Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2011
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Team Rally 2011 Odpovědět s citátem

Blíží se nám rozjezd dalšího ročníku Team Rally. Brzy zveřejníme první informace a snad i rozjedeme možnost registrace. První podnik Team Rally 2011 bude startovat stejně jako v loňské sezóně poslední srpnovou neděli.

Image

Image


Naposledy upravil SENK Michal dne st červenec 20, 2011 15:26, celkově upraveno 1 krát

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá červenec 15, 2011 10:54
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RUMAN Tomas





Založen: 02. 03. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Tichov

Příspěvek Předmět: licence Odpovědět s citátem

Bude se letos taky platit za licence a kolik?
Příspěvek Zaslal: pá červenec 15, 2011 16:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledně licencí budou podmínky stejné jako vloni.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: pá červenec 15, 2011 17:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: tr Odpovědět s citátem

super,uz se tesim,bohuzel zase jako loni prvni podnik nestihnu,BARUM RALLY!!!! Sad
Příspěvek Zaslal: pá červenec 15, 2011 21:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
UTRATA Lukas





Založen: 23. 09. 2005
Příspěvky: 994
Bydliště: Doksy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Loni bylo mnoho negativních ohlasů ohledně data startu prvního podniku a koukám, že pořadatelům je to stejně šumák ... Ten první termín je prostě na houby, slušně řečeno Sad

_________________
IRIDIUM RBR Team - - - LucOut

http://octaviarbrcup.ic.cz
Příspěvek Zaslal: so červenec 16, 2011 10:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KUCERA Stanislav





Založen: 01. 04. 2008
Příspěvky: 77
Bydliště: Doloplazy okr.Prostejov(momentalne UK)

Příspěvek Předmět: tr Odpovědět s citátem

presne tak,proto si nestezuji a neresim to,jen jsem si nad tim tak povzdechl Very Happy
Příspěvek Zaslal: so červenec 16, 2011 13:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Věřím, že kdyby jsi chtěl, určitě by se našel někdo, kdo by Tě to u sebe nechal odjet. Vím že to není ideální, ale lepší jak nic.
Nepamatuji si, že by bylo loni nějak moc negativních ohlasů na start prvního podniku, ale když chci, aby TR skončila podobně jako v minulé sezóně (kvůli termínu vyhlášení) jinak to ani nejde. Vycházím od vánočních svátků a pak je to v pravidelné periodě. (1. založení závodu, 2. závod, 3. kontroly a uzavření výsledků - vždy po týdnech)

Trochu jsem pročistil zbytečné příspěvky. Držme se spíš sdělování faktů, ať se vlákno nestane nepřehledným. Díky

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: so červenec 16, 2011 20:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FRISTENSKY Jiri





Založen: 28. 11. 2009
Příspěvky: 351

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám technický dotaz: zjistil jsem, že existuje možnost si ve hře vypnout Marshally. Chtěl jsem se zeptat, jakým způsobem se na to dívají pořadatelé TR. Osobně to beru jako porušení pravidel, ale vzhledem k tomu, že to je zrejmně nekontrolovatelné, by možná bylo lepší to "zlegalizovat" (teda, jestli už to není). A je to vůbec v TR zakázáno, si vypnout ty pořadatele?
Díky za odpověď, J.F.

EDIT: díky Michalovi za rychlou odpověď


Naposledy upravil FRISTENSKY Jiri dne po červenec 18, 2011 20:36, celkově upraveno 1 krát
Příspěvek Zaslal: po červenec 18, 2011 20:23
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Toto se kdysi už řešilo. Je to tak jak píšeš. Protože to není kontrolovatelné, není to zakázané.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: po červenec 18, 2011 20:33
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jezdim s komisařema a někde je to opravdu voprus. Třeba jednu konkrétně: Fraizer Wells, těsně po druhym mezičasu, tam bych potřeboval k levýmu kraji aby mě to nevyneslo do stromů a neztratil rychlost a buď tam zelenovesťák je a jsem v loji, protože jsem levýma kolama za krajnicí a komisař se teprve rozhoduje že uskočí, ale nestíhá..., nebo ho čekám, on tam nakonec není a výsledek je tak jako tak ztráta... Confused
Takovej tratí je v RBR 12 do tuctu a v TR o 24 RZ to můžou být i mnohasekundové ztráty.... Confused
Příspěvek Zaslal: po červenec 18, 2011 21:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SCHWARZ Martin





Založen: 09. 09. 2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Větřní

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tady si můžete stáhnout ořezané scripty. Je tam i origo soubor. Zdůrazňuji, že to není moje práce. Tak je to na každém, kdo jak pojede. Občas jsou pořadatelé na idiotskejch místech a tvůrci RBR s rychlostí jezdců evidentně nepočítali.

http://www.ulozto.cz/9720749/scripty-zip

Poznat je to občas v rpl, že auto může projet pořadatelem, pokud tam máte origo scripty, ale je to málokdy a někdy se zas projede skrz ně i s origo scripty a nic se nestane, protože kolize je až na konci animace a měla by tedy být mimo cestu (někdy ale není).

Dávám to sem proto, aby měli všichni stejné možnosti.

_________________
http://mato22rbr.svet-stranek.cz
Nové stránky Asfalt cupu:
https://rbr-asfalt-cup.webnode.cz/
Příspěvek Zaslal: po červenec 18, 2011 23:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
SENK Michal





Založen: 21. 11. 2005
Příspěvky: 1525
Bydliště: Ostopovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím manažery předních týmů z výsledkové listiny TR 2010 aby mi v nejbližším možném termínu pomocí mailu nebo PM potvrdili svůj zájem o pořádání podniku Team Rally 2011.
Brzy vyvěsím tabulku s rozpisem podniků (povrchů) a budeme postupně vybírat podniky dle pořadí v minulé sezóně, stejně jak to fungovalo v minulích sezónách. Díky za rychlou reakci.

Do úvodního příspěvku jsem přidal návrh kalendáře. Z pořádajících týmů mě chybí už jen potvrzení od CRF RBR. Prvních pět podniků už je rozděleno. Zatím to kopíruje loňskou sezónu. Další výběr podniku je na Anvelu a potom KCM.

_________________
Image
http://www.montek-motorsport.cz/ --- TEAM RALLY - WEB
Příspěvek Zaslal: út červenec 19, 2011 13:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

k REGISTRACI
Když jsem uploadoval fotku, která má rozměry asi nějak 430x480 a splňuje limit dané velikosti, tak je to správně? Protože u teho řádku bylo napsáno, že pokud splňuje limit velikost (do 250 kb) tak bude automaticky zmenšena
Díky za odpověď

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: pá červenec 22, 2011 21:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PISTULKA David





Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 353
Bydliště: Tábor

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Jirku Peteru i všechny ostatní:
co se týče fotografií, cituji pravidla:

citace:
...a přiložit fotografii dle přiloženého vzoru s dodržením popsaných pravidel k průkazové fotografii. Není nutné posílat profesionální foto, alespoň amatérské foto v co nejlepší kvalitě a přesném rozlišení 300x385 bodů.


koukal jsem na těch několik pár registrací za dnešek a opět někteří nezklamali...prosíme tedy PŘESNÉ rozlišení...díky[/quote]

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: pá červenec 22, 2011 21:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PETERA Jirka jun





Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 251

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mozu tedy poslat fotku v pozadovanem rozliseni na mail TR A do predmetu zadat treba oprava?

_________________
Image
TSKRT - never forgot
Tr 2009 - 4.misto N4
Tr 2010 - 1.misto N4
Tr 2011 - 3.misto N4
Příspěvek Zaslal: pá červenec 22, 2011 22:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Další
Strana 1 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme