Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

10. FRONTLINE Rally 6.-12.03.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Každému se může líbit něco jiného, textury byly pěkný, ale ještě moc zelený, když se podívám ven, tak se to zatím moc nezelená Very Happy a k skladbě - tady to je ještě víc individuální - Mně se třeba vůbec nelibila ta USA, to byl pro mě strašnej porod... Naopak Austrálii jsem si užíval a Japonsko to nebudu mít rád nikdy Smile. Kterou rz bych určitě vynechal - tak diamond creek a nasadil tam místo ní Prospect ridge - je jedno v jakým směru Smile tu ají celkem můžu. Ikdyž jsem to dost skazil, tak je to pro mě osobně úspěch - taková kombinace a já jsem v cíli Smile

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: pá březen 18, 2011 6:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Frontline Odpovědět s citátem

Ahoj, jak jsem psal ve svém poděkování a chvále na textury o stránku dříve, rallye se mi líbila. Obecně bych řekl, že textury jsou letos opravdu perfektní a zatím jsem nejel podnik, který by mě nějak, v něčem zklamal. Ve svém komentáři jsem psal, že "jsem si nakonec rallye moc užil". Proč?

Při prvním pohledu na složení tratě jsem i já na začátku měl úplně stejný názor ( viz. Hollaper, nebo jak). Myslím, že je jednoduché vysvětlit proč.

- RZ převážně rovinaté, velmi rychlé, obecně hodně známé a servis na každém kroku.

Pokud to člověk porovná s modelem čtyřech, pěti RZ bez servisu, mezi stromy či CZ asfalt, je jasné, že skladba Frontlinu působila jako účelová, masakerní, brutálně rychlá rallye, aby hoši ze špičky mohli letět jako rakety a nemuseli používat hlavu.

Nicméně, realita je zcela jiná. Zatímco Carlsbad, dle mého těžký jako prase, dokončilo snad nejvíce jezdců v historii, na první pohled lehký Frontline byl poset nárazníky po stokách. Kdyby to byla skutečná rallye, tahaj to traktory od polí ještě dneska. Laughing

a proto říkám:

Ač na začátku v rozpacích, pletl jsem se a rallye se mi moc líbila. Sám jsem měl ěkolikrát na mále, což mě hodně překvapilo.
Nedokážu to pochopit do těď..

Takže, "u mě dobrý" Wink
Příspěvek Zaslal: pá březen 18, 2011 9:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Protože jsem kdysi jakésy textury taky dělal tak vím kolik je s tím práce a tímto tvůrcům moc děkuji. Ovšem nemyslím si, že o moje díky nějak obzvlášť stojí. Wink
Nebo aspoň já jsem to tak neměl, kdyby to tak za mě někdo raděj udělal, to bych měl radost velikou Cool
Každopádně rally se mi moc líbila, obzvlášt australské erzety, to byla nádhera.
Ještě by mohl nějaký dobrodruh ve wallaby třeba dvě erzety z austrálie spojit, to by byl teprve mazec. Takový new bobs a east v jednom....., budu se těšit.

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: pá březen 18, 2011 10:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Re: VONKA Leo Odpovědět s citátem

VONKA Leo napsal:
Tak abych řekl pravdu - je mi zase trochu líto těch pár borců co to statečně dojeli a pak pod hrozbou ztráty 60 vteřin (resp. 2minut) přišli ominut deset !


Myslíš, že jsem neposlal rpl úmyslně, abych nedostal penalizaci, nebo jak to mám chápat?

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá březen 18, 2011 14:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VONKA Leo





Založen: 25. 10. 2008
Příspěvky: 26

Příspěvek Předmět: VONKA Leo Odpovědět s citátem

UFF - NEE Very Happy Právě sem se jen snažil nastínit tu všem známou logiku - že kdybys zkracoval jak chceš i kde to ani nejde , tak bys mohl dostat max dvě minuty pentle - a když nepošleš RPL dostaneš rovnou 10 minut ?!? Ale rozhodně sem to tady teď nechtěl začít řešit. To udivující (zřejmě historicky významné) pravidlo deseti minut pro zapomnětlíky je totiž pořád plně v kompetenci organizátorů TR.
A příště tě už litovat nebudu Smile
Příspěvek Zaslal: pá březen 18, 2011 18:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Leo: Jo takhle, já to nepochopil. Nojo, to máš vlastně pravdu. Ale podle mě je tenhle trest nastavenej správně. Je to jen o tom si to pohlídat a já si to nepohlídal. Crying or Very sad

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: pá březen 18, 2011 19:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zase si myslím, že takové 2 minuty by se pak někomu, kdo ví, že by stejně neprošel možná i vyplatili... Než pak číst tu kupu keců a kdesi cosi. Laughing

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá březen 18, 2011 23:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOBES Jan





Založen: 17. 01. 2006
Příspěvky: 196

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sestřih z Frontline rally můžete sledovat online ZDE

Video je ke stažení ZDE (tentokrtát se nafouklo na nějakých 302 MB)

přeju příjemnou zábavu Cool


Naposledy upravil DOBES Jan dne ne duben 24, 2011 10:59, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
Team Rally 2011
GO Montek GO !!!
Příspěvek Zaslal: st duben 20, 2011 10:07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Paráda, ty záběry z helikoptéry mám čím dál tim víc rád Smile

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: st duben 20, 2011 15:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme