Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

4. HSF Rally 31.10.-6.11.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
....Možností je a bylo přitom spoustu - od založení náhradního podniku pro tyto jezdce s ručním dopočítáním bodů....


A to je SADAC něco tak extra?

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: po listopad 08, 2010 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PILAR Vladimir





Založen: 06. 01. 2006
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

2 Japan- A neměl by to řešit spíš Sadac.Třeba taky vrtáš v něčem,co už si kluci vyřikali.
Příspěvek Zaslal: po listopad 08, 2010 19:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUBICIK Josef





Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Bruntál

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Japan,kdyby jsi raději trénoval,místo toho čmárání Cool

_________________
http://www.f-r-t.wu.cz/
Příspěvek Zaslal: po listopad 08, 2010 20:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, jste trapní Smile. Všichni do jednoho. Až se to bude týkat vás, budete mluvit jinak. Howgh
Příspěvek Zaslal: po listopad 08, 2010 22:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,no kdyby se to jelo znova tak mě by to celkem bodlo Very Happy ,néné nedělejme z toho guláš,Japan má pravdu v tom,že se to mohlo řešit trochu jinak než je současný stav.Tom Mikl odstranil problém se startem rally někde kolem poledne a kdyby byl náhodou mimo a nebyl by kdo to tak rychle vyřešit byl by to určitě větší problém,tady přeci nejde vůbec o Sadac - to že má někdo málo času na ježdění není problém pořadatele.Jel jsem jednou pro mě dost důležitej turnaj,kde mi šlo o celkové umístění na bedně a nechal jsem druhou etapu až na poslední den,kdy vypadl web a já v tu chvíly myslel že se zblázním.Jestli se Sadačtí rozhodli při nominaci tak jak se rozhodli,byl to v tomto případě jejich problém a určitě věděli co riskují.Něco pořádat je vždy dřina,ale jen když se to dělá pořádně.To mají pořádající týmy tak málo jezdců,aby se nenašel aspoň někdo kdo dohlídne průběh častěji?,jak se sakra může stát že někdo dostane restart až po 24 hodinách a více od podání?
Prostě se stala chyba a nic se neděje - to je problém.Hlavně že v pravidlech je upozornění jezdcům že při pádu hry 2 hodiny před koncem turnaje nemůže počítat s resetem,nějak to asi nechápu,to jako v reálné rally to pořadatelé zabalej taky 2 hodiny před koncem závodu?.Nemám v úmyslu nic hanit,TR je super věc,ale pojďme takové věci řešit, ať se to nestává.


Naposledy upravil CECH Mira dne po listopad 08, 2010 23:44, celkově upraveno 1 krát

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: po listopad 08, 2010 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHIMMER Jakub





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímalo by mi, kdyby se SADACčtí neozvali, jestli by to v tuhle dobu tady ještě někdo řešil. Vedení jim nic nedá, protože by (alespoň u mě) dost ztratilo na důvěryhodnosti a my, jezdci, máme alespoň větší jistotu, že se to na dalších závodech nebude opakovat, protože podle mě si teď každý, kdo bude dělat textury pro další podiky, dá o dost větší pozor, aby se vyvaroval podobným problémům. Všechno špatné, je přece k něčemu dobré.

_________________
Mobil1 Racing Team isn´t died!! Never alone!!
Příspěvek Zaslal: po listopad 08, 2010 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JaPan> Raději bez komentáře.

Mira Čech> Sám určitě víš, že je nereálné sedět 24h v kuse u PC, a čekat, až někdo zažádá o reset nebo přijde s nějakým problémem. Řekl bych, že pořadatelé do jednoho mají svou práci, svou rodinu a své povinosti, které musí plnit. Pokud se najde někdo schopný, kdo tady bude sedět 24h denně, obětuje rodinu, volný čas atpod, a bude dohlížet nad závodem, prosím, ať to napíše tady, jen tím TR jako takové pomůže. Nevěřím, že se tady někdo takový najde, který by pro to obětoval tolik volného času, jako pořadatelé.

Ono blbě kecat a rýpat jde líp, než nějak TR pomoc. (není na tebe Míro Wink )

SCHIMMER Jakub > Problém nebyl v texturách samotných, ale v nastavení turnaje. Sme lidi a každý dělá chyby, a kdo říká že ne, tak ať si hrábne do svědomí Smile


Snad sem na nic co sem chtěl napsat nezapomněl
Příspěvek Zaslal: út listopad 09, 2010 0:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHIMMER Jakub





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To PETER Marek : Díky za upřesnění, ale tak víš, jak jsem to myslel Cool

_________________
Mobil1 Racing Team isn´t died!! Never alone!!
Příspěvek Zaslal: út listopad 09, 2010 13:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JJ,pořádám IF Cup a vím co je stím práce,to mé slovo ,,častěji,, neznamenalo 24H denně,ale co bych rozdával rozumy,ať si to každej dělá jak chce.Něco pořádat je vždy nevděčné,protože je mnoho názorů a úhlů pohledu,ale nikdo mě nepřesvědčí o tom že není možný zaměstnat pořádající tým jezdců na týden tak aby bylo nagací méně.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: út listopad 09, 2010 14:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty asi nechápeš systém udělování resetu Rolling Eyes Nebo si myslíš, že pořádající team se stará o udělení resetů Question Omyl, o toto se starají JEN lidé kolem Michala Š. a těch je pohříchu málo... Crying or Very sad Kdyby mohl resety udělovat pokaždé pořádající team, byl by v tom pěkný bordel a nikdo by to nedokázal uhlídat Rolling Eyes

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: út listopad 09, 2010 18:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano nechápu,protože v pravidlech o tom že resety uděluje ředitelství TR není ani zmínka,maximálně si to můžu odvodit z toho že je potřeba poslat žádost na mail TR,ale to neznamená že musíš hned tak chytračit když v pravidlech se dočtu např. ,,5.6. Prvních 12 týmů z výsledkové listiny TR 2009 má právo uspořádat podnik TR nesoucí název týmu,, a toto ,, Resety se budou řešit průběžně dle možností pořadatele.
No nic už budu zticha a radši budu trénovat jak někdo radil výše.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: út listopad 09, 2010 21:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, když nevíš jak něco funguje, tak se zde nerozčiluj Rolling Eyes

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: st listopad 10, 2010 8:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SUDICKY Mira





Založen: 29. 03. 2008
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Míry se musím zastat. Jen tak se zbytečně nerozčiluje, má rodinu a spoustu povinností jako ostatní a také zvládá dělat perfektně IF Cup s pomocí pár členů v týmu. A pravidla TR hovoří jasně, jak je popsáno výše, takže kdepak asi máme získat tu informaci, že resety uděluje pouze vedení TR? Kolem RBR je stále spousta nejasností a kde se má člověk zeptat, když je forum už nějaký čas zamčené??? Takže všichni tápeme se svým compem a nastavením RBR, volantu, fyzik atd. a komunikujeme pouze přes naše weby. Je to škoda. Jezdím už 3 roky nebo tak nějak a stále ladím nastavení volantu (G25) vůči RBR. Takže bych například uvítal vlákno o nastavení profileru s G25kou, abych si konečně ujasnil, jak dosáhnout co nejvíce realistického vnímání hry. Jinak textury byly parádní a naprosto respektuji rozhodnutí vedení TR ohledně sporu s HSF. Nasadit do závodu Davida, když věděli, že má na to pouhé cca 2-3 hodiny, bylo velmi riskantní a risk nevyšel. Dle mého názoru bylo učiněno vše velmi rychle, aby se rally odstartovala. ZDAR !!

_________________
Míra Sudický
Příspěvek Zaslal: st listopad 10, 2010 10:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sáhnete si sami do svědomí kdo má celí den na to sjet RBR ? Určitě většina nebo polovina znás má rodiny a nemá čas na to sjet TR kdy se jim zamane , David musel služebně do Finska a to jeho chyba nebyla a hlavně ani nebyla jeho chyba že nemohl odstartovat , kdyby nenastala chyba tak by to v pohodě stihnul , ani já nemám celí den na to sjet TR , já příjdu ze školy po pul 5 a tak dvakrát do týdně si musím udělat čas na TR

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st listopad 10, 2010 10:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jakube,to je ale problém každého kolik času má na tuto zábavu,(to že byl start HSF posunut o 4 Hodiny je ale samozřejmě něco jiného),každý ví co riskuje.Nepíšu do Fóra moc často,ale na keci pana Hazeho musím reagovat - ano že nevím jak něco funguje a myslím že většina účastníků TR pořádně neví jak něco funguje a kdyby jsi místo toho ,,ochotného vysvětlování,, mi třeba přez PM osvětlil celý problém,tak by jsme se mohli i normálně pobavit.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: st listopad 10, 2010 14:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme