Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Team Rally 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VOJTECHOVSKY Radek





Založen: 24. 08. 2009
Příspěvky: 21

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="OSTROVSKY Milan"]
Tímto bych chtěl připomenout jeden nedostatek SR... a to že v jednom závodu jezdec když dostane SR např. 25min... tak v jednom závodu nemusí bodovat a v dalším si v poho přiveze 10bodů.. což v celkovém sčítání bodů může hrát značnou roli... výpadek je prostě výpadek a neměla by rozhodovat náhoda, jestli pak někdo dostane body nebo ne.. za stejný počet odjetých RZ. Je to jen na každém z Vás jestli vám dělá potěšení tak nějak náhodně bodovat se SR.
quote]

Milane, tenhle argument nemyslíš vážně, že ne? To bys úplně stejně mohl tvrdit, že je náhodné, že jezdec mého typu (časově hranice druhé a třetí desítky ve třídě) náhodně bodoval 16. místem a jindy dojel 25. kam patří, protože ti před ním vypadli. Je to stejný princip, náhoda a štěstí hraje roli v jakémkoliv sportu, ne jen rally.

I ve skutečné rally můžeš po jednom defektu dojet na pódiu a v jiné soutěži po jednom defektu skončíš bez bodu. Stejně tak v reálu je náhodný faktor, že někomu na trati RZ zaprší a někomu ne. Náhodně také může auto před tebou vyhodit do stopy velký kámen...

Co se týká bodování, částečně asi i souhlasím s tím, že první místo by mělo být ohodnoceno významněji. Ale byl bych pro zachování bodů pro třicítku, pro ty, kteří udělali chybu v první etapě je to motivace se i o těch pár drobných zkusit ještě poprat a do 2.E nastoupit. A když už jsem v té druhé etapě bez SR, tak se rád poměřím zase s plnou konkurencí.
Příspěvek Zaslal: pá leden 13, 2012 10:38
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CERVENKA Filip





Založen: 09. 11. 2006
Příspěvky: 581
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To padá RBR jen mě? Very Happy
Všichni furt řešíte havárie, ale co případ pádu hry... V tomto případě to pak není ani o rychlosti a ani o spolehlivosti ale prostě o třetím faktoru. A z tohotu důvody by měl mít možnost jezdec, který je rychlejší dohnat svou ztrátu.

_________________
-> ANVEL Racing Team <- (Jednou lama navždy lama - Los Lamos)
G25 rulezz (už je to rukama, ne volantem)
Příspěvek Zaslal: pá leden 13, 2012 10:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PLESNIK Martin





Založen: 30. 08. 2008
Příspěvky: 212
Bydliště: Branky 2

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Když Ti to spadne tak jak má, tak reset dostaneš...jak jsem říkal, jeden škrtanec pro jezdce i tým...
Příspěvek Zaslal: pá leden 13, 2012 10:57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOHNAL Rene





Založen: 27. 10. 2006
Příspěvky: 189
Bydliště: Kunovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně bych byl pro zavedení škrtání jenoho či dvou nejhorších výsledků v sezóně. Jelikož jsou pády hry, kdy nelze dostat reset, časté jevy byl bych pro zavedení onoho pravidla. Osobně mi spadla hra na domácí Anvel rally uplně na poslední zkoušce se statusem Havárie v RZ. Ikdyž jsem dojel všech 6 ostatnich zavodu stále mi tech cca 32 bodu z onoho podniku chybí. Mohlo by se někdy myslet i na tohle, neni to zrovna fér a každý se nespokojí s argumentem, že jde o technickou závadu na voze, protože to ji má za celou rally 1,2 možná 3 lidi.
Příspěvek Zaslal: pá leden 13, 2012 12:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OSTROVSKY Milan





Založen: 08. 01. 2007
Příspěvky: 149
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Za hlupáky jsem nikoho neoznačil, je to psaný jak je to psaný... když to vztahuješ na sebe, je to tvůj boj... Jde o to že sem tady od proti strany neslyšel ano, ve stávajícím bodování je tento problém, ale chceme aby TR byla vyrovnaná až do konce, tudíž tento problém je podřadný a nechcem nic měnit... Jenže zatim sem tady slyšel(až na pár vyjímek), že je všechno ok, že si to vymýšlím pro sebe a nikdo nic kloudného nenavrhl... Takže sem napsal to co sem napsal... at si to každý interpretuje jak chce...

Neuznání bodování MS, jen kvůli tomu že se tam taktizuje.. kdyt to s tim nemá nic společnýho omg...

Ano ten argument k SR je zdělený že je pravdivý, ale uznávám že je to asi nejmenší problém, tudíž bych na něj nebral velký ohled... Je to jen poukázání na zápor SR... samozřejmě SR má i klady, tak to berte prosím jen informativně
Příspěvek Zaslal: pá leden 13, 2012 12:19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OTRUBA Pavel





Založen: 23. 10. 2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Neradice 2311, 688 01 Uherský Brod

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Není tato debata trochu zbytečná? Promotér nastavil podmínky a my jezdci se jim musíme přizpůsobit. Nebo nejet. Nikdo přece nikoho nenutí. Tak proč nutíte promotéra dělat změny. Udělejte si vlastní soutěž, dejte podmínky a klidně pojedeme.
Příspěvek Zaslal: pá leden 13, 2012 17:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jest. Pravidla pro tento ročník si mohll každý přečíst před začátkem TR. Kdo nesouhlasil nemusel do soutěže vstupovat. Remcat nad svym rozlitym mlíkem a volání po změně po půlce soutěže je podle mého názoru zcela zbytečný a ubohý. Jezdi tak, aby si byl se svym výsledkem spokojenej. Jestli si to rozbiješ, tak je to především TVOJE chyba, tak to pak neházezej na špatný bodování. Až pojedeš v takový kvalitě jako několikrát zmiňovaní Spišáci nebo David Hrbáček, tak tu pak asi nebudeš rušit...

PS: Psáno pro všechny šťoruy a nevyrovnaný jedince....
Příspěvek Zaslal: pá leden 13, 2012 21:30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SOUREK Vaclav





Založen: 06. 11. 2005
Příspěvky: 249
Bydliště: Rožmitál pod Třemš.

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všechny.
Ludvíku, již několikrát se zde psalo, že měnit pravidla v polovině sezóny nikdo nechce. Nejde ani o to, že by někdo vedení TR do něčeho nutil, Pavle. Michal je na tolik rozumný, že by si nějakou hloupost stejně vnutit nenechal. Jde hlavně o to, najít optimální způsob hodnocení, který by vyhovoval v mezích možností všem výkonostem jezdců, nedemotivoval je, zajistil větší vzrušení a zároveň větší objektivitu.
Teď tedy můj názor na bodování:
Arrow Počet bodovaných míst je podle mně opravdu veliký. Podle počtu těch, co závod v jednotlivých skupinách dokončí, by bylo rozumné jej snížit na 25
Arrow jeden až dva nedojeté závody (ať už z důvodu havárie a nebo pádu hry), by neměly mít zásadní vliv na umístění jezdce na konci roku. Myslím, že by se nemělo zásadně lišit od jeho průměrně dosažené příčky v jednotlivých závodech.

Dovolil jsem si doplnit Milanův návrh bodování o to, jak se změní umístění jezdce na konci sezóny při dvou výpadcích oproti pozici při stabilním umisťování. Zelená barva, kdy jezdec klesne o jednu příčku je podle mně optimální.
http://www.edisk.cz/stahni/80593/bodovani.xls_33.5KB.html

_________________
www.hsfrt.ic.cz
ZÁDÍ VPŘED !!!
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2012 7:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PTACEK Martin





Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 363
Bydliště: Zlin

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Václav to napsal scela jasně....líp to ani nešlo....souhlas.

Celá tady tato debata vznikla hlavně proto, aby na srazu v Čeložnici už bylo dopředu jasné, vo co go.
Protože letos bude setkání tzv. za zavřenými dveřmi manažerů teamů s organizátory TR + Wally.
Manažeři si připraví otázky, co by se mohlo zlepšit, změnit, upravit, zdokonalit (např. bodování), organizátoři předhodí, co se chystá nového do dalšího ročníku TR a na blbosti odpoví osobně Wally.
Tím pádem mananžeři budou mít info, co a jak, vysvětlí to ve svých teamech, co a jak bude, aby se pak opět spousta lidí neztěžovalo, že to není tak či onak a hlavně budou vědět, proč to tak je a pěkně jim to vysvětlí.
Howg.

_________________
Image
Legenda
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2012 13:16
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RESL Jan





Založen: 27. 09. 2007
Příspěvky: 533
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Nevidím na této diskuzi vůbec nic špatného.Nevidím důvod,proč by někdo mimo organizační tým,nemohl mít nějaký dobrý nápad.
Osobně jsem byl spíše pro,s body nehýbat,ale když jsem viděl příklad od Ptíci,asi by opravdu nebylo do budoucna od věci,rozestupy na špici maličko zvětšit.Jestli bude bodovat 25,nebo 30 lidí už je řekl bych docela jedno,rozhodně bych ale zrušil body i se SR.Nějaké škrtání se mi ale moc nezamlouvá.Kdo má nestabilní comp,asi ho to nevytrhne.Komu to zamrzne jednou za 3 sezóny na RZ,tak toho to dle mě taky nevytrhne,rozhodně to ale udělá zmatek v bodech a poletí se ještě víc,než doteď.Možnost škrtání nejhoršího výsledku týmu,když jede 10 nominovaných,mě přijde už úplná blbost.

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so leden 14, 2012 14:56
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VONDRA Honza





Založen: 15. 08. 2009
Příspěvky: 169

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Omluvte mě, že to píši sem, ale už se tady ve foru konkrétně řešil pád serveru. Rychlostí internetu to asi nebude, ale asi bude chyba někde tady.

Dneska jsem jel 3x závod, 2x mi spadlo, doufám, že to jen nepřehlédnete a budete mít snahu to napravit, aby to nepadalo.

Můžu mluvit za všechny že celé hře moc nepřidává, když čekáme 5 minut po RZ než se nám načtou výsledky.

Díky,
Honza Vondra

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: út leden 31, 2012 20:26
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Píšu sem o tomhle problému celkem pravidelně. I já zaznamenávám výpadky které se stále opakují.
Příspěvek Zaslal: út leden 31, 2012 21:55
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MORKOVSKY Jan





Založen: 20. 01. 2010
Příspěvky: 23

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak bodování by se trošku mohlo změnit do dalšího ročníku, ale vyškrtávat jednu nebo dvě nejhorší soutěže to je fakt blbost Exclamation Exclamation To už by bylo lepší zavést pravidlo s jedním restartem i když by byl status: Havárie na RZ.. kdyby to třebas někomu spadlo.. Ale tohohle se bude zase zneužívat Laughing
Příspěvek Zaslal: st únor 01, 2012 0:14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRABLEC Jan





Založen: 23. 12. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OT:
čau Honzo
jen bych tě popprosil o vyjádření k "comentu" pokud se to tak dá nazvat" k RZ3 "pana" Kučery Exclamation chtěl bych v tom mít jasno Wink a také bych vyzval stejně jmenovného "pána" pokud nemá něco co by mohlo ponechat výhodu již zmíněného pilota, aby se raději mírnil v reakcích, protože ..alespoň mě to přišlo až ,až Idea

_________________
CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: čt únor 16, 2012 23:49
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sem se vyloupl ve WRCech, co je na tom? Nový volant, dobrej set, trocha času na trénování, neolšové ruce a jde to samo. Věřím tomu že Bořek by na vyhlášení zajel minimálně podobně. Wink

P.S. Rovnež můžu třeba Foglovi ukázat, jak jezdím Hrádky a Liptákovy, ale ten mě nenařkl z podvádění, jen kroutil hlavou ( KCM Rally) Smile

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: pá únor 17, 2012 0:00
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
Strana 18 z 19

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme