Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Cukani rbrdll

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FRIC Miroslav





Založen: 09. 01. 2006
Příspěvky: 2915

Příspěvek Předmět: Cukani rbrdll Odpovědět s citátem

Kdyz hraju pres rbrdll turnaje na netu, tak se mi hra silne cuka. Pres originalni spousteci soubor nebo pres ten programek kvuli z-modelleru mi to nedela. Specialne silne se mi cuka Australie a Finsko. Treba Francie temer vubec, USA a Japonsko vubec, Anglie jaks taks. Nastavenim grafiky to nebude, kdyz to jinak slape v pohode. Nesetkal jste se s tim nekdo?

_________________
Nepište mi, prosím. Už tři roky nejsem na pluginu aktivní. Díky

Please, don't write any questions to me. I've been away from RBR world for three years. Thanks
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 19:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KORAL Vaclav





Založen: 17. 09. 2005
Příspěvky: 1351
Bydliště: Prague

Příspěvek Předmět: Re: Cukani rbrdll Odpovědět s citátem

FRIC Miroslav napsal:
Kdyz hraju pres rbrdll turnaje na netu, tak se mi hra silne cuka. Pres originalni spousteci soubor nebo pres ten programek kvuli z-modelleru mi to nedela. Specialne silne se mi cuka Australie a Finsko. Treba Francie temer vubec, USA a Japonsko vubec, Anglie jaks taks. Nastavenim grafiky to nebude, kdyz to jinak slape v pohode. Nesetkal jste se s tim nekdo?

Zkus spoustet RBRdll jako proces s vysokou prioritou, nekde na BHmotorsports jsem videl navod jak na to.

_________________
Vašek Korál
Montek MotorSport

Image
Příspěvek Zaslal: čt únor 02, 2006 19:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Vysoka priorita Odpovědět s citátem

Me tohle zaclo delat kdyz jsem presel z ATI na NVIDII. Vysoka priorita u RBRDLL nepomohla... Pomohla az vysoka priorita u RichardBurns_sse.exe nebo jak se to jmenuje. Napsal jsem na to spousteci softik, a je vsechno f pohode... kdyby mel nekdo zajem tak mu ho klidne dam... staci se ozvat na ICQ nebo mail (12044077 nebo ja@mystik.cz)...
PS: umi to jeste par dalsich fajn veci Smile
Příspěvek Zaslal: pá březen 03, 2006 23:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme