Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12. Montek Rally - 17.-23.4.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak přece jen bych tu k Montekland instalačce měl jednu reklamaci - v původní instalaci byly dva druhy souborů rozpisu. Normální a rozšířený. Ten normální je nyní opravený, resp. u track 490 je datum 28.4.2010 a u track 499 je ovšem 11.3.2011. Jedná se o rozpisy pro Šourkov 1 a 2. Ten rozšířený se teď v maps (byl tam tuším jako bak nebo +) neobjevuje. A já netuším, zda mohu použít rozšířený rozpis z té původní Montekland 0.99 nebo ne.

Samozřejmě, pokud mám Davidův rozpis a Eventmap.ini je tam kde má být a v Šourkovu bude normál rozpis, nemělo by to dělat problém. Pokud tam ale je v té instalaci rozpis rozšířený a někdo má obyč. rozpis, resp. Davidův bez Eventmap.ini, Šourkov mu stoprocentně spadne.

Takže bych rád, abyste to uvedli na pravou míru, jak to tedy je. Vřelé díky Very Happy
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 0:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já měl Davidův rozšířený rozpis bez Eventmap... toje jedno, asi to taky spadlo Smile

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 6:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Davidův rozpis má více hlášek. Nicméně Eventmap.ini je tam kvůli tomu, aby hra nepadla, když je na trati použit rozšířený rozpis. Tj. neváže se to na to, zda máš více hlášek v rozpisových souborech (Groš+Tománek x Šenk), ale na to, zda jsou ty hlášky použity v rozpisu dané RZty. Jako nevím co by to udělalo, kdyby jsi měl Groše, Eventmap.ini a rozšířený rozpis např. na Šourkovu. Každopádně Šourkov stoprocentně padne, pokud jsou v jeho pacenotes rozšířené noty a nemáš Eventmap.
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 8:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUNCL Karel





Založen: 13. 05. 2006
Příspěvky: 552
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen doplním, že Davidův rozpis bez eventmap.ini padá, pokud je v rozpisu dané RZ použita hláška plus nebo minus. V ostatních případech je jeho použití naprosto bez problémů. Stejně tak jako použití Davidova rozpisu s eventmap.ini. Eventmap.ini tam je hlavně kvůli tomu, aby bylo možno použít větší počet hlášek (desítkový rozpis, a další). Nikoliv pro stabilitu hry. Davidovo rozpis bez eventmap.ini prostě nové, rozšířené hlášky nepřečte, ale nespadne. Wink

Jak jsem psal již jednou, pokud tam nebude plus nebo minus.

_________________
Image

http://www.rbrgt.cz/
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 10:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já ještě doplním: u Michala Dohnala to předpokládám nebylo rozpisem, protože takto bys neprojel ani jedním Šourkovem v testech. Tam jsi Šourkov 1 pokaždé projel.
Potvrdím ještě Karlův příspěvek, že pád hry způsobuje pouze hláška plus a mínus v rozpisu. A to i v případě, že ji přidáš do rozpisu přes RBR Dll a padá i se standardním rozpisem s Tománkem či Grossem. Nebo třeba i nějakým Grošem.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 11:47
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PANCOCHA Jaroslav napsal:
Tak přece jen bych tu k Montekland instalačce měl jednu reklamaci - v původní instalaci byly dva druhy souborů rozpisu. Normální a rozšířený. Ten normální je nyní opravený, resp. u track 490 je datum 28.4.2010 a u track 499 je ovšem 11.3.2011. Jedná se o rozpisy pro Šourkov 1 a 2. Ten rozšířený se teď v maps (byl tam tuším jako bak nebo +) neobjevuje. A já netuším, zda mohu použít rozšířený rozpis z té původní Montekland 0.99 nebo ne.


K rozpisu Šourkova. Do instalačního balíčku jsem dal rozpis bez rozšířených hlášek a to z důvodů že některým to dělalo problémy, not a bene případní zahraniční jezdci Davidův rozšířený rozpis pravděpodobně nepoužívají, tedy aby to fungovalo v RBR bez dalších doinstalací. Jsou to ty (rozpisy), které byly k dispozizi loni pro ty (jezdce), kterým to dělalo problémy. Šourkov 2 má čerstvé datum, jelikož a protože jsem posunul konec RZ před toho Peugeota, do kterého nám pořád někdo narážel (Peugeota za cílem, né Chrástova, který si taky trochu couvnul, aby tak netrčel do trati). A díval jsem se do starého instalátoru a dvojí rozpis jsem tam neviděl ale protože já rozpis nedělám, tak ruku do ohně ani nikam jinam strkat nebudu. Nicméně já si myslím, že upravené (rozšířené) rozpisy používat lze. data soborů DLS jsou nýčkon stejné, jako v minulém instalátoru, jen, jak říkám, posunul jsem konec RZ na Šourkově 2, ale jinak nic jiného. Myslím, že se kontroluje cíl, který se myslím nehnul, ale když tak s tím Šourkovem 2 opatrně.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 13:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak já tu v práci mám instalaci ještě instalaci z loňska a jsou tam soubory track-490_M.dlsnew atp., takže to tam ten instalátor určitě dával. No a pokud je tedy na Šourkově 2 posunutý cíl, tak nelze ten rozpis použít. Nicméně, jestli to dobře chápu, loňský rozšířený rozpis na Šourkov 1 je možné použít bez problémů ... nerad bych se dočkal pádu hry kvůli takové chybě.

No a tedy .... nebyl by k dispozici opravený, rozšířený rozpis i pro Šourkov 2 ?
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 13:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Konec RZ (END BARRIER) je místo, za které už nejde jet a cíl (FINISH) je místo, kde se zastaví časomíra. Já posunul konec a myslím, že se kontroluje finish, který si někteří posouvali. To jen pro přesnost, ale jestli lze použít loňský rozpis nevím. Myslím si že jo, ale 100% jistý si nejsem.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 13:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRYSTYN Miroslav





Založen: 02. 06. 2006
Příspěvky: 701
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo nemá pro tento závod rám typu "pták" měl by mít aspoň zpr**le kliku Cool
http://www.youtube.com/watch?v=E6UismPZ34o

_________________
www.kcm-rbr.cz
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 18:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jo, tak já vám teda povím co si o týhle Vaší modrožlutý šaškárně myslím! Very Happy
Šourkov, krása, má to nápad, rozpis sedí docela obstojně a je radost si tam zazávodit. A zbytek? Ten rozpis myslíte vážně pánové?! Nevím jak Vy, ale jsem docela zvyklej ho poslouchat a dokonce podle něj jet. Což se tady prostě nedá, je to na půli cesty asi už třetím(opravte mne) rokem, tratě jsou až na výjimky naprosto jednotvárné, nedá se v nich orientovat jiným způsobem, než se je nadrtit. A na to my gentlemani nemáme čas. Very Happy Je to pro mě znehodnocení závěru sezóny.

Omlouvám se za upřímnost, ale je to prostě tak:) Mám z toho takovej mindrák, že se v Čeložnici asi upiju k smrti Laughing

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 20:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vážení pořadatelé, bylo by možné, aby mi někdo zodpovědně odpověděl ? Michalovi Šenkovi jsem posílal otázku i přes PM, když neodpověděl zde, ale odpověď jsem též nedostal. Martinovi Kučerovi za jeho odpověď moc děkuji, nicméně problém to s jistotou neřeší. A když teď pojedu Šourkovy s rozšířenými (loňskými) rozpisy a padne mi to, tak samozřejmě vina na straně pořadatelů asi nebude a já to můžu zabalit. Na druhou stranu jsem na ten rozšířený rozpis zvyklý a nerad bych jel bez něj.

Děkuji předem za jasnou odpověď
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 21:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To Kalivoda: naprosto souhlasím s Jindřichem....podle rozpisu se opravdu nedá jet, ale kupodivu to vadí asi jen nám Shocked

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 21:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Rozpis místy opravdu naprd, souhlas... Co nenadrtím nevím... Některá 3 je skoro jak 1 a jiná zase třeba 4...

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 21:21
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jardo, s loňským rozšířeným rozpisem Ti to určitě nepadne. Můžeš s tím jet. Myslel jsem že Ti na to Hrouda už odpověděl.
Co se týče rozpisu na jiných RZetách, nevím co se Vám na tom tak nezdá. Je to lehce upravenej rozpis z USA a trať je co se týče zatáček naprosto stejná. Tam si ale nikdo nestěžujete. Bohužel se Wallymu nepodařilo zatím dotáhnout do úspěšného konce tvorbu editoru rozpisů v rámci pluginu. Pak si budete moct upravit rozpis dle vlastních požadavků. Zatím si musíte vystačit s tím co je z USA.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě k resetům:
Bohužel se nám na Monteklandu množí případy, kdy hra spadne klasicky v servisu, nebo při načítání RZ, ale jezdec má ve statusu "Nedorazil do ČK" i když zastaví přesně u stolku. Budu kontrolovat nahrání replaye a pak zpětně provedu kontrolu. Teď to budu pouštět. Kdyby něco následně nebylo v pořádku, budu to řešit dodatečně až po kontrole replayů. V každém případě platí, že v tomto případě jezdec musí uploadnout replay na web.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po duben 18, 2011 21:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme