Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NOVÉ FYZIKY SPECIFIKACE 2005
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIKL Tomas





Založen: 11. 04. 2005
Příspěvky: 820
Bydliště: Malenovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych to subo 06 zase povolil, každý už ted´ ví co a jak. Pokud by na něj použil setup z 05 a nebo z úplně jinýho auta dostane pentli a napsal bych to do pravidel MČR co se smí a co ne.
Pak vyřešte problémy s Focusem při MČR rally, podle některých to přestane fungovat, takže chyba bude ve fyzice auta a můžem vesele pokračovat dál.

_________________
Team manager HSF rally team
Příspěvek Zaslal: pá květen 12, 2006 12:31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

MIKL Tomas napsal:
Já bych to subo 06 zase povolil, každý už ted´ ví co a jak. Pokud by na něj použil setup z 05 a nebo z úplně jinýho auta dostane pentli a napsal bych to do pravidel MČR co se smí a co ne.
Pak vyřešte problémy s Focusem při MČR rally, podle některých to přestane fungovat, takže chyba bude ve fyzice auta a můžem vesele pokračovat dál.


Dufs to napsal vše. A souhlasím s tim a timto bych viděl tuto diskuzi za ukončenou. Huráááááá A jedeme závodit. Wink
Příspěvek Zaslal: pá květen 12, 2006 13:22
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NEMEC Michal





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
NEMEC Michal napsal:
Mozna ze vam prijde ze se opakuju ale, Miku kdyz jsi o tom bugu vedel proc jsi to sem nenapsal? ptam se teprve aso po sedme takze nespechej z odpovedi.

A jeste otazecka, proc kdyz si o tom vedel tak si v Nemecku taky presahl hodnotu 500 na prednim diferaku?To te bavi vyhravat podvodem, a jeste kdyz o tom vis?

Jeste edit, tady (kliknout pravym a ulozit cil jako) je odkaz na setup,ktery jsem vyjel z replaye z nemecka RZ 1 kdyztak si ho stahnete a pres program RBRCT.exe si muzete vyjet setup.

Myslel jsem si ze tohle opravdu nemam zapotrebi!!! Evil or Very Mad



přesně na německu sem si ověřil to proti čemu tady zbrojím a je jenom dobře že jsi to sem dal ... skončil sem druhý za Tebou ... a na Tebe prostě nemám a na Martina kožíška taky ne ... proč sem vám tedy stačil ?? je to prosté ... a jiný závod jak sis jistě všimnul jsem už s ním nejel ..myslím s06



Aha ted ale opravdu jdes sam proti sobe, zeptam se tedy po osme, Proč si to sem nenapsal ?????

Jeste edit: ted to prosim neberte jako nejake povysovani ani vychloubani, ale miku co znamena stacil, ze dojedes minutu za mnou?A ze, Kozich to poslal ven?

_________________
mikeee, Subaru WRT
Vitez - RBR MCR Rally 05/06; 12h,24h Daytona(09,11); 12h Sebring(09,11); 24h LeMans(09) ; Druhej - 24h Nürburgring(09)
Příspěvek Zaslal: pá květen 12, 2006 13:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
STEJSKAL Petr





Založen: 19. 03. 2006
Příspěvky: 743
Bydliště: vedle bordelu

Příspěvek Předmět: testy Odpovědět s citátem

Odjel jsem vsechna auta, ani jednu serii jsem nejel v pohode a nebyt nesmrtelnosti, byl bych venku ve 2-3 RZ. Horor to byl s Fabii, smekam pred temi, kteri se neco tak hroznyho pokousi naladit a zajet tak dobry casy. Me absolutne nesedla. Nejlepsi me z toho vysel Fokal, dostal me hlavne ve Francii. Jel jsem krome Xsary vsechno da default, abych si udelal obrazek. Tesim se na hodnoceni ostatnich.
Race in Peace!!
Příspěvek Zaslal: pá květen 12, 2006 19:48
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

OLSON Mike napsal:
NEMEC Michal napsal:
Mozna ze vam prijde ze se opakuju ale, Miku kdyz jsi o tom bugu vedel proc jsi to sem nenapsal? ptam se teprve aso po sedme takze nespechej z odpovedi.

A jeste otazecka, proc kdyz si o tom vedel tak si v Nemecku taky presahl hodnotu 500 na prednim diferaku?To te bavi vyhravat podvodem, a jeste kdyz o tom vis?

Jeste edit, tady (kliknout pravym a ulozit cil jako) je odkaz na setup,ktery jsem vyjel z replaye z nemecka RZ 1 kdyztak si ho stahnete a pres program RBRCT.exe si muzete vyjet setup.

Myslel jsem si ze tohle opravdu nemam zapotrebi!!! Evil or Very Mad



přesně na německu sem si ověřil to proti čemu tady zbrojím a je jenom dobře že jsi to sem dal ... skončil sem druhý za Tebou ... a na Tebe prostě nemám a na Martina kožíška taky ne ... proč sem vám tedy stačil ?? je to prosté ... a jiný závod jak sis jistě všimnul jsem už s ním nejel ..myslím s06


Tak na tuhle odpoved jsem se fakt tesil... Clovek by proste musel uznat chybu, protoze napsal ze jet se svornosti 800 kdyz to neni mozne je proti rozumu. A pak to sam udela, ale Mira odpovi tak, ze udela z Mikeeeho uplneho vola a vse je v poradku. Tohle mi desne chybi, takovehle vyjadrovaci schopnosti... to pak clovek ma hned vetsi sanci na uspech, protoze dokaze ocekat co se mu chce.
Muj nazor je ten, ze je dobre ze to Mikeee zverejnil, protoze kdyz jsi to vedel Mirku, tak jsi to mel napsat hned jak jsi to zjistil. Ted tady ze sposty lidi delas podvodniky (samozrejme mezi radky) ale ti lide podle me vubec netusili, ze kdyz pouzijou setup z 05 na 06, tak si pomohou o 5sec. na trati...
Ja rikam porad, melo se to jet jenom s original auty a bylo by vse uplne jine. Zadne hadky o fyzice a setupu by nebyli...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá květen 12, 2006 20:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: A co S1600? Odpovědět s citátem

A co v S1600? Videl jsem nejake replaye kde bylo u S1600 nastaveni diferencialu (F/C/R) na 200/800/900. A pritom jsou to predokolky. Nebude i tam nejaky podobny problem?
Příspěvek Zaslal: pá květen 12, 2006 20:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Re: A co S1600? Odpovědět s citátem

Petik napsal:
A co v S1600? Videl jsem nejake replaye kde bylo u S1600 nastaveni diferencialu (F/C/R) na 200/800/900. A pritom jsou to predokolky. Nebude i tam nejaky podobny problem?

Ne, ne.... to je uplne v poradku Very HappyVery HappyVery Happy

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá květen 12, 2006 20:32
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MICHAL Martin





Založen: 07. 03. 2005
Příspěvky: 848
Bydliště: Klatovy

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

U S1600 je to tim, ze je auto na jinym slotu nez je v orig. MG ZR, pak v setupu jdou nastavovat vsechny diferaky, ale kdyz hodis auto na boudu, tak se stejne toci jenom predni kola, takze to nema vliv. Mozna, kdyby se do toho jeste nacet setup z nejakyho WRC, kdovi, ale spis by to hodilo kola do vinglu Very Happy

_________________
REVO eTEAM KLATOVY Marta_CZ
Příspěvek Zaslal: pá květen 12, 2006 23:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No fakt je ten, že nastavení z wrc na s1600 nefunguje. četl jsem vlákno asi až na 6 stranu a pak mne to přestalo bavit. To, že se používá nastavení z 05 na 06 ví snad každej, já osobně sem ho tam měl taky, jenže wrciny mne neberou a ani s nima nejezdim, a když už jo tak co je fábka, tak povětšinou sní. Chci se spíš zeptat jak to vypadá s těma fyzikama pro s 1600, protože se furt řší wrcka a na vysavače se nějak zapomenulo. To že jezdí většina s wrckem, přece ještě neznamená, že se na ostatní ********, práva máme všichni stejný, tak by se s tím taky mohlo už něco udělat. Doufam, že to tu hned nezapadne někam do hlouby a někdo z pořadatelů sem hodí info, jak že to s těma slibovanýma fyzikama vlastně je a bude. Dík

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 4:35
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BITTNER Jan





Založen: 23. 04. 2005
Příspěvky: 1142

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
No fakt je ten, že nastavení z wrc na s1600 nefunguje. četl jsem vlákno asi až na 6 stranu a pak mne to přestalo bavit. To, že se používá nastavení z 05 na 06 ví snad každej, já osobně sem ho tam měl taky, jenže wrciny mne neberou a ani s nima nejezdim, a když už jo tak co je fábka, tak povětšinou sní. Chci se spíš zeptat jak to vypadá s těma fyzikama pro s 1600, protože se furt řší wrcka a na vysavače se nějak zapomenulo. To že jezdí většina s wrckem, přece ještě neznamená, že se na ostatní ********, práva máme všichni stejný, tak by se s tím taky mohlo už něco udělat. Doufam, že to tu hned nezapadne někam do hlouby a někdo z pořadatelů sem hodí info, jak že to s těma slibovanýma fyzikama vlastně je a bude. Dík


Souhlasím ,že s JWRC by se mělo něco udělat ,je to momentálně asi nejhůř udělaná fyzika ze všech skupin. (jen tlumočím zprávy z teamu)

_________________
Image
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 11:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JANDAK Jakub





Založen: 27. 12. 2005
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

BITTNER Jan napsal:


Souhlasím ,že s JWRC by se mělo něco udělat ,je to momentálně asi nejhůř udělaná fyzika ze všech skupin. (jen tlumočím zprávy z teamu)


a N4 na tom neni o moc lip... vyber ze tri aut navic se stejnou fyzikou, to je taky dobrej vysmech Very Happy
Příspěvek Zaslal: so květen 13, 2006 15:13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

JANDAK Jakub napsal:
BITTNER Jan napsal:


Souhlasím ,že s JWRC by se mělo něco udělat ,je to momentálně asi nejhůř udělaná fyzika ze všech skupin. (jen tlumočím zprávy z teamu)


a N4 na tom neni o moc lip... vyber ze tri aut navic se stejnou fyzikou, to je taky dobrej vysmech Very Happy


Jenomze ve skutecnosti jedou skupinu N jenom dve auta. Resp. je jich vic, protoze je spousta modifikaci, ale je to jenom misak a subaru. A bud rad, ze jsou ty fyziky stejne... pak alespon maji vsichni rovnost a nevznikaji hadky o tom, ze nekdo nastavil neco jinak atd.. Nka jsou dobre vymyslena, jezdil jsem to asi mesic a bylo to fakt super, protoze tam se ukaze kdo jak jezdi. Jsou proste stejne podminky.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 10:11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KALIVODA Jindrich





Založen: 16. 07. 2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Písek

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

jaj, a co je na fyice pro S1600 spatne? Jedine, co mi na S1600/VK do RBR vadi jsou az moc utlumeny zvuky... Ale fyzika?

_________________
www.kitcarsweb.com
LADA. Vorsprung durch Fahrer.
LADA, Sex and Rock&Roll.

Kizz me!!! (WRT)
Lada 112 TMS 1,6 (Žížala)
NIGHTCLUB MOSKVA
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 10:39
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DEJMEK Vaclav





Založen: 09. 04. 2005
Příspěvky: 1314
Bydliště: Malenice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak třeba s puntem se rozject na jedničku jen tak z frcu, třeba při probrždění je celkem nemožný, musim tam vrazit neutrál a vytočit to pak tam dát teprv jedničku, dvojku, trojku, čtyrku - počkat až přestane hrabat, podřadit za tři a pak normálka. Nemluvě o zpátečce. Mluvim o default nastavení, protože s nastavenim, který sem měl na orig fyziku se jaksi nedá vůbec jezdit. Nevim, jestli to tak je u všech 1600, ale u punta to mam vyzkoušený. To stim hrabáním je taky docela provar, nevěřim tomu, že v realu to auto hrabe při rozjezdu ještě na čtyrku, samozřejmně to možná de vyřešit nastavenim, to nevim, ale neříkejte, že auto z továrny má takové vlastnosti, vzhledem k tomu, že nestřídam auta a jezdím téměř jen s puntem, tak nevim jak jsou na tom ostatní, ale jednou z věcí sice je to jen vizuální, ale ten rozvor se mi taky moc nezdá, na co rozšiřujou kapotu, když je to stejně jak stará škůdka užovka.

_________________
lu.cifer
RT--WRC--
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 11:17
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VITA Tomas





Založen: 30. 04. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Kozlovice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

DEJMEK Vaclav napsal:
No, tak třeba s puntem se rozject na jedničku jen tak z frcu, třeba při probrždění je celkem nemožný, musim tam vrazit neutrál a vytočit to pak tam dát teprv jedničku, dvojku, trojku, čtyrku - počkat až přestane hrabat, podřadit za tři a pak normálka. Nemluvě o zpátečce. Mluvim o default nastavení, protože s nastavenim, který sem měl na orig fyziku se jaksi nedá vůbec jezdit. Nevim, jestli to tak je u všech 1600, ale u punta to mam vyzkoušený. To stim hrabáním je taky docela provar, nevěřim tomu, že v realu to auto hrabe při rozjezdu ještě na čtyrku, samozřejmně to možná de vyřešit nastavenim, to nevim, ale neříkejte, že auto z továrny má takové vlastnosti, vzhledem k tomu, že nestřídam auta a jezdím téměř jen s puntem, tak nevim jak jsou na tom ostatní, ale jednou z věcí sice je to jen vizuální, ale ten rozvor se mi taky moc nezdá, na co rozšiřujou kapotu, když je to stejně jak stará škůdka užovka.


Je to temněř u všech s1600 stejne. Nastaveni to trochu pořeší ale žádný zázrak.

_________________
CARLSBAD Rally Team manager, driver
Příspěvek Zaslal: ne květen 14, 2006 11:40
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
Strana 12 z 15

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme