Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. Carlsbad Rally 2.-8.1.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GORNER Vaclav





Založen: 21. 06. 2009
Příspěvky: 103

Příspěvek Předmět: .. Odpovědět s citátem

Taky musím pochválit textury. Jelo se mi parádně a RZ jsou taky dobře poskládané Wink . Jo a co se týče pneu, tak mám stejný názor jako vy, nikdy mě nenapadlo, že bude jejich výměna v RBR natož abych řešil opotřebení Very Happy
Příspěvek Zaslal: po leden 03, 2011 14:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dojet se da o tom zadna, jen jste pomalejsi na sjetych gumach nez souper co je posetril.Smile

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: po leden 03, 2011 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZLEBEK Ivo





Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Vsetin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím o radu. Po žádosti o reset mi byl reset udělen, ale po přihlášení online na plugin v nabídce Carlsbad Rally nefiguruje. Ve výsledcích jsem stále uveden a v záložce mám DNF. Psal jsem email na rbrteamrally@seznam, ale pro jistotu to ještě píšu sem. Je problém na pluginu, nebo u mě? Reset jsem nikdy předtím neřešil. Díky.
Příspěvek Zaslal: st leden 05, 2011 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus ho dát honem znova, protože na tomhle jsem já minule vyhořel. Po jednom resetu jsem se napoprvé nedostal do hry kvůli texturám a podruhý už jsem tam závod taky neměl.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: st leden 05, 2011 20:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZLEBEK Ivo





Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Vsetin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem žádost poslal znovu a reset přišel bleskem. Plugin mi pro změnu napsal: nenalezeno správné nastavení vozu .... Vyzkoušel jsem jiný turnaj a byl také problém. Restartoval jsem pc a jsem schopen strtovat v jiných turnajích. Poslal jsem znovu žádost o reset. Snad je problém odstraněn, reset přijde a já pojedu tuto fantastickou rally. čao

EDIT:
Jen pro info: problém zvaný „nenalezeno správné nastavení auta“ po restartu turnaje přetrval. Je to problém při změně setupu? (ten jsem upravoval před přidělením resetu), či je zakopaný pes jinde?
V pravidlech TR „bod 9. RESET TURNAJE“ k tomu žádné info není. Možná máte také takovou zkušenost. Děkuji za případné info.
Příspěvek Zaslal: st leden 05, 2011 21:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PILAR Vladimir





Založen: 06. 01. 2006
Příspěvky: 9

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sám sis Ivoši odpověděl,problém je podle mně ve změně setu při čekání na reset.
Příspěvek Zaslal: čt leden 06, 2011 9:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Reset a setup Odpovědět s citátem

Několikrát jsem narazil na to, že změna setupu mezi etapama závodu způsobí, že se do druhé etapy nedostaneš.

Jedno je jisté, pokud změníš setup při čekání na reset, do turnaje se už nedostaneš. Dokonce někdo zkoušel i vyzobat z replaye setup a nakopírovat jej zpět a ani to nepomohlo.

Přesné definice KDY se NESMÍ měnit setup nevím, pro jistotu jedu celé TR pokaždé s jedním setupem a po dobu trvání závodu se ve hře, ani setupech vůbec nehrabu..



Sad
Příspěvek Zaslal: čt leden 06, 2011 10:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já tedy používám setupy jen uložené, vůbec se v tom při turnaji nehrabu.
Pokud tedy člověk něco mění v turnaji, tak si to leda hned uložit, anebo napsat změny na papír a udělat si to nastavení , co měl před resetem.

Setupů můžete mít kolik chcete, já jich mám třeba na slot 2 asi 13 a to na 2 auta. Jen bych si nechal čísla 0,1,2 jen jeden, protože ten se vám pak ukáže ve hře na předělání. Tam to předělám, uložím jako jinej název a pak si změním číslo třeba na 5, aby mi to nepřekáželo. (čísla jsou myslím od 0 do 9).

Prostě v turnaji jeďte setup s číslem 3-9 a kopie 3 setupů na 0,1,2. V těch se pak můžete hrabat. Názvy těch 3-9 bych odlišil od 0,1,2 a pak se to nemůže splést.

To bylo od Iva chyba, že se hrabal v tom setupu, s kterým jel TR, měl si ho zkopírovat třeba jako 0 a pak se v tom hrabat. Confused

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: čt leden 06, 2011 10:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZLEBEK Ivo





Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Vsetin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to poučení pro příště. Sety samozřejmě uloženy mám, ale změn proběhlo několik a všechny jsem ukládal pod extra čísly. Před restartem jsem nahrál zpět ty staré, jenže to asi nebyly ty správné... Evil or Very Mad Jsem bambula no.
Každopádně díky za resety Wink . Jsem zvědav, zda mě to pustí do II.etapy, když nemám ty původní sety.
Příspěvek Zaslal: čt leden 06, 2011 11:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě napadá že se budou supr kontrolovat replaye jezdcu s Fiestou a Fabkou S2000, protoze je jiny model, tak by to nemelo jit prehrat. Confused To samy pri tvorbe videa z testu prvni etapy bude sranda.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: čt leden 06, 2011 16:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Napadá tě to správně a už se na to těším Very Happy
Naštěstí těch lidí nebude moc, Chrást si to užije asi víc ...

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: čt leden 06, 2011 17:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To bude docela komické když bude v jednom záběru fiesta verze 1 a v druhém verze 2. Razz
Příspěvek Zaslal: čt leden 06, 2011 20:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Pochvala Odpovědět s citátem

Velmi pěkná rallye, těžká jako prase ( tedy pro mě, jel jsem poprvé SF) a zajímavá skladba. Textury taky moc hezké.

Musí se uznat, že TR 2010 má velmi vysokou úroveň.

Už se těším na další podnik.

DÍKY!!
Příspěvek Zaslal: pá leden 07, 2011 10:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych poděkovat za velmi náročný, ale pěkný podnik.
Textury byly precizně zpracované...

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: so leden 08, 2011 17:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Michal





Založen: 23. 02. 2005
Příspěvky: 158

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Take se pridam. Dle meho nazoru zatim nejpovedenejsi soutez teto sezony. Bylo tam uplne vsechno co k rally patri. Samozrejme hodne tomu napomaha "nova" moznost vymeny gum, ktera dava zavodeni hned uplne jiny rozmer.
Příspěvek Zaslal: so leden 08, 2011 19:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme