Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Kizz me Rally - 23.-29.1.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mimochodem taky děkuju Michalovi Streitovi Smile u mě jedno stažení a 2x sem to poslal dál Razz
Smile už se těším na druhou etapu, tak jak dlouho ne!!!! Smile už aby byla sobota a já to mohl odjet Wink

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: po leden 24, 2011 19:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SCHIMMER Jakub





Založen: 18. 10. 2009
Příspěvky: 42
Bydliště: Plzeň

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky musím poděkovat Michalovi za odkaz, hodil se a ušetřil mi mnoho času Smile

_________________
Mobil1 Racing Team isn´t died!! Never alone!!
Příspěvek Zaslal: po leden 24, 2011 20:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KREMEN Martin





Založen: 01. 05. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Klecany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZA Ludvik napsal:
Aháá, tedy jste potvrdili mou správnou domněnku. SF a Sm instalovány s TR nemají s tracksetings.ini nic společného, (pouze mění soubory v psyhics rbz odpovídajícím způsobem a celý soubor taky zálohují) ale závod TR kontroluje tovární nastavení tracksetings ini.

Tzn. potíže obvykle mají ti, kdo jakýmkoliv způsobem laborují s různejma instalátorama všeho možného před samotným TR.

díky za rychlou odpověď..


Omyl, takto to určitě není. Já mám extra instalaci jen pro TR kde jsou instalovány výlučně jen TR textury, nic nepovoleného pro plugin neinstaluji do žádné z mých instalací, a přesto se mi to tentokrát stalo také (poprvé co TR jezdím). Některá letošní TR instalace to musela nakoponout.
Příspěvek Zaslal: po leden 24, 2011 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Žádná z letošních instalací neměnila soubor TrackSettings.ini. Takže nic nakopnout nemohla.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po leden 24, 2011 23:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady na pluginu jsou fyziky , origo, SM, SF . Otevřete a měňte jen physics.lsp soubor, každý má jinou velikost.
http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=download&cat=15

Tady je originál tracksettings.ini + tracks.ini

http://www.ulozto.cz/7553401/trackseting-ini-zip

Já mám zálohu origo tratí,když je problém ( teď mi zrovna padla Sikakama II) překopíruju trackseting.ini a soubory tratí (teď 10-16 finské), nainstaloval jsem otočenky, zapomněl znova nahrát TR textury, počkal na 2 reset(nesprávné textury) Very Happy , nainstaloval TR textury , vyzkoušel v shaku přesné nastavení počasí z turnaje a šlo to. Jednoduché

Origo tratě mají asi 2,3Gb , víc nepotřebujete.

Sníh nemám rád, ale docela mi to šlo Very Happy
Zdar ve II etapě

PS: nezapomeňte pak dohrát všechny ostatní tratě. Můžete mít zálohu tracksettings.ini i se všema tratěma, ale na otočenky je nejlepší origo

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: po leden 24, 2011 23:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale, jak kousek vejš píšeš, že TR nezapisuje nic do tracksettings, tak to bude asi blbost, protože krom TR v podstatě nic nejezdim a už vůbec nic neinstaluju a taky mi to hlásí tu samou chybu jako jiným uživatelům.

EDIT: Jo, tak možná je to už z loňské TR. To se omlouvám.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: út leden 25, 2011 16:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, jestli se nepletu tak posední upravený tracksettings byl na RT-WRC-Rally loni, což byla sněhová soutěž.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: st leden 26, 2011 18:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KREMEN Martin





Založen: 01. 05. 2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Klecany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, tak to se musim taky omluvit, letošní instalaci jsem myslím vyrobil od-instalováním loňských balíčků TR 2010, a Tracksetting se asi neobnovuje. To bude tím. Tak sorry, jestli jsem se někoho dotknul Embarassed
Příspěvek Zaslal: st leden 26, 2011 18:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SAMSA Petr





Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Žlutava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale ale jestli se letos TR neupravovala tak jak je možné, že jsem taky musel použít tracksettings Michala Streita? Já jsem totiž RBR začal jezdit až o prázdninách 2010 a první závod TR jsem jel KCM rally 2010...

_________________
Tux Rally Team
RBR Forum
Příspěvek Zaslal: st leden 26, 2011 19:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Každá instalace nové tratě Vám mění tracks.ini a tracksettings.ini Jo a taky děkuji Michalovi za tracksettings.ini Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st leden 26, 2011 19:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAMSIK Daniel





Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Želechovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nejak blbne upload fotek nemuzu je tam dat....nejaka chybka na webu??
Příspěvek Zaslal: čt leden 27, 2011 23:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jo, máš to napsaný ve vláknu Team Rally 2010. Mělo by to fungovat zase během dneška.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá leden 28, 2011 8:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Poděkování Odpovědět s citátem

Děkuji pořadatelům za hezkou rallye. Jako jediná čistě sněhová soutěž se mi moc líbila. Navíc bych řekl, že finské tratě jsou co do pádů a potíží asi jedny z nejstabilnějších.

Díky moc
Příspěvek Zaslal: pá leden 28, 2011 11:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dlouho jsem se držel něco o tomto podniku nenapsat, ale prostě pár čárek sem čmrknout musím. Myslím, že tato soutěž je již od pořadatelů připravena jen jako splnění povinnosti. Vzhledem k tomu, že sněhových RZt je málo je na takové rally potřeba udělat pro spestření něco jiného. Zde se neudálo nic.
Druhá věc - 4 RZty v kuse a pak pouze 30 min. servis je bez debaty příliš. Já sám osobně jsem jel první etapu na mé sněhové poměry velice čistě, bez karambolů, bez bariér. Pneumatiky vepředu maximálně 28 % a vzadu max. 48%. Přesto jsem nestíhal opravovat tlumiče a jiné poškození a do druhé a třetí sekce jsem musel vždy vyjíždět s mírným poškozením tlumičů. A to by se stávat nemělo. Pokud někdo jede naplno a neštve se s tím, pak musí logicky platit neopraveným autem. Ale pokud jedete zcela opatrně a čistě a přesto je auto poškozené, je něco špatně.

Na druhou stranu mám z toho závodu poměrně pěkný pocit co se týče samotné jízdy. Snad poprvé jsem projel bez problémů oba směry Autiovaary a i jinak se mi jelo pěkně. Škoda že se pořadatelé více nesnažili udělat tento závod pestřejší.
Příspěvek Zaslal: pá leden 28, 2011 14:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: KIZZ Odpovědět s citátem

Povinnost splněna, dobře splněna..
Navíc, pokud se nepletu, 4RZ a 30m servisu je takový TR standard, což? Neviděl jsem snad podnik, kde by to bylo nějak zásadně často méně.
Příspěvek Zaslal: pá leden 28, 2011 14:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme