Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Anvel OLD Challenge II
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Anvel OLD Challenge II Odpovědět s citátem

Je založen 2. závod Anvel OLD Challenge 2011.
Příspěvek Zaslal: so červen 25, 2011 20:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm, skladba druhého závodu se mi velice zamlouvá! Wink Laughing Těším se na souboje chlapci Laughing Laughing

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne červen 26, 2011 10:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

V jedne sekci mix Francie a Česka není moc dobrý nápad.. Ale budiž.
Příspěvek Zaslal: ne červen 26, 2011 13:42
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
JAROLIMEK Tomas





Založen: 13. 06. 2005
Příspěvky: 271
Bydliště: Malá Skála

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

ójé, to zase budou oblože, když to dejvovi sedí Laughing Každopádně já jsem také spokojen. Střídání Francie a CZ je snad v každém poháru, nevidím v tom problém. Naopak.
Příspěvek Zaslal: ne červen 26, 2011 13:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PALASEK Michal napsal:
V jedne sekci mix Francie a Česka není moc dobrý nápad.. Ale budiž.

To je ale jen tvůj názor. Jestli ti vadí střídání povrchů, tak můžeš jít jezdit okruhy. Wink

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne červen 26, 2011 15:52
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PALASEK Michal





Založen: 27. 12. 2006
Příspěvky: 992
Bydliště: Nezamyslice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Počkej počkej. Však ja tím nic nehaním. Ani si na nic nestěžuju. Jen říkám svůj názor. Je to snad trestné? Nebo se to tu nemůže? Je to přece dizkuze a ta je právě o tomhle. Jinak osobně proti tomu nic nemám. Jen to nevyhovuje příliš mému vkusu.

A samozřejmě že skladbu respektuji. Doufám, že ted na mě nepřiletí 1000 narážek..
Příspěvek Zaslal: ne červen 26, 2011 17:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vždyť píšu, že je to jen tvůj názor. Ale prezentoval si to tady, jako by bylo obecně známou pravdou, že mixovat francii a česko je špatnej nápad. A ten dovětek "budiž" sis moch taky odpustit.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne červen 26, 2011 18:12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jen abych trochu přibrzdil vášně kluci.

Nikdy se nezavděčíme zcela jistě všem. Volba tratí byla dělána pod časovým tlakem a vzhledem k hlavní ceně, která je limitována přesně daným termínem, jsme stačili naplánovat pouze 4 závody a chtěli jsme obsáhnout co nejvíc různých RZ. Proto se, jak po skončení seriálu uvidíte, ani jedna erzeta nepojede dvakrát, mimo sněhu a využijeme téměř všech možností, které současné RBR nabízí.

Doufáme, že když ne všem, tak aspoň většině se bude nový seriál líbit.
Příspěvek Zaslal: ne červen 26, 2011 18:37
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NAVRATIL Richard





Založen: 24. 11. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Skladba RZ Odpovědět s citátem

Zdarec pánové.

Já děkuji každému, kdo pro nás něco dělá a jsem rád, že se můžu zúčastnit tohoto poháru.

Chci jen říct k debatě o skladbách RZ v turnaji. Nechci psát, že ten či onen má takový či takový názor na skladbu.
Můj názor je takový, že skladba může být mnohem "barvitější" to znamená, že v jedné sekci můžete mít odlišné povrchy a to je podle mě aspoŇ výzva. Ne jezdit na rekordy v RZ, ale najít kompromis v nastavení vozu a sadě pneumatik pro danou sekci. Kde můžu ztratit a kde ne, i podle mých schopností ( jaký mám vyjezděnější povrch ) a tady se ukáže kdo co si zvolil dobře. Někdy se mi zdá, že spíš turnaje jsou podány jak na talíři. Jeden povrch, suchý, bez změny stavu povrchu a sami jestě vše vidíme před turnajem. Já bych klidně přivítal i pomíchané povrchy na jedno nastavení.... to je aspoň umění nerozflákat auto ...
Tohle je jen pro přečtení, nemusíte spouštět potom smršť odpovědí Smile
Příspěvek Zaslal: po červen 27, 2011 21:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Richarde, problémem je, že od té doby, co se kontrolujou nastavení aut, což je samozřejmě dobře, tak nelze jet na jedno nastavení asfalt a pak třeba šotolina, bohužel tedy. Některé povolené hodnoty pro oba dva povrchy jsou totiž rozdílné. Jinak ale mix mokrých a suchých, popř. nových a rozbitých tratí si myslím zažíváme v průbehu roku celkem dost. Wink

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: út červen 28, 2011 16:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
NAVRATIL Richard





Založen: 24. 11. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Lukáši,

jo je kontrola setupů, ale tou se kontrolují hranice nastavení modifikovaných vozů. Dá se vyrobit nastavení takové, že vyhovuje tomu i tomu..... ale nechci do toho zabředávat..... taky tvoříme soutěž tady a snažíme se přiměřeně tvořit turnaje, tak aby to nebyla klasicky naučená jízda.... to já jen tak k těm stavbám turnajů Smile zastával jsem se tvůrců Smile
Příspěvek Zaslal: út červen 28, 2011 20:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
NAVRATIL Richard





Založen: 24. 11. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

a ještě dodatek, ten setup se dá povolit změnit na jednotlivé RZ, ale sadu pneu zamknout, to samozřejmě dobře znáš jak ty, tak i ostatní....

už mlčím Wink
Příspěvek Zaslal: út červen 28, 2011 20:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jasné, v tom máš pravdu Wink Jen je pak trochu divné, když si člověk na přejezdu dokáže hodit auto na šoto podvozek nebo naopak Very Happy Každopádně bych se také nebránil sekci, kde se pojede více povrchů, když to bude v nějaké rozumné míře třebas. Ale to je asi na jiné téma a pro jiný pohár. Smile

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: st červen 29, 2011 17:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Spousta lidí má status havárie na rz.
Jak psal v cíli Petr Vodička, dá se použít ten jeden reset bez udání důvodu.

Připomínám to jen proto, aby si ty resety "pádu na rz" Láďa Barvík někam psal, aby se na to pak nezapomnělo. Díky

Kombinace tratí je v pohodě, stejně jezdím jeden setup na všechno. Very Happy

Na Strýčkovi-Zadní poříčí je bug v Namnicích v pravé kolem baráku. Je tam šutr a když do něj praštíte, tak vám to spadne. Na okruhu je v té zatáčce patník. Docela mě to překvapilo v tréninku po takový době.
Další bugy jsou na Oslí, ale ta se teď nejede.
Tak hodně zdaru v turnaji.

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: ne červenec 03, 2011 22:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VEVERKA Lukas





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 406
Bydliště: Nošovice u F-M

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

nevím jestli myslíme to samé ale na Stryckovem okruhu i na Osli hra spadne v místě po první šotolině u toho křižku nebo pomníku nebo co to je.
Tedy v tom místě kdě se na Okruhu jede rovně a na Osli je tam myslím levá7.

Na okruhu je tato chyba dobrým trestem pro hotlapery co tamtudy zkracují ale na Osli se mi stalo že jsem jel za mokra a na te šotolině jsem to prostš nedobrzdil a jel jsem rovně a hra spadla...

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: ne červenec 03, 2011 22:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme