Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

2. CRF-RBR Rally 19. - 25.9.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No Jardo je to tak. Proto se dával Falstone II na začátek etapy. Pokud to spadne při načítání první RZ, reset není potřeba

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: ne září 26, 2010 9:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KRATOCHVIL Roman





Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Čína,Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musím malinko poupravit to,co napsal Chrást.....Chrást sice byl v hospodě,ale nepil pivo(je nachlazený)léčil se slivkou Shocked já sice nejsem nachlazený,ale pomáhal jsem mu Cool je to OT?tak to se omlouvám....stejně nevím co je OT Rolling Eyes jo a tahle rally se nám povedla už o něco lépe....ještě zabojujeme!!! Very Happy

_________________
Krtek
SUPER ZELENĚ ZELENÝ ADMIN
http://www.hsfrt.ic.cz/
Příspěvek Zaslal: ne září 26, 2010 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PASKER Ota





Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Kolinec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, mě osobně spadl Falstone II při načítání téhle TR 2x za sebou, po 3 se načetl a jelo se. Turnaj jsem měl klasicky v nabídce, takže jsem nemusel žádat o reset. Jo a ani jsem nemusel nic instalovat, prostě se načetl až na potřetí. Jardo, přišel jsi tak o možnost pěkně bodovat, což na druhou stranu umožnilo bodovat mě i s 25 minutami SR.
Příspěvek Zaslal: ne září 26, 2010 10:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKSOVSKY Jakub





Založen: 06. 08. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: Praha, Czech

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

krtku já vím co je OT, tatínek říkal, že prý obrněný transportér. Takže s tvojí postavou nemůžeš být nikdy OT Embarassed

_________________
YARGH! / KirK
Don´t Panic............Douglas Adams
Mirek kecá Smile
I Got A Fever, And The Only Prescription Is More Cowbell!
Příspěvek Zaslal: ne září 26, 2010 11:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Re:reset z hospody Odpovědět s citátem

VONKA Leo napsal:
Milý Pavle Smile Rozhodně si nenech kazit chuť na pivo. Faňa z toho byl trochu zdrcen proto se celkem neobratně vyjádřil směrem k řešení problému. Ale prva psal žádost o reset - a tam jistě uznáš, že týden na řešení by nebyl až tak v pohodě.
Rozhodně bude čekat na vstřícné řešení v rámci pravidel. Taková kravina co se mu přihodila (navíc podle všeho jde o již dříve známý problém) se jistě dá v pohodě vyřešit, protože mu zůstal záznam.
Tak rally zdar a dobré pivo.

A abych nezapomněl:

FRT je váááálec !!!

Mily Leo, pokud plugin dopocita sr a vyda dnf, tak reset nejde udelit. A jak pises spravne, zadost F. Gruntorada byla formulovana dost "neobratne".

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne září 26, 2010 12:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
GRUNTORAD Franta





Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek Předmět: Protest Odpovědět s citátem

Omlouvám se,vím že to bylo řečeno až moc dramaticky vůči vám,je to tím jak mě to dostalo,byl jsem z toho docela nasranej tak mě to ujelo,takže ještě jednou sorry.Jinak bylo by dobrý,že když někdo podává protest a pošle to na váš mail aby od vás přišla odpověd jako že se to bude řešit,takhle potom nikdo neví na čem je.Je samozřejmě jasný že nemůžete sedět u komplu furt,ale aspon nějaká odpověd by se šikla.Toť můj názor.A neberte to že se do vás navážím,jen říkám názor co by mohlo být lepší.
Příspěvek Zaslal: ne září 26, 2010 17:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím ke kontrole zkracování z CRF rally odesílejte RZ9 Sipirkakim a RZ14 Tanner 2. Časový limit pro uploadnutí vyprší ve středu 29. 9. ve 23:59.

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: ne září 26, 2010 20:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
GRUNTORAD Franta





Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Kraj Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji pořadatelům za vyřešení protestu Cool
Příspěvek Zaslal: st září 29, 2010 12:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CHRASTINA Pavel





Založen: 28. 10. 2005
Příspěvky: 471
Bydliště: Slušovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kontrola CRF rally dokončena. Dvacetisekundový bonus si odnesli Lukáš Útrata (N4-Tanner 2) a Martin Zvěřina (S2000-Sipirkakim).

_________________
#19 CHRÁSTwww.hsfrt.ic.cz
Image
VÍTĚZ TR2007(WRC), TR2008 (WRC), TR2009 (WRC), EURO 2(N4), EURO 3(WRC)
Příspěvek Zaslal: so říjen 02, 2010 0:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Reportáž z CRF rally

ke stažení ZDE (204 MB)

nebo můžete sledovat online ZDE

Přeju příjemnou zábavu Cool

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: pá říjen 08, 2010 10:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VANEK Martin





Založen: 16. 03. 2009
Příspěvky: 51

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepší jsou záběry z vrtulníku Cool Super

_________________
Ford Focus WRC 2006
Příspěvek Zaslal: pá říjen 08, 2010 12:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DAKUJEMEEEEEEEEEEE !!! Smile... zacnem stahovat len co nieco dostahujem
Příspěvek Zaslal: pá říjen 08, 2010 12:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Video tradičně parádně udělané. Super. Co se týče kamery - doporučil bych tvůrcům při pořizování videa nastavit rozlišení 4:3 a nemuset tak řešit rozpliznutí obrazu camhackem, který nefunguje na statických kamerách a i na běžných záběrech (třeba ten vrtulník) se mi zdá, že to není uplně ono. Rozlišení 4:3 můžete nastavit i na širokoúhlém LCD. Akorát je potřeba vytipovat to správné, které umí monitor přesně natáhnout na širokoúhlý obraz. Např. já mám Samsung 22", nativ. rozlišení 1680x1050 a rozlišení 1024x768 tam funguje zcela dobře. Pokud pak uděláte screen při takovém nastaveném rozlišení, ačkoli to bude ve hře rozplizlé, výsledek mimo hru pak bude ok. A totéž se týká toho videa.
Příspěvek Zaslal: pá říjen 08, 2010 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme