Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

6. IRIDIUM Rally 12.-18.12.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETER Marek: Už hodně dlouho jsem doufal v to,že se jednoho dne podaří odstranit tu blbost,že se nedá auto v servisu přezout na nové pneu.RBR nebylo stavěné na 100km etapy a jet na total sjetých pneu,ještě třeba s S1600 mokré japonsko,není opravdu asi už o nějaké zábavě.Jak jsem napsal,už několikrát jsem zaznamenal v komentrech v závodě,jak to lidi štvě a prudí.Ve skutečnosti jsem tušil,že to není ani tak mokrým japonskem,jako tím,že už jsou ty pneu v háji.Konečně je to tady a my se budeme trápit dobrovolně dál?Nesouhlasím.A jak píše Kuba Hoffmann,na sněhu se ty pneu sjedou po čase total každému.Určitě by se dalo uvažovat,jestli ty pneu dávat do každého servisu,nebo dát třeba jeden povinej a zbytek na volbě pořádajícího týmu.Určitě není zase úplně nutné,po nějaké 20km sekci tam tu výměnu nutně cpát.Na druhou stranu už se mi stalo,že jsem pneu vůbec neměnil,pač jsem potřeboval opravit hodně poškozený podvozek,takže to bylo taky strategicky zajímavé,co vlastně upřednostnit.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 19:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze za tie gumy by sa vobec cas nemal pripocitavat Very Happy
predsa len ked niekto robi nieco na aute uz ten jeden clovek sa najde co prehodi gumy.. no ne? Very Happy
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 20:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SAMSA Petr





Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Žlutava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ale i tomu jednomu to nějaký čas trvá...

_________________
Tux Rally Team
RBR Forum
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 20:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jen tvrdím, že to byla jedna z mála věcí, co dělala každý závod a každou RZ jinou a co nešlo na 100% natrénovat.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 20:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SAMSA Petr





Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Žlutava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tu zajímavost budeš mít i když pojedeš na nových gumách... Já bych tam ale přidal ještě něco... a to omezený počet pneumatik... jenomže to asi nepůjde co?

_________________
Tux Rally Team
RBR Forum
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Měla by se tady k tomu vyjádřit odpovědná osoba, aby se tady zas zbytečně nehádalo.
Jinak můj názor... Dřív každej věděl že se gumy sjížděj, ale nevěděl jak moc. Věděli jsme že se s tim nedá nic dělat, tak si vlastně nebylo na co stěžovat. Ale když už si s tim Wally dal práci a je to krok ku předu, tak nevim proč by jsme se o to dobrovolně měli připravovat. Je jasný že by soutěž přišla o jednu věc co ji dělalo jedinečnou, ale zase se bude moc jet celou soutěž na plno... což mě přijde o hodně zajímavější, něž se půl soutěže jen klouzat.... navíc od toho je tady stáří povrchu, aby se dala regulovat přilnavost... jinak na sněhu mám už po 4RZ zadní gumy takřka na 100%...
Takže já jednoznačně po výměnu v každym servisu
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 20:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no trva.. ale nemusi pockat kym dorobia cele auto az tak prehodit pneu... moze to robit pocas toho ne?? logicky Idea
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 21:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Neřešte gumy, na Iridium Rally vás čekají takové sra*ky, že radši budete měnit v servisu suché fusky Very Happy Jak už tu padlo, ještě před dvěma týdny se ojíždění gum vůbec nemohlo nijak řešit, a najednou byste to chtěli zakázat... Dej prst, přijdeš o ruku... Fakt nevymýšlejte Ptákoviny, jak říkal Pták, neb od toho tu je on Very Happy Stejnak, výměna jedné gumy sebere pul minuty, takže pak stačí ve sněhu poslat auto jednou přes boudu, šikovně ohnout nějaké to rameno nebo poloosu a v servisu budete mít naráz úplně jiné starosti, než jestli dát nebo nedát nové pryže... Smile

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 21:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hojka. Mě vadí to, že nikde nezjistíš kdy si gumy vymeníš a kdy ne. Jezdci z domácího týmu bubou mít výhodu v tom že "ASI" budou vědět kdy přijde výměna,.. a když bude výměna pneu až v dalším sevise, tak si jednuše přizpůsobí taktiku a ostatní jezdci budou znevýhodněni. A při delší rally se ty časy nasčítaj do celkem velkých rozdílů. Bylo by fér, aby byl informován každý spravedlivě.. Ludva
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 22:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CECH Mira





Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Hodkovice n/M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,myslím že moje názory jsou každýmu fuk,ale musím podpořit Hoffiho.Na sněhu jsou přední gumy sjety po jedné RZ vždy téměř na 30 %,dnes jsem to zkoušel a valil jsem oči.Takže to budem mít zřejmě dost náročný Smile .No koupím v železářství delší hřebíky a třeba to výjde.

_________________
Míra Čech - Maximálně si užívám RBR a maximálně se snažím aby si RBR neužívalo mě.
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 22:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dík Míro , jinak zakládal jsem turnaj s první sekcí a pak jednu rz po servisu aby se vědělo jak je to s gumama tak si to mlžete otestovat ať víte na kolik je sjedete , jinak Míro ano po první rz je to kolem 30% ať jedeš jak jedeš navíc pak bude mokrá šoto a to bude možní horší jak sníh tak že já jsem pro v každém servisu , jinak jak se znám tak budu měnit tak přední píč nebudu stíhat opravovat ostatní součastky na autě Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 22:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOFBAUER Jakub





Založen: 02. 12. 2005
Příspěvky: 413
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KALA Ludvík: Domácí tým neví nic a předpokládá, že výměna bude možná v každém servisu. Bóže, čeho se ještě na stará kolena nedočkáme Rolling Eyes Laughing

_________________
Image Image
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 22:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Klasika, já jsem na KCM rally dal prej taky Hrádek abych si přivodil jakousi výhodu Cool
Z druhé stránky se tady člověk aspoň pobaví, ale chce se to před čtením řádně zbombardit.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po prosinec 06, 2010 23:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vy jste se nám tady ale zase rozjeli. Rolling Eyes

Ani mě nenapadla varianta, že by v TR byla zakázána výměna gum. Jsem rád, že se konečně podařil odstranit ten nesmysl s ojetýma gumama.

V Team Rally se můžou pneumatiky měnit v každém servisu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út prosinec 07, 2010 8:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BABAK Ondrej





Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 75

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, souhlasím s Michalem s výměnou pneu. Dělalo se to proto,aby se daly měnit a dalo se více závodit až do konce a ne konec jen odklouzat. Nevim,proč zase někdo píše Ptícoviny ( to není na tebe Martine ) a musí tady řešit jestli měnit nebo ne. Soutěž bude kluzkým povrchem i tak zajímavá a nové pneu na tom nic nezmění. Skladba tratě je moc pěkná a bude to další pěkný podnik. Přeju všem pěkný zažitek z jízdy a cíl bez SR.
Příspěvek Zaslal: út prosinec 07, 2010 10:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
Strana 3 z 14

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme