Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

10. FRONTLINE Rally 6.-12.03.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěkná rally. Akorát, snad po sto metrech RZ1, jsem přišel o brzdy. Sad

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: st březen 09, 2011 20:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Frontline Odpovědět s citátem

Zaráží mě, že je tady i po dojezdu 1.E tak málo příspěvků. Chci poděkovat tvůrcům velmi povedených textur a taky Petrovi Vodičkovi (FRONTLINE) za pomoc při spouštění TR v 1.E! Petře, díky moc.

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: čt březen 10, 2011 10:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANHARA Michael





Založen: 19. 07. 2009
Příspěvky: 18
Bydliště: ZlÍn

Příspěvek Předmět: RESET Odpovědět s citátem

Zdravím všechny závodníky. Včera jsem jel první etapu TR a na Pírce II 9RZ při průjezdu letmým cílem mi hra spadla. Cílový čas jsem dostal ale byl jsem kvalifikovaný jako NEDORAZIL DO ČASOVÉ KONTROLY. Podle pravidel jsem musel odeslát replay - ale když spadne hra tak se mi nikdy replay neuloží. Chtěl jsem se zeptat zda se někdo s tímto už setkal a dále by mě zajímalo kdo z S1600 na vlchku na Pírce II rozbil auto při průjezdu cílem. Já osobně mám problém se tam vůbec vyškrábat.
Doufám že mě za tento příspěvek nebude kamenovat
Very Happy
Příspěvek Zaslal: čt březen 10, 2011 10:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VODICKA Petr





Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: HO - CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

to Mirus: není zač, když vím tak poradím Wink. Snažil jsem se dávat základní (nepadací) kombinace počasí, ale holt každé PC funguje trošku jinak. Spíš to padalo překvapivě jinde než na tom Sipiru 2.
A přeju všem hodně štěstí do druhé etapy!
Příspěvek Zaslal: čt březen 10, 2011 13:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Re: RESET Odpovědět s citátem

VANHARA Michael napsal:
Zdravím všechny závodníky. Včera jsem jel první etapu TR a na Pírce II 9RZ při průjezdu letmým cílem mi hra spadla. Cílový čas jsem dostal ale byl jsem kvalifikovaný jako NEDORAZIL DO ČASOVÉ KONTROLY. Podle pravidel jsem musel odeslát replay - ale když spadne hra tak se mi nikdy replay neuloží. Chtěl jsem se zeptat zda se někdo s tímto už setkal a dále by mě zajímalo kdo z S1600 na vlchku na Pírce II rozbil auto při průjezdu cílem. Já osobně mám problém se tam vůbec vyškrábat.
Doufám že mě za tento příspěvek nebude kamenovat
Very Happy

Nehledě na to, že poškození se snad ukládá spolu s časem ne? Takže pokud má někdo čas zapsaný, tak by snad neměl být problém s poškozením? Nebo se mýlím?

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: čt březen 10, 2011 16:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Filipe, není to tak. právě tohoto pár jedinců občas využilo, auto dobité,projelo se cílem a pak se "přivodil" pád hry. Dostal se reset a auto bylo na další RZ jako z továrny Twisted Evil
Jinak do cíle na Pirce II dojedu s vysavačem v pohodě i na suchých gumách na vlhku....jako teď v TR. Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt březen 10, 2011 18:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tak jak píše Zajíc. Toto byl důvod zavedení tohoto pravidla. Poškození vozu se bohužel neuloží v době průjezdu cílovou fotobuňkou, ale až při ukončení RZ a načtení servisu.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá březen 11, 2011 11:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Aha. Ale v tom případě, je prakticky nemožné doložit replay, ne? Který se vlastně uloží až ve stejnou chvíli jako poškození a tudíž by to potom byl status nenastoupil do následující RZ... Nebo to někdo už dokázal doložit?

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá březen 11, 2011 12:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JURICA Stanislav





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
měl bych takovou otázku. Strašně mi teď padalo RBR, což může potvrdit Michal Šenk za počet resetů, tak jsem mezi 1. a 2. etapou přeinstaloval RBR, neuvědomil jsem si, že přijdu i o replaje z první etapy. Jelikož mám šanci na TOP10, když to nerozbiju, tak budu muset odeslat replaje ke kontrole, což bohužel nepujde z první etapy a RZ 13 :/ patrně mě čeká pentle, ale nešlo by třeba dodat Vámi náhodně vybrané replaje z druhé etapy?? Trochu hloupý dotaz, uznávám, ale chci se zeptat... třeba do cíle ani nedojedu.... díky za odpoveď
Příspěvek Zaslal: pá březen 11, 2011 16:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: frontline Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl bych poděkovat za hezkou rallye. Hezké textury! To jaro bylo opravdu motivující.

Nakonec jsem si rallye užil.

díky
Příspěvek Zaslal: so březen 12, 2011 10:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JURICA Stanislav





Založen: 10. 03. 2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JURICA Stanislav napsal:
Zdravím,
měl bych takovou otázku. Strašně mi teď padalo RBR, což může potvrdit Michal Šenk za počet resetů, tak jsem mezi 1. a 2. etapou přeinstaloval RBR, neuvědomil jsem si, že přijdu i o replaje z první etapy. Jelikož mám šanci na TOP10, když to nerozbiju, tak budu muset odeslat replaje ke kontrole, což bohužel nepujde z první etapy a RZ 13 :/ patrně mě čeká pentle, ale nešlo by třeba dodat Vámi náhodně vybrané replaje z druhé etapy?? Trochu hloupý dotaz, uznávám, ale chci se zeptat... třeba do cíle ani nedojedu.... díky za odpoveď


Tak tenhle problém za mě vyřešila grafická karta na RZ16 ....
Příspěvek Zaslal: so březen 12, 2011 11:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REZNICEK Jakub





Založen: 28. 12. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Přidávám se k odpadlíkům Sad Nepřálo mi štěstí a dlouhodobé problémy s RAM a restartováním PC se zrovna projevily, bál jsem se toho dlouho a teď se to stalo. kdybych to rozbil, neměl bych vztek, bohužel se to stalo na startu a reset nedostanu. Nejvíce mě mrzí, že mi to zkazilo sezónu a teď už nemám chuť na RBR. Technika poprvé zaslobyla a zrovna, když jsem v té nejlepší formě. Píšu to pro zajíémavost soupeřům, aby si nemyslely, že jsem s tím praštil. Tomu se říká marné snažení Rolling Eyes achjo...

Skoro bych zapomněl poděkovat pořadatelům za skvělou skladbu a překrásné texstury. Hodně pěkná rally FRT Exclamation
Příspěvek Zaslal: so březen 12, 2011 11:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PAJER Petr





Založen: 10. 06. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: jak čert na koze jel Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/watch?v=flDX904gZ60
co na to říct.. možná - 3. odstoupení z bedny za letošní sezonu..
Příspěvek Zaslal: so březen 12, 2011 15:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VANHARA Michael





Založen: 19. 07. 2009
Příspěvky: 18
Bydliště: ZlÍn

Příspěvek Předmět: reset Odpovědět s citátem

SENK Michal napsal:
Je to tak jak píše Zajíc. Toto byl důvod zavedení tohoto pravidla. Poškození vozu se bohužel neuloží v době průjezdu cílovou fotobuňkou, ale až při ukončení RZ a načtení servisu.


Ahoj Michale,

tak jsem odstartoval do druhé etapy s pentlí 15minut a hodilo mě to do servisu s poškozeným vozem z první etapy. Pneu 50 procent , 1 procento převodovka a 1 procento těsněné pod hlavou. Samozřejmě jsem auto mohl opravit jen na úkor penalizace.
Tak nevím - asi nějaká chyba v programu.

Jinak dík organizátorům za pěknou skladbu a textury. Šotolina mi sedí a na závod jsem se těšil. Škoda toho výpadku.
Příspěvek Zaslal: so březen 12, 2011 19:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

opravovat 1% převodovku a 1% těsnění bylo zbytečny to by si měl ale vědět na rychlosti ani chovaní auta by si takto malé prakticky žadné poškození nepoznal Idea

_________________
EURORALLY TEAM

www.montek-motorsport.cz
Příspěvek Zaslal: so březen 12, 2011 20:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme