Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

5. KCM Rally 21.-27.11.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FELCMAN Radek





Založen: 09. 01. 2009
Příspěvky: 28
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný výběr, asfalt se pojede dobře. Jen doufám, že teď už mi nevypadne elektrika... Asi si dám za záda kameru... Very Happy
Příspěvek Zaslal: po listopad 15, 2010 22:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové z KCM, byl opravdu ten Hrádek 1 nutný tam kde je a nikde jinde ? Opravdu musím zásadně protestovat proti jeho zařazení v tomto závodě dvakrát a to ještě v takovém místě, které zcela odporuje zjištění o chybě na této trati od jeho autora a jeho doporučení.

První etapa - za Hrádkem 1 následuje ještě Strýčkovy - Zadní Poříčí. Budiž, to by se snad se zničeným tlumičem ještě dalo přežít, nicméně skoky směrem k Poříčí s tím budou asi o hubu.

Ale to co jste předvedli v druhé etapě, to vážně nemá obdobu. Opravdu zvažte změnu Exclamation Dát Hrádek 1, a pak jet ještě další 4 RZ a to ne kdovíjaké, ale též velmi náročné na fungující auto, tj. Bisanne, Oslí - Strýčkovy, dlouhá a ke konci na šotolině hodně náročná RZta, pak navrch dlouhý Liptákov a ještě děrovaný Strýčkovy okruh.

To není hardcore, to je prostě šílenost. A opravdu vás nechápu, v čem vidíte kouzlo závodění, kdy jdete do i jinak hardcore sekce s tím, že ji budete muset jet s oddělaným tlumičem Sad
Příspěvek Zaslal: po listopad 15, 2010 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SAMSA Petr





Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Žlutava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Japan oni ví proč to tam dali. Obtížnost rally nevlivňuje jen množství zatáček, ale taky obtížnost povrchu. Vem si takovou Barumku RZ Halenkovice nebo Pindulu... Nejvíc lidí se tam zrakví jen proto, že nevzali v potaz všechny možnosti povrchu.

Edit:
A když se letos jely tyhle dvě RZ po sobě tak to bylo obzvláště náročné (pozn. Kopec venku, Buffier pul hodky ztrata atd.). Mně se tento výběr líbí... Bude to hodně technické.


Naposledy upravil SAMSA Petr dne po listopad 15, 2010 22:52, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po listopad 15, 2010 22:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Co to má společného s tím, že i když se na start postavím se nepoškozeným autem po servisu, neujedu ani metr a mám vysypaný tlumič na 100% ???

To můžem začít jezdit rovnou trial. JaPan má v tomhle pravdu.

A jestli Petře myslíš, že je to setem, tak není. Viz. diskuze o tom, co to způsobuje. Wink

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po listopad 15, 2010 22:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SAMSA Petr





Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Žlutava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Od toho jsou testy abyste si na takový povrch naladili auto... U šoto si taky nestěžujete, že je moc skoků po sobě, že je blbě poskládaná trať...
Příspěvek Zaslal: po listopad 15, 2010 22:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Samsa> tohle není setem

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: po listopad 15, 2010 22:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Samsa Petr, podívej se na počet příspěvků u sebe a u mně. Když už já něco napíšu a zvlášť o této věci, vím proč. Pro ty kteří neví to ještě jednou zopakuji.

Ve spolupráci s tvůrcem tratě, Vaškem Šourkem jsme po loňské SADAC Rally udělali pár testů, aby se zjistilo, kde je problém. Bug je přímo na startu RZ Hrádek 1. V okamžiku kdy se vám RZta načte, v tom okamžiku se objevuje poškození. NESOUVISÍ TO S ŽÁDNÝM SETEM, STYLEM JÍZDY. Děje se to ještě před rozjetím auta. Jediné co na to má vliv je fyzika auta, každé to "zasahuje" jinak. Zkuste si ovšem na Hrádku 1 např. Imprezu N12 se svým nebo defaultním setupem. LZ tlumič bude v háji. A protože na takové špičkové poškození reaguje RBR ne zcela adekvátně, má to za následek to, že takto poškozené auto vám třeba z ničeho nic ustřelí a tak podobně.

Tato diskuze je zcela zbytečná. Bug je potvrzen několikrát tvůrcem trati. Je pouze otázkou, proč pořadatelé chtějí záměrně vyřadit s bojů v této sekci auta, které s tímto mají problém. A testovat celý vozový park, které auto to přežije a které ne, na to vážně čas nemám.
Příspěvek Zaslal: po listopad 15, 2010 23:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SAMSA Petr





Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Žlutava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Japan tímto se ti omlouvám, protože tohle jsem nevěděl.
Příspěvek Zaslal: po listopad 15, 2010 23:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Jirka Haze: ach jo, celý, ale opravdu celý závod sucho Laughing Laughing

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: út listopad 16, 2010 6:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Samsa Petr, podívej se na počet příspěvků u sebe a u mně. Když už já něco napíšu a zvlášť o této věci, vím proč. Pro ty kteří neví to ještě jednou zopakuji....


Tak tohle mi fakt nedá Laughing Už zase tady o odbornosti každého z nás rozhoduje počet příspěvků Question Rolling Eyes

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: út listopad 16, 2010 7:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím také s Jardou. Hrádek vymazat nebo dát aspoň před servis. Nastupovat s poškozeným tlumičem po servisu na dlouhou sekci je nesmysl, navíc tam jsou dlouhé a rozbité RZ náročné na podvozek. Podvozek se na nich už i tak dost rozbije. I kdyby se s tím dojelo,nemůžeme jet to co budeme potřebovat,ale budeme muset k tomu přizpůsobit jízdu. Někdo na tom vydělá, podle auta a někdo prodělá né svojí chybou. Nebude to férový souboj.
Je to záměr ten Hrádek?? Protože tam Hrádek 2 není ani jednou!!
Příspěvek Zaslal: út listopad 16, 2010 8:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BABAK Ondrej napsal:
I kdyby se s tím dojelo,nemůžeme jet to co budeme potřebovat,ale budeme muset k tomu přizpůsobit jízdu....

Rozumím tomu dobře, že někteří mají ty tratě nalítany zpaměti, specielně na suchu. Ví jak se přesně nepoškozené auto chová a jak mohou jet na hraně a teď by měli trochu jiné podmínky a museli by přizpůsobit jízdu ? A já si myslel, že specielně rally je o přizpůsobení se podmínkám. Ale i Jean Todt říkal, že rally už není co bývalo. Teď se kluci pěkně vyspí, nasnídají, odjedou pár erzet, udělají si polední přestávečku, auta mají přesně na daný povrch a když se míchají RZ, tak už jim to vadí, pak si dají něco odpoledne a zpátky na večeři a do hotelu. Skladbu jsem sice neviděl, ale každý pořádající tým si může poskládat co chce (v daných mezích) a na ostatních je, jak se s tím vypořádají. Jezdím s N12 a nevadí mi to, přizpůsobím se.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út listopad 16, 2010 9:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak, podmínky máme všichni stejné. Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út listopad 16, 2010 10:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nezlobte se pánové, ale opravdu mluvíte nesmysly. Srovnání s reálnou rally je zcela mimo mísu. Myslíte, že by snad někdo vjel na RZtu v reálu, kdyby předem věděl, ještě před startem rally, že v dané sekci nebude mít zadní tlumič ? To je opravdu nesmysl.

Navíc, pokud by šlo o styl jízdy, nastavení (např. Šumburk, šutry v zatáčce x Ignis atp.) tak prosím, můžeme si dávat jak náročné RZty chceme. Ale vědět předem, že pojedu takto těžkou sekci bez tlumiče, je opravdu velmi demotivující. Přitom stačí tak málo. Byla by ta sekce snad o tolik lehčí, kdyby se dal Hrádek na konec té sekce Question

To Marek PETER: Podmínky všichni stejné nemáme. Jedno auto bude mít oddělané tlumiče automaticky, některé míň, některé vůbec.
Příspěvek Zaslal: út listopad 16, 2010 10:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to Martine nesmyslel. Měl jsem namysli to,jak psal Jarda, že každé auto to bude mít jinak poškozené. Některé na 100 % a některé vůbec. To je stejný,jako kdyby jeden jel za mlhy a druhý ne. Máš pravdu v tom, že pořádající tým si dělá skladbu svoji a je to jen jeho věc. Neberte to jako, že bych tady chtěl brečet, odjedu to jako každý jiný a samozřejmě se tomu přizpůsobím.
Příspěvek Zaslal: út listopad 16, 2010 10:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Strana 2 z 14

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme