Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

7. Carlsbad Rally 2.-8.1.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JaPan super.. vyzera to ak nejaka člapkanica, topiaci sa sneh
Příspěvek Zaslal: pá leden 14, 2011 20:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prima nápad Jardo!

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: so leden 15, 2011 18:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Celá věc s tímto screenem, který se sněhem určitě aspoň letos nikdo nemá, je úprava PS_MontBlanc. Pokud totiž použijete pro tyto tratě PS Arctic, nebude tam vůbec žádná částice. Pokud zase vezmete ten normální MontBlanc, tak tam bude vše podle normálního asfaltu. Takže se to musí zkombinovat. Ideálně by chtělo přesně prověřit, co které nastavení dělá, ale na to nebyl teď čas, chtěl jsem stihnout uzávěrku TRM. Takže pro příští ročník, kde doufám opět Carlsbad Rally bude, to může pořadatelský tým zkusit a já mu budu nápomocen.

Ještě k samotnému SF módu - z kluzkých podmínek tento mód u všech aut nejvěrněji simuluje podmínky s běžnými zimními pneumatikami na sněhu a ledu. Žádný jiný mód - klasický sníh atd. není tak realistický. Zkuste si sami vzít auto a povozit se někde trošku na limitu na sněhu a ledu.
Příspěvek Zaslal: so leden 15, 2011 20:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VALENTA Frantisek





Založen: 27. 06. 2005
Příspěvky: 173
Bydliště: Liberec

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky doufám Jardo a beru tě za slovo. A kdyby nám to tento ročník nevyšlo, tak se toho snad někdo ujme, snad.

_________________
CARLSBAD Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so leden 15, 2011 23:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jardo ja viem co to je.. ale vies kolko robia hroty v gumach? Smile
Příspěvek Zaslal: so leden 15, 2011 23:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ačkoli jsem sám s hroty nikdy nejel, tak mám dost slušnou představu co to dělá. Každopádně, aby se předokolce na sněhu pakoval zadek, i když vzadu nemá slicky, a to i pod plynem, to je prostě nesmysl.

Nicméně SF na asfaltu má simulovat, jak to vypadá na sněhu např. na Monte Carlu. Není to simulace jízdy na hrotech, i když tam ty hroty jakože máme. Prostě ten mód + sněhové pneu simuluje Monte, tzn. simuluje zimní pneu bez hrotů na sněhu.
Příspěvek Zaslal: ne leden 16, 2011 1:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo,mě to opravdu nepřijde jako na pneu bez hrotů,takovou palbu,jaká se na snowfrancu jede,by rozhodně obyčejné zimní pneu neumožnily.Nehledě nato,že např. Verte 2 na mokru zajedu jen o asi 15s pomaleji,než Verte2 na snowfrancu,což bych neřekl,že by na obyčejných sněhových pneu bylo možné Wink .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne leden 16, 2011 13:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem letos měl to štěstí svést se na hrotech v Evo VII a řeknu vám že je to nesrovnatelné jak auto na sněhu akceleruje a brzdí o proti obyč zimákům, nejdřív mě napadlo že se to se SF nedá srovnat , ale teď když si to zpětně přehrávám tak tam až takový rozdíl nebude, soudím podle dobržďování z vysokých rychlostí, když jsme se v řítili asi 140km do pravé 3 tak auto v klidu spomalilo asi na 80km a krásným bokem jsme ji proklouzali, následovala akcelerace opět na 140km a dobrždění do levé 9 (tohle bych přál každému zažít, myslel jsem že už to nemůže dobrzdit) ale "Pan" řidič si to v klidu rozhodil z leva do prava a 9ku jsme projeli opět nádherně bokem. Tož tak no. a ve SF jsou ty rychlosti podobné, jen nevím nakolik zkresluje to že jsem byl v roli spolujezdce a nikoli jako v rbr za volantem, ten pocit (jezdec vs spolujezdec je vždy jiný)

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne leden 16, 2011 14:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, s tou rychlostí máte asi určitě pravdu. Rád bych si to ozkoušel také sám. Mně šlo spíše o realističnost chování auta, co se týče přetáčivost a nedotáčivost. Podle mého názoru prostě RBR klasický sníh nezvládá a to co je právě správné je asfalt se SF. Na druhou stranu, když nebudu brát v úvahu rychlost akcelerace a brždění, tak se podle mého názoru auto na asfaltu se SF chová stejně jako reálné auto v zimě se zimními gumami. Proto mám ten mod tak rád.

To Martin Bíca v následujícím příspěvku: - srovnávat se to dá, do jisté míry. RBR samozřejmě určité věci simuluje jen přibližně, ale v celku správně. Některé ovšem dle mého názoru simuluje prostě blbě a to je zejména klasický sníh.


Naposledy upravil PANCOCHA Jaroslav dne ne leden 16, 2011 23:54, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne leden 16, 2011 19:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

RBR a realita se srovnávat prostě nedá, ač je to nejblíž ze všech her.

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: ne leden 16, 2011 21:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pro nedočkavce tady mám ke shlédnutí sestřih z Carlsbad rally:

zatím můžete sledovat jenom online ZDE

Časem bude i ke stažení Wink

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: út leden 25, 2011 11:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: út leden 25, 2011 12:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

super prace,jako vždy

_________________
CARLSBAD Rally Team driver


ŽÁDNÝ VANTY A Z KOPCE VYHAZUJ.....Smile
Příspěvek Zaslal: út leden 25, 2011 12:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji! Pro mě zatím nejparádnější video letos,naprosto luxusní záběry.Chválím i suprovní komentář,kde je vidět,že za tu dobu už startovní pole docela dobře znáte.Doufám,že ta obrovská výdrž,Ti Honzo ještě pořádně dlouho vydrží a my se budeme moct ještě dlouho parádně bavit Very Happy .

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 25, 2011 13:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zjistil, že Vám dlužím odkaz na stažení sestřihu z Carlsbad rally.
Stahovat můžete TADY

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: po březen 14, 2011 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme