Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Rally d'Italia Sardegna (12.-17.5.2011)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
STEINER Pavel





Založen: 06. 03. 2005
Příspěvky: 151
Bydliště: Příbram(Obecnice)

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

no tak jsem to taky nedotáhnul do cíle,srry kluci,míra skvele,a pavel musí jistotu!!

_________________
CARLSBAD Rally Team driver


ŽÁDNÝ VANTY A Z KOPCE VYHAZUJ.....Smile
Příspěvek Zaslal: po květen 16, 2011 19:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BICA Martin





Založen: 11. 12. 2006
Příspěvky: 1264
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry hoši. Ten tlak jsem nezvládnul...ztratil jsem koncentraci a v jedný zatáčce jsem pozdě brzdil. Jen jsem to stihnul otočit zadkem na strom, ale stejně to zdechlo... Sad

_________________
ImageImageImage
Příspěvek Zaslal: út květen 17, 2011 11:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BAYER Jiri





Založen: 19. 10. 2005
Příspěvky: 56
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jedna A8 v cíli teda ale měl sem bojíky ,abych to nerosekal hned v 1 rz hodiny ,ale pak už sem si to pohlídal Davesimo pojed v klídku.

Hoffi Crying or Very sad Tohle přece nemužeš napsat ,že tě to s s1600 nebaví a ježdění či neježdění není důvod ja sem od konce TR jel jenom WCN a věř mě že to je pak v takoví konkurenci jet kurde těžký. No jo mladej kluk nemá žadnou zoodpovědnost v TR by z toho měla většina lidí radost ,ale ve WCN je náš tým daleko větší a hodně lidí na tebe spoléhá a když pak napíšeš ,že tě to neba tak to naštve i mě ještě ktomu z 1 fleku Evil or Very Mad
Příspěvek Zaslal: út květen 17, 2011 14:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MORAVEK Jan





Založen: 03. 12. 2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Třebíč / Nymburk

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já hlásím cíl druhé etapy. Proběhla bez větších problémů a měl bych se v pořadí posunout oproti první etapě. Vašek to v S2k dotáhl spolehlivě do cíle. Pochvala.
Pokud ještě někdo nejel, tak hodně štěstí!!!

_________________
Image
NEXUS Racing a nikdy jinak!
Příspěvek Zaslal: út květen 17, 2011 15:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HOFFMANN Jakub





Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Benešov nad Ploučnicí

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Bučku u tebe je to ale jiná situace Smile však já ke konci TR už jezdil tky jen TR s S1600 Smile ale po konci TR jsem se začal soustředit jen na S2000 a jízda sní už není taková jako dřív , to ty že si jel jen TR nebo WCN je něco jiného ty totiž jedeš jedno auto a jednu třídu Smile , dobrá v další rally se polepším Razz

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út květen 17, 2011 16:04
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Kluci omlouvám se, ale psal jsem to už včera Lukinovi. Mám na 14 dní zase kapačky a 2 dny zpátky jsem si to musel jít přepichnou, protože se mi to ucpalo. Dali mi to na druhou ruku a to do pozice, kde s tím nemám šanci nic zajet... Crying or Very sad Snad to napravím na další rally! Exclamation Ještě jednou sorráč.. Omluva hlavně Bučkovi, že to musel dojet sám! Ale dojel a to je moc dobře! Alespoň nějaký ten bodík bude! Wink Díky! Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: st květen 18, 2011 10:24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DOHNAL Michal





Založen: 17. 11. 2008
Příspěvky: 156
Bydliště: Obecnice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já se taky omlouvám, ale kluci s N4 dojeli pěkně a neskončil bych před nima Smile Pěkně kluci Laughing

_________________
N4 (evo9)

TR 13, http://rbr.rallyfans.info/crf-cup-challenge --- http://rbr.rallyfans.info/
Příspěvek Zaslal: st květen 18, 2011 15:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme