Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12. Montek Rally - 17.-23.4.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, hlavne to stesty bude nutni Very Happy
Příspěvek Zaslal: pá duben 15, 2011 14:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

A ještě že tu mlhu máme všichni, to je taky důležitý Wink

Co se týče mlhy, tak už od počátku se řeší to samé a to je ten kontrast, srovnávat RBR s realitou nejde, to ať si srovnávaji děti. Nebaví mne ale jezdit něco z čeho mne pak bolí oči, to snad většina lidí chápe. Od jisté doby už s tím sice problémy nemam, ale většina si myslím že ano a ať si píšou co chtěji.

Ještě že soudruzi vědí jak poručit větru a dešti.

Poslední podnik se budu snažit si užít, alespoň do doby než vyrazim někam na houby. Montek Rally je v tomhle prostě jedinečná.

Jinak díky za letošní TR a asi se uvidíme v Čeložnici.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: pá duben 15, 2011 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Balíček textur vč. Tracksettings.ini je ke stažení ZDE.


TADY najdete opravu chybějící hlášky na Hroudovany II.
Obsah archívu po rozbalení nakopírujte do maps.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá duben 15, 2011 16:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZAK Jaroslav





Založen: 04. 03. 2009
Příspěvky: 253
Bydliště: Příbram

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako vždy mi to spadlo na Šourkově a né jenom mě.Na resety samozřejmě nemáme nárok.Dobře,ted už si alespoň mohu říct,že 300kč za TR opravdu nestojí!Snad už jsem z TR vyléčen a příští rok už nebudu tak hloupej,abych tohle jel.Děkuji za "hezké" závody a sbohem
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2011 17:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BACENKO Radoslav





Založen: 31. 01. 2009
Příspěvky: 57
Bydliště: Slovakia

Příspěvek Předmět: Montek Odpovědět s citátem

Ja sa priznám za tri roky hrania mi RBR spadla ak sa dobre pametám tak 3x z toho 1x v TR aj to chybou zvukovky.Chybu treba hľadať inde nie v TR, možno v PC ? Ja za seba poviem že ak mi to okolnosti dovolia a rozhodnem sa štartovať aj na budúci rok tak za licenciu dám aj 500 CZ.Pekný večer.

_________________
Lepšie je 2 dni nič nerobiť a potom si oddýchnúť.

TUNING.SK RALLYE TEAM
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2011 19:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci být chytrej, ale Rado... Spadlo mito úplně přesně jako Jardovi... před TR jsem přeinstaloval windows, protože mito neustále padalo... nainstaloval RBR + montekland + textury... v liště jsem měl zaplý jenom TORENTY, spadlo mito přesně jako Jardovi u dřevěného plotu, za startem 1,5 km si myslim, nekoukal jsem jak jeto daleko od startu... Smile Podle mě nejsme jediný komu to tady spadlo... Smile

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2011 20:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jel jsi test Question Problém není na 99% v RZ,ale v konfiguraci, či jiné věci v PC. Kdyby to bylo v RZ,tak to bude padat každému. Ale to se opakuji pořád dokola, za většinu pádů může PC a programy, né RZ Confused

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2011 20:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mého názoru je to prostě jen problém v konfiguraci a PC. U dřevěného plotku mi to spadlo přesně takto loni. A to jsem ovšem měl PIII 800, Ram 512 MB atp. Prostě to evidentně nezvládlo PC. Další problém může být u rozpisu, pokud tam třeba použijete rozšířený rozpis, nemáte eventmap.ini a tak podobně. Prostě ... chce to mít v pohodě. Pokud jste odjeli v pohodě test a padlo vám to v rally, tak je to PC.

A ohledně toho, co máte zapnuté (jenom torrenty ...) ... no, já bych se o tom vůbec nebavil a vypnul zcela vše.
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2011 20:59
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za vysvětlení... Tuhle diskuzi uzavírám...

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2011 21:05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETRAS Marek





Založen: 30. 12. 2008
Příspěvky: 465
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych tady vyzdvihl počasí v poslední sekci. To zapadající slunce bylo úžasné! Tma ještě lepší. Wink

_________________
MaraP
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2011 22:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
... Pokud jste odjeli v pohodě test a padlo vám to v rally, tak je to PC.
K cemu slouzi a jak muze ovlivnit stabilitu hry soubor TrackSettings.ini pokud by byl nejakym zpusobem nakoply nebo nesouhlasici vuci skutecne instalaci RBR? Ten soubor (a ty textury) ktere nebyly pouzity* pri testu?

Jeste jsem nejel, ale popravde zrovna ten INI fajl mne docela znervoznuje.
Na instalaci RBR se snazim nesahat, proste freeze stav. Ale kdyz se dokaze stat ze stabilni RBR se po doinstalaci chybejici trate (ktera byla v jedne TR rally vyzadovana) stane celkem dost nestabilni v uplne jinych tratich, tak se domnivam ze mam ty obavy opravnene.


*) Protoze jeste nebyly ke stazeni.
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2011 22:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No podle mně tracksettings nemůže z tohoto hlediska ovlivnit nic. To je prostě jen nastavení jaká barva slunce a vůbec rozptýleného světla tam bude, zda je mlha nebo ne (ale ta stejně na spoustě tratí je i v defaultu) a tak dále. Prostě nic, co by jakkoli mohlo souviset se stabilitou.
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2011 22:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Takze ses presvedcen, ne jinak, das ruku do ohne za to, ze kdyz nejakym nedopatrenim bude cast toho souboru pos^H^H^H ... modifikovana tak, ze ji RBR korektne neprecte, nebo ze bude cast chybet/prebyvat, tak bude stabilita hry naprosto v poradku a bude se jednat o chybu PC?
Ber to jako hypoteticky priklad.


Naposledy upravil KEBERT Martin dne ne duben 17, 2011 22:40, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2011 22:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, zkus si obsah toho souboru zcela vymazat a můžeš si vyzkoušet jakoukoli RZtu v jakémkoli počasí. Jediné co se ti změní, že to bude všude stejné, ale rozhodně to nebude mít vliv na stabilitu.

Jako nevím, zda když tam napíšu za:

[01m_crisp_clear]
a pak nějaké totální nesmysly...

tak opravdu nevím co to udělá, ale nedomnívám se, že by jakákoli změna tracksettings v rámci TR závodů byla provedena amatérsky.
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2011 22:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KEBERT Martin





Založen: 10. 07. 2009
Příspěvky: 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci nijak shazovat instalatory TR, podle mne jde o nejlepe pripravene instalatory ktere jsem vubec zazil, ale uz k par mirnym nedopatrenim doslo (v nekterych pripadech az amaterskych).
Stat se muze cokoliv. Nehlede na to ze co muze bez potizi chodit na deseti strojich, to nemusi bezet na stroji jedenactem a presto to nebude vlastni chyba jedenacteho PC.
Příspěvek Zaslal: ne duben 17, 2011 22:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme