Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

8. Kizz me Rally - 23.-29.1.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JaPan: Díky za názor.. (neberu ti ho)
Skladba na tuto rally je taková jaká je.. 4RZ-servis-4RZ.... jak tu bylo zmíněno: TR standart.. nevím jak u tebe a celkově 4x4 ale u mě (S1600) nebyl problén s poškozením tlumičů či zavěšení.. je pravda, že moje jízda byla asi nejčisčí co TR jezdím, ale třeba po druhé rundě jsem opravoval jen gumy! a vůbec vždy mi servis stačil.. a to jsem zase tak pomalu nejel (trochu "hecu": najel jsem na tebe skoro tři minuty).. vím, že si zdatný co se RBR týče, takže teorie o nevhodném setupu si nechám pro sebe a nechám tento problém někde mezi nebem a zemí..
Co se týče Textur, tak to beru na sebe!
Já dostal pár dní po skončení Carlsbad rally Mejl od Martina Bíci, abych udělal harmonogram.. tak jsem udělal a poslal.. dál jsem se nestaral. Když jsem se necelý týden před startem ptal Martina (Bíci) jak to vypadá alespoň s Banerama, tak nebylo nic.. a já se začal opět zapojovat do organizace.. Náš nový přírůstek Martin Jilemnický vyšvyhl textury pro konkurenci a tak jsem se s ním narychlo domluvil, že by něco (ve středu) udělal.. ale Michal Šenk už na to nechtěl slyšet, protože už vytvářel instalátor s loňskýma banerama..
tak i proto nejsou textury..
Nehledě na to, že stejně by to nebylo moc ozvláštnění... můžeš akorát pocukrovta stromy co nejsou a pak udělat třeba koleje na silnici.. ale rozhodně by to bylo furt stejný.. nohli jsme udělat, třeba modrej sníh Wink pak by to bylo asi v pořdáku..
I tak doufám, že se ti rally líbila..
Měj se Petr Pajer Kizz-me WTR.
Příspěvek Zaslal: pá leden 28, 2011 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Petře, ten koment nebyl míněn samozřejmě ve zlém. Stejně tak se nemusela někomu líbit naše loňská úprava Finska. Každopádně co se týče servisu - podle lehkých S1600 a Lady zvláště to rozhodně posuzovat nelze. Enko je prostě těžké a proto dostává zabrat více než by mělo. Toto prostě RBR nezvládá dobře, ale to bych opakoval diskuzi odjinud. A co se týče časových problémů se zvládnutím ... no co se dá dělat, každý někdy nestíhá. Nicméně tu rally si letos užívám, protože aspoň se už na tom sněhu trošku cítím líp. I když není prostě nad reál ... tam bych si to s tebou v klidu rád s předokolkou rozdal Smile
Příspěvek Zaslal: pá leden 28, 2011 21:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak předně chci říct, že jsem si tu soutěž užil a bavilo mě to i přes nepřízeň zdraví. A já si myslím, že u této rally nebylo nutné měnit textury. Bo není důvod za každou cenu něco měnit. Žádné vyjeté koleje a pěkně všechno bílé. A co se servisu týče, tak vzhledem k většímu poškozování mi taky 30 minut napoprvé nestačilo a tak jsem opravil jen něco a gumy jsem neměnil vůbec. Pak jsem jel opatrněji a zvladnul jsem vyměnit i přední gumy (v druhé etapě už jsem stíhal servis bez problémů) ale beru to tak a říkám si, že podmínky jsme měli všichni "stejné". (ale to poškozování s tím snowmodem mě vždycky trochu děsí)

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá leden 28, 2011 21:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
redakce TRM





Založen: 04. 08. 2010
Příspěvky: 48

Příspěvek Předmět: fotogalerie Odpovědět s citátem

Vzhledem k nefunkčnosti fotogalerie, nemá TRM přístup k obrazovým materiálům. Obracíme se tedy na všechny týmy, i virtuální piloty s žádostí o pomoc. Posílejte nám prosím vaše screeny z Kizz-me Rally na meil trm@kcm-rbr.cz děkujeme. Už teď víme, že se do čísla všechny asi nedostanou, ale bez vaší aktivní pomoc ise Magazín tentokrát neobejde.

_________________
Karel Nový
David Pistulka
Mr.Bimbu
Příspěvek Zaslal: so leden 29, 2011 9:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Textury jsou něco, co dělá teamrally tím, čím je. Ono prostě hoblovat japonsko kolem dokola v defaultu by asi bylo trošku únavné. Letošní textury obecně jsou, řekl bych, extra výjimečné! Nicméně právě tento podnik se bez nich opravdu s klidnou duší obejít mohl.

Sníh je bílý a jiný by být neměl. Silnice a bariéry hutný a vysoký, krajina oslepující. Silnice zmrzlá, nebo zasněžená.

Tedy znovu opakuji, byl jsem naprosto spokojen tak, jako zatím v této sezoně POKAŽDÉ!!

PS: jak přesně funguje ono pořádání podniku? Mohl by někdo osvětlit?
Jaké jsou termíny, co dělá kdo? Textury dělá jeden člověk? Nebo každý tým? Kdo zakladá podnik?

zajímá mě to už jen proto, že když to člověk ví, mnohem méně se "čílí" kvůli případným nesrovnalostem...
dík
Příspěvek Zaslal: so leden 29, 2011 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PS2: třeba postup pořádání podniku jako článek v TRM by byl skvělý... Smile
Příspěvek Zaslal: so leden 29, 2011 10:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARGECANSKY Martin





Založen: 19. 04. 2007
Příspěvky: 1066
Bydliště: Moldava nad Bodvou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Po roku som sem nakukol, nestacim sa divit, TR spoplatnene, forum zamknute, jazdi tu este vobec niekto? Pekne ste to dojebabrali...
Akurat pozeram skladbu trati Kizz-Me. Ten Barta je riadny cvok

_________________
CARLSBAD Rallye Team--Peugeot 207 S 2000
Příspěvek Zaslal: so leden 29, 2011 11:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty textury stejně nezmění tvar zatáček. Dokonce i na Monteku se dá poměrně v pohodě orientovat podle USA tratí. Dokonce bych řekl, že někdy je až na škodu se snažit něco za každou cenu upravovat (třeba u této soutěže).
Co se týká servisu, tak já jsem stíhal opravovat a to jsem několikrát navštívil bariéru. Jen jednou mi zůstal náboj, ale to jsem dal větší ránu.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: so leden 29, 2011 13:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak aj me se soutez libila, nebyt chyb mohlo byt lip, skoda jen ze bylo casto skaredy pocasy clovek si neuzil ty testy.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: so leden 29, 2011 14:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky díky pořadatelům za skvělý závod... a samozřejmě soupeřům za napínavé souboje. Na nic si nemohu stěžovat, náramě sem si to užil
Příspěvek Zaslal: so leden 29, 2011 19:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám, že můj protest proti penalizaci na RZ 18 se zavčasu vyřeší. Exclamation

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: so leden 29, 2011 22:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rolling Eyes jak zavčasu Question
...Pokud bude vše v pořádku, penalizace bude smazána....
Stejně se kontrolují ještě replaye a finální uzavírka bodování je až po této kontrole,cca v pátek Wink

P.S. Tak už ji tam nemáš Exclamation Příště více klidu a zeptej se svého šéfa co a jak, si ušetříš nervy Laughing

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne leden 30, 2011 0:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zajíc> Byl sem v této situaci poprvé, nevím jak se to řeší. Šéfa bych se zeptal, ale nesedí tady 24h denně Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne leden 30, 2011 10:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Super rally hošani, skladba maximálně možně zajímaváSmile

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: ne leden 30, 2011 12:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Dlouho jsem se držel něco o tomto podniku nenapsat, ale prostě pár čárek sem čmrknout musím. Myslím, že tato soutěž je již od pořadatelů připravena jen jako splnění povinnosti. Vzhledem k tomu, že sněhových RZt je málo je na takové rally potřeba udělat pro spestření něco jiného. Zde se neudálo nic.
Druhá věc - 4 RZty v kuse a pak pouze 30 min. servis je bez debaty příliš. Já sám osobně jsem jel první etapu na mé sněhové poměry velice čistě, bez karambolů, bez bariér. Pneumatiky vepředu maximálně 28 % a vzadu max. 48%. Přesto jsem nestíhal opravovat tlumiče a jiné poškození a do druhé a třetí sekce jsem musel vždy vyjíždět s mírným poškozením tlumičů. A to by se stávat nemělo. Pokud někdo jede naplno a neštve se s tím, pak musí logicky platit neopraveným autem. Ale pokud jedete zcela opatrně a čistě a přesto je auto poškozené, je něco špatně.

Na druhou stranu mám z toho závodu poměrně pěkný pocit co se týče samotné jízdy. Snad poprvé jsem projel bez problémů oba směry Autiovaary a i jinak se mi jelo pěkně. Škoda že se pořadatelé více nesnažili udělat tento závod pestřejší.


Jardo, já jsem např. se servisem problém neměl. Max. mi zbyla neopravená karoserie, či přední sklo apod. Problém nastává v případě že člověk to někde příliš přežene, ať už nějaký skok, nebo vlétnutí do bariéry. Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: ne leden 30, 2011 15:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme