někdo kde by mohl být problém?
Příspěvek Zaslal: so září 25, 2010 17:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HARANT Lubos





Založen: 29. 07. 2008
Příspěvky: 30

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tome podle mého jak změníš setup i když ho pak vrátíš zpět tak ti to tam nepustí
Příspěvek Zaslal: so září 25, 2010 18:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REGNER Tomas





Založen: 18. 01. 2010
Příspěvky: 6

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nakonec pomohl reset turnaje.
Tímto děkuji za rychlý a vstřícný přístup pana vedoucího Very Happy
To, že jsem to rozstřelil na 3.RZ je věc jiná Embarassed
Příspěvek Zaslal: so září 25, 2010 19:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Set mezi etapou měnit můžeš,nesmíš jej měnit pouze v rozjeté etapě,když padne hra a zažádáš o reset.

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so září 25, 2010 20:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

I Když ještě není úplný konec, tak bych chtěl poděkovat za krásnou a extrémně náročou rallye.. Jak jsem avizval před startem.. na rally jsme se hrozně těšil a moc jsem si jí užil a podiové umístění je mi odměnou za tvrdé tréning i přes dvě stupidní chyby, které nakonec na celkový výsledek neměli vliv..
Gratulace všem bez SR v cíli! byl to boj!

ještě podotknu - poprvé jsem překonal v absolutní pořadí Jindru Kalivodu..
Jinro zase si jel parádě!
Příspěvek Zaslal: so září 25, 2010 21:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Re: Protest Odpovědět s citátem

GRUNTORAD Franta napsal:
Zdravím,tak si tak jedu druhou etapu,poslední RZ 26 a první mezičas se mě neukázal,druhý jo,ale v něm jsem nefiguroval jak časem tak ani jménem,a dojedu do cíle a najednou mě to ukáže DNF!!Připočetlo mě to SR za tuhle poslední RZ,a přitom jsem nehavaroval,nevolal díváky,a nebral zkratkama.Je to pro mě docela šok,v životě se mě tohle nestalo!Poslal jsem mail na TR mail přesně podle pravidel a nikdo se zatím neuráčil odepsat proč se tak stalo,nebo prostě s nějakým odůvodněním.Tímto žádám pořadatele aby si otevřeli TR schránku a mrčli na můj problém-mail i s replayem.Díky

Mily Frantisku,nez tady zacnes psat dopisy o "uraceni" poradatelu, precti si pravidla a zjistis, do kdy ze se resi protesty...nebo ja ti to ulehcim: do tydne po skonceni podniku.
Omlouvam se za absenci diakritiky, pac sedim v hospode a pisu z telefonu. Pivo mi ale vubec nejede, celou dobu dumam, jak jsem toho Fandu poskodil, ze jsem se tim nezabyval hned....

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: so září 25, 2010 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: poklona Odpovědět s citátem

reset z hospody? Chlapi, vy jste borci!!!!! Diky za vaší práci!!!!!!!!! Very Happy
Příspěvek Zaslal: so září 25, 2010 21:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VONKA Leo





Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: Re:reset z hospody Odpovědět s citátem

Milý Pavle Smile Rozhodně si nenech kazit chuť na pivo. Faňa z toho byl trochu zdrcen proto se celkem neobratně vyjádřil směrem k řešení problému. Ale prva psal žádost o reset - a tam jistě uznáš, že týden na řešení by nebyl až tak v pohodě.
Rozhodně bude čekat na vstřícné řešení v rámci pravidel. Taková kravina co se mu přihodila (navíc podle všeho jde o již dříve známý problém) se jistě dá v pohodě vyřešit, protože mu zůstal záznam.
Tak rally zdar a dobré pivo.

A abych nezapomněl:

FRT je váááálec !!!
Příspěvek Zaslal: so září 25, 2010 23:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: TR RESET Odpovědět s citátem

Vážené vedení TR, prosím akutně, zda tu někdo jste, omlouvám se za tak pozdní rušení a vím, že je to hlavně moje chyba jet tak pozdě, ale spadlo mi to při načítání první RZty druhé etapy.... mám rozjetý životní závod. Prosím pomozte mi s resetem někdo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: so září 25, 2010 23:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, tak nic no Confused Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Neuvěřitelné. To se snad nedá ten pocit popsat. Bych celé závodění nejradši poslal někam. Zaprvé jsem věnoval hodně času pořádnému nastavení auta. Japonsko mi sedí a vyšlo mi na moje poměry výborně, deváté místo ve skupině a malé rozestupy kolem. Tak jsem dnes perfektně doladil setup na Anglii, kde se nechytám, tak aspoň setupem jsem to chtěl vylepšit.... jenže domácí poměry mi opět nedovolily sednout k tomu dříve než "za pět minut dvanáct konec etapy" a žuch... načítání RZ1 Falstone II a buch do Windows, čtvrthodiny do půlnoci a nulová šance na reset. Je to moje chyba samozřejmě a můžu jen nadávat manželce a dcerce, že mi nedávají jiné možnosti. Snad se nebudou divit, když budu zítra jen nevrlý a naštvaný. Opravdu hrozný pocit. Parádní závod, parádní skladba, parádně nastavené auto a perfektně rozjeto na životní výsledek a snad účast ve Wormově videu... a zase nic a zase nic. To je prostě PECH
Příspěvek Zaslal: ne září 26, 2010 0:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Re: TR RESET Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Vážené vedení TR, prosím akutně, zda tu někdo jste, omlouvám se za tak pozdní rušení a vím, že je to hlavně moje chyba jet tak pozdě, ale spadlo mi to při načítání první RZty druhé etapy.... mám rozjetý životní závod. Prosím pomozte mi s resetem někdo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Já myslel, že když to spadne při načítání první erzety etapy, tak ani reset neni třeba a z výpisu turnajů tě to nezmizí?! Vždyť o tom píše i Hrouda, že se kvůli tomu Falstone2 posunul, aby se jel první.

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: ne září 26, 2010 0:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli je to tak, tak to je na infarkt Shocked Crying or Very sad. Nejsmutnější na tom je, že kdybych dostal SR 60 min. tak přece jen dostanu asi 2b za 29. místo. Takto, když jsem vlastně do druhé etapy z hlediska pluginu vůbec nenastoupil, budu mít jen DNF a nic Sad

No, ale i v této situaci musím moc pochválit skladbu tratě a doufám, že se v TR2010 ještě něco podobně logického na šotolině objeví a že to nebudou experimenty jak co nejoriginálněji poskládat stávající RZty RBR.
Příspěvek Zaslal: ne září 26, 2010 0:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme