Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

12. Montek Rally - 17.-23.4.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hroudo, je to tak jak píše JaPan. už jsem to i já někde zmińoval, rozpis špatnej všude, jen na Monteklandu je více nástrah, který v americe třeba vůbec nevyniknou. Dírama jsem myslel všechny různý nakopáváky. Smile

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: út duben 19, 2011 12:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MASTRLA Martin





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Varnsdorf

Příspěvek Předmět: Hrouďas Odpovědět s citátem

Apropo Martine je vidět že je to tvoje trať se vším všudy Laughing Laughing na čase je to v první etapě vidět a co se týká domácího prostředí a zázemí jakbysmet Cool Laughing Sis namontoval na každou stranu motorovu pilu viď.... Laughing Jako vždy musím pochválit všechny z monteku za tento podnik - super zážitek díky Martin a brácha t.č. na služební cestě Cool Cool
Příspěvek Zaslal: út duben 19, 2011 12:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KUCERA Martin





Založen: 02. 08. 2006
Příspěvky: 214
Bydliště: Brno

Příspěvek Předmět: Re: Hrouďas Odpovědět s citátem

- tak za prvé, větve jsem už v úzkotíně výrazně prořezal, ale lobby žádné neposílej, už u mě byl Horst Fuchs s nějakou ochranou pastou na auta. Kontaktujte jej a on Vám určitě rád nějakou doporučí. Pak se na to auto může sřílet i ze vzduchovky.
- tomu co pišete o rozpisu rozumím, jen jsem reagoval na Jindrův výrok, že je to paskvil.
- co se stromů týče, já jedu jinou verzi tratí než Vy ostatní, ale to není podstatné. Cool
- a k mým časům, tak já težím z toho, že to Vy nemáte tak nalítané. např Prospect Ridge ve Frontline rally jsem jel za 4:03 a byl jsem dvacátý třetí se ztrátou 12 vteřin na prvního a Šnekovice jsem zajel za 4:05 se ztrátou 5.31 a jsem zatím pátý. Takže né že bych to měl najeté, já jezdím tak nějak stejně a Úzkotín, tam dostávám strašně na prdel. Nevím který pako vymyslelo tu klikatou trať ještě zúžit a dosázet tam stromy. Tu bych měl trénovat, ale to už by mě pak nebavilo to mít ty tartě najeté.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út duben 19, 2011 13:43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAYER Jiri





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 56
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak rozpis na Us celkem jde je tam spousta místa na případné chyby , ale Montek se na rozpis jet nedá ani nahodou. Ja to řešil tak že sem jezdil dokola US offline jak idiot a snažil se držet čistou stopu tak že sem si to najel a věděl co kde řadit aby mě to nevyneslo. Ale tomu rozpisu nejde věřit téměř v žadný zatáčce Crying or Very sad
Příspěvek Zaslal: út duben 19, 2011 16:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FADLER Jan





Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 62
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi já se vám do toho nechcu motat, bo TR nejedu, ale hlavní a největší problém vidím jasně: Celý Montek je ohromně zrádný, úzký a nutí nám chyby (což je dobře...aspoň je něco těžkého). A zároveň...100 lidí, 100 různých najetí zatáček, atd.. Jestliže jedu dvojkovou zatáčku stylem, že ji nenadjedu, zkusím zkrátit dráhu jízdy a na konci se prostě nevejdu, nebo ji nadjedu a pak nadávám, že sem to mohl jet rovně, je spíš vlastní problém. Nikdy nemůže rozpis sedět všem. Kromě hrubých chyb, kdy chybí zatáčka, nebo co, je jen (asi to bude znít trochu divně) problém jezdce, že nejede tak, jak autor rozpisu... xD.
Příspěvek Zaslal: út duben 19, 2011 17:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady moje krize v poslední zatáčce na Úzkotíně. Naštěstí do dobře dopadlo a odnesl to jen lak, ale málem jsem si z toho kákl http://www.youtube.com/watch?v=XAFqEdOKkWo

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út duben 19, 2011 17:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZETAK Dennis





Založen: 18. 05. 2008
Příspěvky: 673
Bydliště: Rožňava

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jezisi kriste lukas, keby som bol tvoj spolujazdec tak asi pustim do gati .. MASAKER Twisted Evil
Příspěvek Zaslal: út duben 19, 2011 17:20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

tvl tak toje masakr... Lucoute, to museli bejt nervy...! Laughing Laughing

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: út duben 19, 2011 19:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Daniel





Založen: 29. 11. 2005
Příspěvky: 9
Bydliště: Chotyně 224

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ja měl ještě horší když mě uděla Hoffi videjko dam to sem taky Wink
Příspěvek Zaslal: út duben 19, 2011 19:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Poslední zatáčka na Úzkotíně docela zrádná, já to tam o strom omotal úplně, naštěstí sem trefil strom jen zadkem a při následném odhození sem nic netrefil, takže motor naskočil... Pilař zde dal taky ránu... by se z toho už dal udělat pěknej sestřih Smile
Příspěvek Zaslal: st duben 20, 2011 7:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je tak, když se jede hyena Crying or Very sad
http://www.youtube.com/watch?v=5gkZ68ntP5w Very Happy

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: st duben 20, 2011 7:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VNOUCEK Mirus





Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BARVIK Lada napsal:
Dívám se jaká se tu rozběhla téměř odborná diskuze na téma rozpis a s tím související padání hry apod. Podle mě je jediná velká chyba hláška 600 přesto, že je tam nějaká pravá zatáčka, myslím že je to na Diamond II. Jinak na originálním rozpise, který používáme na našem PC právě kvůli pádům hry při instalaci dodělávaných rozpisů, extra velké chyby nevidím. Samozřejmě chápu, že 100 jezdců znamená taky 100 různých rozpisů a je pravdou, že když jsem začínal, měl jsem velké problémy právě kvůli jízdě na rozpis. Ale postupem času, když tu trať jedete po 10, nebo někteří i snad po 100 mi nemůžete tvrdit, že vás překvapí pravá 3, nebo něco podobného. Možná jsem se trochu zbytečně rozepsal o rozpise. Měla to být spíš reakce na některé negativní komentáře k celému TR 2010. Náš tým taky postihla spousta nešťastných událostí, za které jsme nemohly a vedení TR se k tomu postavilo zády. Ale za sebe můžu říct, že si jejich práce a celého TR velmi vážím a ani na okamžik mě nenapadlo, že bych v dalším ročníku nastartoval. A že zrovna Ptákovi vadí špatný rozpis, to je asi sranda, ne??? Very Happy

ahoj. Tak já k tomu taky něco napíšu. nadrcené USA nemám, netrénuji moc často. Takže Monteklland je pro mě stejně těžký a jedu ho především na rozpis. Láďo, nevím, jestli Hroudovany II jsou Diamond II, ale já jsem se tam včera na prvním průjezdu se zlou potázal, když jsem "věřil" hlášce 600 a ono ejhle, byla tam naprosto nepřečtená pravá 3, kterou jsem samozřejmě nezvládl a bokem šel do skládky řeziva Sad . Pak následující 2 RZ jel bez převodovky, takže "zážitek". trochu mě to naprdlo Sad

_________________
Kizz-me WRT..... www.kizz-me.cz
Řekli mi:"jsi starej, tak budeš jezdit starýma autama" a od té doby válčím s A8 Smile. Už to není pravda. Mládnu, takže krotim mladou tridu R5
Příspěvek Zaslal: čt duben 21, 2011 8:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vnouček Mira> Kdyby sis prošel tohle vlákno, najdeš link na soubor opravující tuto chybu. Je vydán ve stejném příspěvku jako odkaz na stažení textur.

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: čt duben 21, 2011 8:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PANCOCHA Jaroslav





Založen: 02. 09. 2005
Příspěvky: 1455
Bydliště: Luhačovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, k té pravé tři - na DC II je to pravá tři stopadesát, tady je to pravá tři padesát. Neměřil sem to, ale řekl bych že to bude spíše těch 150 m. Smile
Příspěvek Zaslal: čt duben 21, 2011 9:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VOMOCIL Ondrej





Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 108

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky pořadatelům i ostatním jezdcům za tuhle sezonu, byla krásná i náročná. Uvidíme se v Čeložnici Very Happy

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: čt duben 21, 2011 10:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme