Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

penalizace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BEZDEK Filip





Založen: 06. 04. 2008
Příspěvky: 280
Bydliště: valašské klobouky

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mne to na mokré príbrmy vyhnalo jak se jede po te šotolině a je vracák na asfalt a dostal jsem 45 sekund

_________________
Red Bull, Bujaček RBR Team
Citroën DS3 WRC
Příspěvek Zaslal: po srpen 25, 2008 17:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To se nedivim,to je čežba jak blázen,to je regulérní penále Exclamation
Příspěvek Zaslal: po srpen 25, 2008 17:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No když už tady řešíte ty penalizace,v Advanced Cupu na rally Ireland jsem dostal blbejch 25 vteřin,který teď absolutně nic neřeší,ale kdybych náhodou měl díky těm 25 vteřinám příjít o na konci turnaje nějaký místo tak by to byla škoda.Pokud to byla oprávněná penalizace tak fajn,ale úmyslné zkracování to určitě nebylo,prostě mi to na mokrým asfaltu trošku ustřelilo a pak už mi připdalo uhozený se z takovýho místa snažit vracet zpátky na trať.Myslím že jednou stranou auta jsem byl pořád na cestě.Zaslal jsem i replay na posouzení,co vy na to?
http://mates781.rajce.idnes.cz/Penalizace/#album
Jinak v tý Příbrami na mokru už se mi to taky párkrát na mokru stalo,ve vracečce u křížku kolem toho balíku,ztratil jsem tam aspoň 20 vteřin než jsem se vyhrabal a ještě k tomu penále..
Příspěvek Zaslal: po srpen 25, 2008 17:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To jsi měl říci hned, že to je na Bisanne II, tam to dává takhle VŽDY Evil or Very Mad Jak při cestě dolů, tak i nahoru, ale neboj, penále se smaže Wink

P.S. Příště si ale tuto zatáčku pamatuj a najížděj si jí s větší rezervou....jsou cupy, kde to pořadatel neřeší... Rolling Eyes Confused

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: po srpen 25, 2008 19:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MATOUSEK Vlastimil





Založen: 05. 07. 2008
Příspěvky: 216
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No tam se mi to stalo asi 3x,ale ještě ty tratě neznám tak dobře abych si to všechno pamatoval,RBR jezdím necelé 2 měsíce,ovšem tuhle už jsem si po tomhle incidentu zapamatoval dobře a dneska když jsem ji projížděl jak v BRC2 tak i v BG CUPu,tak jsem si na ni dával sakra majzla a dost jsem si najížděl z venku Very Happy
Příspěvek Zaslal: po srpen 25, 2008 20:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VINTR Martin





Založen: 12. 02. 2008
Příspěvky: 241
Bydliště: Veltrusy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo já,vůl si ji nechal napařit Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: po srpen 25, 2008 20:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SVOBODA Venca





Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Rokycany

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tak já narazil na problém, kterým se vysvětluje můj předchozí příspěvek. v tomto http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=975ed7e6639c5ea78498eea61cb22148 turnaji jsem dojel první RZ (Rally School Stage II), čas se zastavil, ale po ukončení jsem neviděl mezičasy a místo výsledku tam stálo jen DNF. pak následovala procedura jako u supeRally (která ale NEbyla nastavena) a konec turnaje s pentlí 30 minut Evil or Very Mad replay jsem odeslal
Příspěvek Zaslal: so srpen 30, 2008 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme