Hlavn� strana    FORUM Obsah fóra Richard Burns Rally
  FAQ •  Hledat •  Seznam uživatelů •  Uživatelské skupiny •  Registrace •  Soukromé zprávy •  Přihlášení

NOVÉ FYZIKY SPECIFIKACE 2005
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

PRIKRYL Roman napsal:
KOZISEK Martin napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
Proč u nových fyzik nejde tá na Fábii s předělaným automatem????????????????????????????? Sad

Romane, Romane, nedávno jsi tady mě a Michalovi Němcovi vyčítal, že snad ani neumíme číst a teď je situace opačná. Kdyby sis přečetl úvodní stránku, zjistil by si, že nová fyzika Fabie byla přidána do balíku ostatních nových fyzik - takže bude spuštěna přibližně týden po 14.2. spolu s ostatnímy novými fyzikami.
Martine,Martine. Very Happy To není o tom že jsem si nepřečelt úvodní stránku to né, ale o to že na stránkách MČR je napsaný že nový fyziky budou 18.2.2006, to taky byly, ale nepochopil jsem proč né Fábia s pozměněným automatem.Jedině že by v tom byl větší problém ji zařadit. Wink Takže asi tak.

Jak si přišel na to, že už se turnaje jezdí s novýma fyzikama - já teda jezdím ještě furt se starýma.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: ne únor 19, 2006 11:15
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
KOZISEK Martin napsal:
PRIKRYL Roman napsal:
Proč u nových fyzik nejde tá na Fábii s předělaným automatem????????????????????????????? Sad

Romane, Romane, nedávno jsi tady mě a Michalovi Němcovi vyčítal, že snad ani neumíme číst a teď je situace opačná. Kdyby sis přečetl úvodní stránku, zjistil by si, že nová fyzika Fabie byla přidána do balíku ostatních nových fyzik - takže bude spuštěna přibližně týden po 14.2. spolu s ostatnímy novými fyzikami.
Martine,Martine. Very Happy To není o tom že jsem si nepřečelt úvodní stránku to né, ale o to že na stránkách MČR je napsaný že nový fyziky budou 18.2.2006, to taky byly, ale nepochopil jsem proč né Fábia s pozměněným automatem.Jedině že by v tom byl větší problém ji zařadit. Wink Takže asi tak.

Jak si přišel na to, že už se turnaje jezdí s novýma fyzikama - já teda jezdím ještě furt se starýma.
Jednoduše.Dal jsem si novou fyziku na Octu WRC a ještě před 2 dny mě nešla, ale v čera už jo. Smile

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: ne únor 19, 2006 12:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Focus 2004 Odpovědět s citátem

Proc bude Focus 2004 zrusenej? Netusite nekdo? Ja mel takovou radost z toho, ze budu jezdit s touto ceskou edici a ted to nepujde?
Příspěvek Zaslal: ne únor 26, 2006 20:36
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní








Příspěvek Předmět: Re: Focus 2004 Odpovědět s citátem

Petik napsal:
Proc bude Focus 2004 zrusenej? Netusite nekdo? Ja mel takovou radost z toho, ze budu jezdit s touto ceskou edici a ted to nepujde?


Zrušenej byl původní, nová nulačtverka ho nahradila s novou fyzikou ho nahradila
Příspěvek Zaslal: ne únor 26, 2006 22:49
Návrat nahoru
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry, to sem byl já už sem jako Martin
Příspěvek Zaslal: ne únor 26, 2006 22:50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petik





Založen: 12. 01. 2006
Příspěvky: 74

Příspěvek Předmět: Re: Focus 2004 Odpovědět s citátem

Aha, to ale z toho oznameni neni jasne, tam to vypada, ze 04 bude zrusena uplne protoze neni soucasti toho baliku fyzik.

Anonymous napsal:
Petik napsal:
Proc bude Focus 2004 zrusenej? Netusite nekdo? Ja mel takovou radost z toho, ze budu jezdit s touto ceskou edici a ted to nepujde?


Zrušenej byl původní, nová nulačtverka ho nahradila s novou fyzikou ho nahradila
Příspěvek Zaslal: po únor 27, 2006 2:45
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BARTA Roman





Založen: 03. 03. 2005
Příspěvky: 841
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Předmět: Re: Focus 2004 Odpovědět s citátem

Petik napsal:
Aha, to ale z toho oznameni neni jasne, tam to vypada, ze 04 bude zrusena uplne protoze neni soucasti toho baliku fyzik.

Anonymous napsal:
Petik napsal:
Proc bude Focus 2004 zrusenej? Netusite nekdo? Ja mel takovou radost z toho, ze budu jezdit s touto ceskou edici a ted to nepujde?


Zrušenej byl původní, nová nulačtverka ho nahradila s novou fyzikou ho nahradila

Když si stahneš nové fyziky, máš tam Ford2003, když si stáhneš nový model 04, máš tam fyziku 04.
Příspěvek Zaslal: po únor 27, 2006 11:34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FAZEKAS Petr





Založen: 02. 02. 2006
Příspěvky: 30
Bydliště: Vetrni

Příspěvek Předmět: Prevodovky 05 Odpovědět s citátem

Chtel bych rict, ze auta s fyzikou 05 maji se mi zda solidni jizdni vlastnosti vzhledem k jejich ponekud "brutalnimu" vykonu, ale co se mi nezda, jsou prevodovky. Rozdil v tom jestli zvolim stredni nebo dlouhou se mi zda zvlaste u Subaru dosti maly (asi 5 km/h na maximalce). I na dlouhou auto stezi atakuje 200 km/h a toci pritom skoro 8500 ot/min !!! Pochopil bych to u S1600 ale u WRC je mi to prinejmensim divny...
Příspěvek Zaslal: čt březen 02, 2006 11:18
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se mi zda, ze u nove imprezy je ta dlouha prevodovka divna... Rychle se tam nakope 5ka a pak je tam delsi 6ka. Ale i ta je dost kratka. Mel se menit vykon motoru, tak nevim proc se hybalo i s prevodovkou...

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 02, 2006 14:28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KOZISEK Martin





Založen: 02. 10. 2005
Příspěvky: 222
Bydliště: Přeštice

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Taky se mi zda, ze u nove imprezy je ta dlouha prevodovka divna... Rychle se tam nakope 5ka a pak je tam delsi 6ka. Ale i ta je dost kratka. Mel se menit vykon motoru, tak nevim proc se hybalo i s prevodovkou...

Mě se ta maximálka zdá taky divná, subaru se horko těžko vyškrabe na 200, na 210 se musí jet z kopce, a to na dlohou převodovku. V reálu je to asi trochu jinak.

_________________
Subaru WRT (2005 - 2008)
REVO eTeam Klatovy
Příspěvek Zaslal: čt březen 02, 2006 17:06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na snehu jezdi tech 220 na dlouhou... Ostatni auta jsem nezkousel, ale impa je divna na tu prevodovku.

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: čt březen 02, 2006 19:02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BRUDER Martin





Založen: 12. 10. 2005
Příspěvky: 1060
Bydliště: Chotyně

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Skorpion napsal:
Tak na snehu jezdi tech 220 na dlouhou... Ostatni auta jsem nezkousel, ale impa je divna na tu prevodovku.


Tak P307 je ted rozhodně rychlechlejši než Sub.Zkoušel sem to na Noikeru . Ale možná je chyba ve mě a ne v autě.
Příspěvek Zaslal: čt březen 02, 2006 19:10
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OLSA Mirek
Site Admin




Založen: 24. 08. 2005
Příspěvky: 552
Bydliště: ZLÍN

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

KOZISEK Martin napsal:
Skorpion napsal:
Taky se mi zda, ze u nove imprezy je ta dlouha prevodovka divna... Rychle se tam nakope 5ka a pak je tam delsi 6ka. Ale i ta je dost kratka. Mel se menit vykon motoru, tak nevim proc se hybalo i s prevodovkou...

Mě se ta maximálka zdá taky divná, subaru se horko těžko vyškrabe na 200, na 210 se musí jet z kopce, a to na dlohou převodovku. V reálu je to asi trochu jinak.


v reálu se jezdí 2 skříně ..... jedna má maximálku zhruba 170 a druhá 205 až 210 ...
Příspěvek Zaslal: pá březen 03, 2006 9:25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skorpion





Založen: 15. 03. 2005
Příspěvky: 437
Bydliště: Nová Paka

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Jako uz je to dlouho, ale na CT2 v review ukazovali, ze focus03 na asfaltu jel 210 a svedsko se jede 220. Ale u I05 na dlouhou jedes maximalne 200, vic z toho nevykouris Sad

_________________
Skorpion (Petr Janků)
Image
Příspěvek Zaslal: pá březen 03, 2006 9:58
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PRIKRYL Roman





Založen: 11. 06. 2005
Příspěvky: 1715
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek Předmět: Odpovědět s citátem

Je to divný, pokud se nepletu i Octávka dokázala vytáhnout ve skutečnosti 210. Smile

_________________
S.A.D.A.C. Motorsport driver
Příspěvek Zaslal: pá březen 03, 2006 12:51
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
Strana 3 z 15

 
Přejdi na:  



Czech translation by Azu
 
  Based on CanverRed theme