Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Kizz me Rally - 23.-29.1.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BORKOVEC Jirka





Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 119

Příspěvek Předmět: cau Odpovědět s citátem

uz sem to udelal takze to potom zkusim ale dekuju za radu
Příspěvek Zaslal: ne leden 23, 2011 9:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kde najdu tu zálohu souboru, mám stejný problém.. předem díkes
Příspěvek Zaslal: ne leden 23, 2011 9:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak na to koukám tak nejsme jediní,nemám na to bohužel celej den tak bych prosil pořadatele ten správnej soubor někam nahrát.Za ta léta se mi tu nashromáždilo asi 6 různejch tracksetting souborů a žádnej,ani originální prostě nefunguje Confused
edit: Od Michala Streita ten soubor funguje takže dík Wink


Naposledy upravil MATOUSEK Vlastimil dne ne leden 23, 2011 10:26, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
FRONTLINE Rally Team - www.f-r-t.wu.cz F-R-T je vááálec !!!
Příspěvek Zaslal: ne leden 23, 2011 10:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zkuste nejdříve zkopírovat originál tracksetting.ini a pak znovu nainstalovat textury, třeba to pomůže.

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: ne leden 23, 2011 10:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

kde prosím najdete ten originál, nebo pošle te mi ho prosím na mail: mullis.om@seznam.cz
já ho zálohovanej nikde nemám
Příspěvek Zaslal: ne leden 23, 2011 10:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STREIT Michal





Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Telč

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to jede. Tak zkuste zkopírovat moje tracksetting. http://www.edisk.cz/stahni/31062/TrackSettings.ini_746.42KB.html
Příspěvek Zaslal: ne leden 23, 2011 10:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BORKOVEC Jirka





Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 119

Příspěvek Předmět: cau Odpovědět s citátem

Michale diky uz to funguje
Příspěvek Zaslal: ne leden 23, 2011 10:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: modifikace Odpovědět s citátem

Za nic na světě se mi nedaří pochopit tyhle modifikace. Jestli tomu dobře rozumím , SNOW mod a SFrance mod je prece modifikace souboru v Psyhics. rbz!

Jak je tedy možné, že když instalačky TR kopírují pouze tyto soubory, tak má někdo potíže s trakcsetings.ini, když právě trakssetings ini nemá s modifikací nic společného?

Navíc, jestli jsem dobře koukal, Jirka Borkovec absolvoval TR testy 22.1. a zajel je, proč mu tedy TR náhle nejde?

díky vědícím za osvětlení

PS. navíc jsem si sám vyzkoušel, že k instalaci modů není třeba instalátorů, ale pouze kopírování jednoho, či dvou souborů z psihics rbz a příapdné vrácení zálohy... Proto mě potíže s tracksetings ini tak zaráží
Příspěvek Zaslal: ne leden 23, 2011 11:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to kvůli kontrole textur a správného počasí. V testovacích turnajích tato kontrola není.
Jak bylo už x-krát napsáno, dá se to řešit třeba více instalací RBR a textury instalovat vždy do čisté hry bez dalších modů nebo mít aspoň zálohu čisté instalace.

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: ne leden 23, 2011 11:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Potíže s Tracksetings.ini nezpůsobují instalátory TR, protože ty ve většině závodů s tracksetings nic nedělají. Na tento závod je z důvodů ztížených podmínek a převážně špatného počasí nastavena kontrola originálního nastavení počasí. Jak říká Hrouda, je zbytečné mít originální instalaci RBR pro zálohu. Někdy se to ale může hodit. Smile

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: ne leden 23, 2011 11:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aháá, tedy jste potvrdili mou správnou domněnku. SF a Sm instalovány s TR nemají s tracksetings.ini nic společného, (pouze mění soubory v psyhics rbz odpovídajícím způsobem a celý soubor taky zálohují) ale závod TR kontroluje tovární nastavení tracksetings ini.

Tzn. potíže obvykle mají ti, kdo jakýmkoliv způsobem laborují s různejma instalátorama všeho možného před samotným TR.

díky za rychlou odpověď..
Příspěvek Zaslal: ne leden 23, 2011 11:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

sice se mi moc nedařilo, ale i tak je to moc pěkná soutěž, škoda, že mi to spadlo, bojím se, abych dostal reset...
btw: podminky jsou celkem hardcore Smile

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: ne leden 23, 2011 15:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VONKA Leo





Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když už se zase bavíte o samotném závodu tak se taky vyjátřim. Na sníh sem se hodně těšil a dokonce sem i zkusil potrénovat co se kde a kdy dalo, jen sem se bál, že zase všechno pokazí hnusný podmínky. Ale naštěstí hnusec nebyl úplně všude a ty RZ s dobrou viditelností jsou opravdu příjemný.Takže sem si užil alespoň někde - THX. Škoda jen že někteří neukáznění diváci či nedbalí poředatelé zapomněli na jedné RZ hned u kraje cesty pod sněhem velkej šutr. Pokud to byla nějaká bonusová soutěž tak se hlásim - já ho našel.
Příspěvek Zaslal: po leden 24, 2011 3:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Kizz Odpovědět s citátem

Celkově se mi tato rallye hodně líbí. Mám rád klasické sněhové tratě už jenom proto, že se jejich nasazování i do obyčejných turnajů během celého roku příliš nevidí.

Nevadí mi ani skladba. Kombinace počasí super - mohlo by více sněžit! Pak je to bomba.

Jinak kameny jsou hlavně na RZ Autiovaara!! A né malé. Na té RZ máte poměrně velkou šanci, že když vyjedete do závěje, přijdete o zavěšení..

Nicméně je to hodně těžká soutěž, byť je na jednou druhu povrchu.
Příspěvek Zaslal: po leden 24, 2011 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JUREN Michal





Založen: 08. 07. 2007
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já musím první etapu a skladbu tratí velice pochválit, celá etapa byla podle mě hodně zábavná a díky opotřebení pneumatik to bylo i velice zajímavé. Díky MOC, skvěle jsem si to užíval Very Happy
Jen se mi snad vůbec poprvé v TR stalo, že jsem se nedostal napoprvé kvůli špatnému Tracksettins.ini na start... Žádné experimenty do RBR neinstaluju snad jen nové tratě (Sweet Lamb, Mlynky). Chci velice poděkovat Michalovi Streitovi, že sem dal ten odkaz na správné Tracksettings, díky MOC!!! Hodně štěstí všem, GO CRF GO!!! Very Happy

_________________
== Michal JUREN - bez háčku nad N ==
=== Czech Rally Fans RBR Team ===
Příspěvek Zaslal: po leden 24, 2011 16:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme