Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

Anvel OLD Challenge IV
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Anvel OLD Challenge IV Odpovědět s citátem

Je založen 4. závod Anvel OLD Challenge 2011. Zatím není nic rozhodnuto a šanci poprat se o 3 místa na sedadle spolujezdce při shakedownu Barum Czech Rally Zlín 2011 má ještě pořád pár desítek z jezdců. Tak se nezapomeňte registrovat.
Příspěvek Zaslal: so červenec 30, 2011 10:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANICEK Milos





Založen: 03. 04. 2009
Příspěvky: 49
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, já sníh moc nemusím, se snowmodem ho pak vyloženě nesnáším, ale pojedu co je v mých silách. Good Luck všem Smile
Příspěvek Zaslal: so červenec 30, 2011 11:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Vím, že je to tradice, jak se jedou finský Rzety, že se k nim dává snow mod. Mám jen návrh a dotaz, jestli by se to dalo jet bez snow modu, protože i když je to prý realističtější, tak právě bych řekl že snow mod realistický vůbec není. Spíš je to horší a někde nesmyslný, než v reálu.
To je jen návrh, jak se pořadatel rozhodne, tak to budu brát.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: so červenec 30, 2011 13:01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Pravda je, že snow mod se opravdu chová v některých případech podivně a já osobně jsem ho nikdy neměl moc rád. Ale jeho používání je taková, řekl bych, tradice u podniků podobného typu jako je náš cup.
Faktem je taky to, že nastavením auta se dá do jisté míry eliminovat jeho vliv na chování auta, což jsem si sám vyzkoušel.
Dalším důvodem je riziko možného zkracování, které je v některých místech možné a dost podstatné pro výsledný čas.
A asi nejdůležitější je to, že nemusíme dělat kontrolu rpl. To za nás obstará snow mod. Ne, že by se komisařům nechtělo Very Happy , ale vzhledem k nedostatku času po skončení cupu a losování výherců je to velmi pozitivní a výherci se o svezení na shakedownu dozví pravděpodobně hned v pondělí 15.8., což by vzhledem ke kontrole rpl. jinak nebylo možné a podle obvyklého scénáře, by se to dozvěděli až zhruba kolem 20.-21.8. což je prakticky jen 5 dní před Barumkou. A to by mohl být z organizačního hlediska pro všechny trochu problém. Přeci jen, udělat si volno a dopravit se do Zlína pro vylosované, nebo sehnat správné velikosti kombinéz pro nás, je celkem časově náročné Very Happy
Přesto dáme ještě hlavy dohromady a probereme možnost vypuštění snow modu. Můj názor ale je, že se pojede.
Tak asi tolik.
Příspěvek Zaslal: so červenec 30, 2011 14:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HAZE Jiri





Založen: 18. 08. 2006
Příspěvky: 1610
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem jednoznačně pro SM,jeho klady převládají nad zápory. A pokud organizujete takto velký Cup a chcete být nadále seriózní,nutnost SM je téměř nutností Exclamation Bez SM není problém projíždět metrové závěje jako by tam žádné nebyly Idea Použití naopak vyžaduje precizní a čistou stopu,což né každému vyhovuje Wink

_________________
Jirka "Zajíc" HÁZE


CARLSBAD Rally Team , driver
Příspěvek Zaslal: so červenec 30, 2011 16:09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Mám velkej problém kolem snowmodu. Když to přehodím na SM tak mě nejde nastavovat auto. Při nahrání jakéhokoli setupu mě to už nepustí dál, a napíše mi to milion věcí mimo limit. když si chci nastavit auto ze základního nastavení tak nemůžu změnit nic. Změním jakékoli nastavení, byť jen o jedno číslo a jsem hned mimo limit. Nevíte prosím, kde by mohla být chyba?
Příspěvek Zaslal: so červenec 30, 2011 17:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
HRBACEK David





Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 205
Bydliště: Zlín

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ludvo myslím, že problém je v tom, že jsi nakopíroval celou složku physics.rbz do adresáře RBR a tím jsi změnil všechny fyziky u všech aut. Proto ti to dělá podle neplechu (alespoň si to myslím Laughing Laughing ). Jinak jsem taky určitě pro SM, bez něj to není ono a bylo by asi opravdu hodně možností podvádět! Wink

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so červenec 30, 2011 17:53
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Není to tak dlouho co jsem měnil PC. Staré setupy (u jiných aut) to pobere), ale jakmile i do nich šahnu, tak je konec. To ale nevyvrací myšlenku, že to tam mám páté přes deváté Rolling Eyes
Příspěvek Zaslal: so červenec 30, 2011 18:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MARYSKO Tony





Založen: 26. 07. 2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Záhoří

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Láďovi za vysvětlení ohledně nasazení snow modu. Víceméně nemám problém při jízdě držet se stopy a jet mezi sněhovíma mantinelama. Tak jedu i bez snow modu, protože zkracovat si ve finsku, to je vždycky o malér, skoro všude je něco schovaný. Ale problém nastává, že i když jedu čistě, bariér se ani nedotknu, přesto mě jakási nevyditelná síla občas strhne do sněhu, nejlépe i na strom. Tohle při jízdě na sněhu není normální a jede se jen s nervama, kde mě to popadne a hodí stranou. Proto sem se chtěl zeptat, když jedem s auty starších ročníků, jestli by se to taky nemohlo zajet klasicky po staru, bez modu. Ale samozřejmě nastavení závodu pořadatelem se podřídím.
Jinak pohár moc pěkný, díky za pořádání.

_________________
M-Rallyteam(Marysko Racing)
Příspěvek Zaslal: so červenec 30, 2011 20:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KRPELAN Michal





Založen: 18. 07. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Valaská Belá, Slovakia

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

mna to napriklad bez snow modu ani nebavi, take turnaje ani nejazdim,
cize som jednoznacne za snow mod na vsetkych turnajoch, nie len na tomto

_________________
N4,A6
RBR cars installation guide http://rbr-car-installation-guide.wz.cz/
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 1:46
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BARVIK Lada





Založen: 31. 12. 2008
Příspěvky: 81
Bydliště: CZ

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak abych ukončil diskuze o snow módu, tak po krátké poradě s konečnou platností BUDE. My, co ho moc nemusíme, máme týden na zvykání Very Happy . Vzhledem k tomu, že se moc turnajů na sněhu v poslední době nejelo, nějaký určitě založím.
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 9:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda, že jste tam nazařadili Peklo snow. Když už jsou nové erzety na sněhu, tak se nemusí pořád opakovat zkoušky, které všichni znají nazpaměť Wink

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 14:03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PETER Marek





Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 485
Bydliště: Fajne-Město

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Ty znáš sněhové RZ nazpamět? Tak to seš dobrej. Jiní třeba znají nazpamět Pekla. Navíc pro normálního jezdce co to nepiluje v shakedownu je rozpis smrtící, zvlášť na Peklu II. Ale to jen tak by the way Wink

_________________
re:member
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 14:27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KALA Ludvik





Založen: 27. 07. 2010
Příspěvky: 178
Bydliště: Vlašim

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

To je slovo do pranice. Jsou dvě funglovky na sníh ale ve větších turnajích zatim nejsou. To bude asi tlak zhůry, než se šampioni naučej Laughing
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 14:29
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VANIK Jan





Založen: 15. 08. 2006
Příspěvky: 144

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PETER Marek napsal:
Ty znáš sněhové RZ nazpamět? Tak to seš dobrej. Jiní třeba znají nazpamět Pekla. Navíc pro normálního jezdce co to nepiluje v shakedownu je rozpis smrtící, zvlášť na Peklu II. Ale to jen tak by the way Wink

Nazpaměť určitě neznam žádnou erzetu, ale když jedeš daným úsekem, tak víš, co v té chvíli následuje dál.

KALA Ludvik napsal:
To je slovo do pranice. Jsou dvě funglovky na sníh ale ve větších turnajích zatim nejsou. To bude asi tlak zhůry, než se šampioni naučej Laughing

Mam na to úplně stejný pohled. Pekla se projet dají, když jedeš s mírou a neleletíš tam jak bezmozek. Jel jsem ho zatim taky asi jen dvakrát. Ale šampioni by museli potrénovat víc jak týden, aby je tam náhodou nepojel nějakej Lojza začátečník Laughing

_________________
REVO is OVER, but it's staying in my heart.
Příspěvek Zaslal: ne červenec 31, 2011 14:41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme