Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

11. Fido Rally 27.3.-2.4.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: bisane Odpovědět s citátem

Stefane,mel jsem stejny problem a staci dat do hry uplne novy maps a doinstalovat vse potrebne nove trate +balicek a vse by melo byt ok,u me to zabralo,jestli je nemas tak jsi hru nainstaluj nekam jinam nez ji mas,vytahni nove maps a zase odinstaluj,melo by to pomoci,hodne stesti!
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2011 18:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm,já dnes jel Bis II asi 3x a vše na mokru,či vlhku a pád žádný Idea Problém bude nejspíše v instalaci různých "vychytávek" úpravou zvuků a podobných věcí Rolling Eyes Možná rozdílný Z.Fix ...

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2011 19:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=3bc7261ef3c4fccb83651524fb8e9326

Shake pro S2000. Sorry, zapoměl jsem...
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2011 20:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl ted problém doje Škoda Cup. Spadlo mi Frazier wels 1 i 2 a nakonec i PTD. V shaku to třeba šlo a online ne. Přes RBRdll to nakonec nešlo ani v shaku, ikdyž jsem otočenky instaloval třeba 5x. Takže jsem jel přes r..b..r.._sse. Když jsem chtěl jet shake Fida, tak problém i na Cote přes rychlou rally. Nakonec jsem zjistil, že mi někam zmizel z.dll z \plugins a proto to nejspíš padalo Very Happy

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: so březen 26, 2011 21:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mohu jednu vlezlou otázku na tvůrce textur Question Že nebyla kukuřice na polích je O.K.,ale v březnu rozkvetlé šeříky a třešně Shocked Rolling Eyes Laughing

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne březen 27, 2011 10:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JANKU Roman





Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 385
Bydliště: Lačnov

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Musíš si představit, že byla krátká zima, a že se to jede na jihu,,, je jasné, že u vás v horách, je kolikrát eště sníh Very Happy Very Happy

_________________
http://kizzcup.kvalitne.cz/
http://kizz-me.wz.cz/RVT.html
Příspěvek Zaslal: ne březen 27, 2011 11:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U nás na jihu teda stromy ještě nějakej čas nepokvetou Wink Zatim pořád ještě přes noc mrzne.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne březen 27, 2011 18:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ROJEK Jakub





Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Ostrava

Příspěvek Předmět: Re: Bissane 2 Odpovědět s citátem

GABOR Stefan napsal:
Nechci nikoho urážet nebo krityzovat, ale fakt nechápu proč se sem pořád (nechci být sprostý) dává Bissane 2. A ještě na mokru. Jak jsem se na Fido Rally těšil, tak se mi to ted zhnusilo. TATO TRAT PADA. Tak pro Boha proč se to používá do turnajůtohoto formátu.


No my když jsme testovali tak nám to nepadalo. Ale pak nedávno to začalo padat... A dokonce i mě a to jsem na ni několikrát jel, i online. Nechápu to... A proto jsem napsal Šenkovi jestli mi dovolí úpravu a chtěl jsem místo Bisanne 2 dát Bisanne 1. Tedy jen úprava směru. Na textury to nemělo vliv. Ale nepovolil mi to. A odůvodnil mi to tak že s padáním to není tak hrozné... Prostě člověk se snaží udělat kvalitní soutěž a když najde chybu ještě před startem tak mu nedovolí ji opravit... Sad

Jinak u nás už je teplo, prostě Fido svět Very Happy Takže už kvetou šeříky a třešně. Very Happy

_________________
ImageImage
Příspěvek Zaslal: ne březen 27, 2011 23:08
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZA Ludvik





Založen: 14. 01. 2008
Příspěvky: 249

Příspěvek Předmět: Bissane a počasí Odpovědět s citátem

To s Bissane 2 není dobré, reakce vedení mě zaráží. Nicméně nerozumím pozadí pořádání soutěží až takto do hloubky a nemám tedy odvahu se pustit do kritiky.

Počasí klasicky jarní mi vůbec, vůbec nevadí. Ba právě naopak. Osobně mám zimy jako takové ( té opravdové) plné zuby a ačkoliv všechny zimní textury v TR byly úchvatné, ty jarní na FIDO rallye jsou úžasné právě tím jarem.

.. prostě přišlo jaro a i když se zatím v reálu zdržuje, máme ho alespoň v TR

Laughing Laughing Laughing
Příspěvek Zaslal: po březen 28, 2011 9:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
URBAN Rostislav





Založen: 13. 03. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Mělník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hlasím že mi to teď na Bisane 2 v polovitě tratě spadlo.A to se mi ještě nikdy nestalo Sad ,bohužel všechno je někdy poprvé.Co se dá dělat,nic,ale jinak,textury se mi líbí.díky.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport
Příspěvek Zaslal: po březen 28, 2011 11:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V první etapě není Bisanne 2, ale jenom 1. Tobě to "spadlo" na jedničce.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po březen 28, 2011 11:44
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
URBAN Rostislav





Založen: 13. 03. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Mělník

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Michale,máš samozřejmě pravdu,nevím proč jsem napsal 2,ale nic na tom nemění,že mi to bohužel spadlo.Ale beru to sportovně,zkusím 2 etapu,snad to bude v pohodě,dřív jsem s tím neměl problémy,tak snad to byla jen ojedinělá chyba.

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport
Příspěvek Zaslal: po březen 28, 2011 13:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KLIMECKY Jan





Založen: 24. 10. 2009
Příspěvky: 79

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám takový lamácký dotaz. Jak je možné, že někdo má na "nočním" Hrádku (a asi i jiných tratích) černý pruh před autem a někdo ne? Podle fotogalerie vidím, že Jiří HAZE má světlo všude, já když jsem to jel, tak cca 3 m okolo auta mám jen tmu, takže se strašně blbě projíždí některými místy... Nemůže někdo prozradit, čím se to dá změnit?
Příspěvek Zaslal: po březen 28, 2011 21:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

klimecky : ja to mam tiez a tiez sa mi to nepaci no ale tak co uz Very Happy
Příspěvek Zaslal: po březen 28, 2011 21:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se poradne ani nerozjel a Fido Rally pro mne skoncila - v posledni zatacce pred cilem 1.RZ jsem vletel do betonovych bloku.
Safra, nejvic mne mrzi ze jsem si ani nezajezdil.
Příspěvek Zaslal: po březen 28, 2011 22:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme